Muzik Tallav

ShqipSong.com is a revolutionary streaming music service. With a catalog in the thousands (and growing by the day), our motto is simple – play what you want, when you want.

Best of all, ShqipSong.com is unlimited and free on Pc, mobile, tablet. You can listen to the latest Balkan hits, classics and regional music. Whether it's the artists you love, the latest hits, finding old classics, or making new discoveries, you can stream anything you like on ShqipSong.com without the cost of downloads, or the hassle of side-loading pirated music. Our moto Playing what you want, when you want, also means playing it your way! We've got all the features you need to listen to your music on your terms.

*Note: Trying to download music listed at ShqipSong.com is strictly forbidden because you may be penalized by the laws.

  Kenga desc Madhesia desc Ndegjo Këngen desc
tyyp Mbrapa..
- Ermal Fejzullahu ft. Lumi B Ledri Vula - Tavolina 2015
- Soni Malaj ft. Saad Ramadan - Tulipan I bardhe 2015
- Arta Bajrami - Atmosfera 2015
- Aziz Murati - Ferdes 2015
- Bajram Gigolli - Dashnia jem 2015
- Capital T - Kur Fol Zemra 2014
- Dafina Zeqiri ft. Gjiko - IAM 2015
- Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im 2015
- Floriani - E di qe don 2015
- Machiato Band - Nane kur do te behesh 2015
- Sabri Fejzullahu - Nese me do 2015
- Sefe Duraj - O shpirtush 2014
- XHELA - Fenomenale 2015
- Labi - Vepro 2014
- Lori - Nje arsye 2014
- Meda - Mpuc e ki 2014
- Sabri Fejzullahu - Nese me do 2014
- Aferdita Demaku - Vula e Pavarsise
- Dafina Zeqiri ft. Gjiko - MSD
- Duli - A ndihesh fajtore 2014
- Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im
- Flori ft. Argjentina Ramosaj - Ku isha une 2014
- Floriani - E di qe don 2014
- Labi - Falma 2014
- Mahmut Ferati - Fjale, Fjale 2014
- Meda - Rrush i Embel 2014
- Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia 2014
- Sabri Fejzullahu - 1000 telashe 2014
- Sabri Fejzullahu - As me ligj as me kanun 2014
- Sabri Fejzullahu ft. Sinan Vllasaliu - Potpuri
- Shemi Iliret - Fati I zi 2014
- Shyhrete Behluli - Bijat n'dasem 2014
- Silva Gunbardhi - Lule bardhe 2014
- Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush 2014
- Smail Puraj - Ti je Perfekte 2014
- Gold AG - Shqiptar 2
- 2TON - Qa boj 2014
- Adnan Daci - Pse behesh se sme sheh 2014
- Anjeza Branka - Nizma 2014
- Arinda Gjoni - Krejt t'miren po dokan 2014
- Blero - N.U.N 2014
- Cozman ft. Onat & Majk - Shume I smut 2014
- Dhurata Dora - A bombi 2014
- Duli - Dit e nat 2014
- Gena - Kurre Ste Thashe Te Dua 2014
- Kastro Zizo - Naten kur flija 2014
- Ledri Vula - Ni got per ty 2014
- MC Kresha ft. Keepman & Lyrical Son - Beat Murderer 2014
- Motrat Mustafa - Kuq e zi 2014
- Noizy - Komplet Ca Kam Fol 2014
- Shkumbin Ismaili - Ora 12 2014
- Shqipe Krivenjeva - Hape zemren 2014
- Dafina Zeqiri - Over You 2014
- Sabiani ft. Marseli, Petro, Kallashi - HIT HIT 2014
- Sinan Hoxha - Vdeksha per ty 2014
- Albatrit Muqiqi - Zemra e Braktisur 2014
- Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih 2014
- Bes Kallaku ft. Rati - Skifterat 2014
- Dafi - Te gjithe bashke 2014
- Duli - Jam fajtor 2014
- ENCA - Play my Game (A po te pelqen english Version) 2014
- Etnon feat Lyrical Son - Shqip dance 2014
- Gold AG ft Ganimete Abazi dhe Iliret - Fjalet e qiririt 2014
- Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Mbretereshe 2014
- Muharrem Ahmeti ft. Fatmir Morina - Na shkoi jeta me marak 2014
- Seldi Qalliu - Digjet Ballkani (Live Studio) 2014
- Seldi Qalliu - Digjet Ballkani 2014
- TUNA - Pardon 2014
- Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je 2014
- Dafina Zeqiri - Ndjenje Tjeter 2014
- Manjolla Nallbani ft. Shkelzen Jetishi - Une do te dua
- Bujar Qamili ft. Artiola Toska - Zemren ta kam fal 2014
- Dr. Flori - Toke toke 2014
- ProBand - Po jetoj ne vetmi 2014
- Ryva Kajtazi - Na dy jena 2014
- 2TON - Na Na 2014
- 2po2 - Prishtinali 2014
- Adelina Berisha - A dalim 2014
- Afrim Muqiqi - Fati i Zi 2014
- Albatrit Muqiqi - Sa sa 2014
- Alberie Hadergjonaj - Heret a Vone 2014
- Ardian Bujupi Big Ali, Dj Mase, Lumidee - Boom Rakatak 2014
- Arilena - Business Class 2014
- Arta Bajrami - Diamant 2014
- Barooti ft. Explode - Rrasta 2014
- Beatrix Ramosaj - Qysh Ki Qef 2014
- Bebe Rexha - I Cant Stop Drinking About You 2014
- BimBimma ft. Kida - Murder 2014
- Blero - Inati 2014
- Capital T feat. 2po2 - Posh 2014
- Chipsi ft. Valton - Tallava Trip 2014
- Duli - Jeta ime 2014
- Duli - Ruje amanetin 2014
- Eugena Aliu - Te dua ty 2014
- Fjolla Morina - Queen 2014
- Gena ft Ledri - Loqka 2014
- Genta Koleci - Dashuria vetme 2014
- Gili ft Kole Oroshi - Zoti Shpis 2014
- Gjira ft. Ardi - Sene tflliqta 2014
- Gold AG - Mos u Dorzo 2014
- Gold AG - Ne lufte ne liri 2014
- Isa Citi ft.Dafina Dauti - Nje nate 2014
- K-Style - Era e saj 2014
- Kastro Zizo ft. Young Zerka - Papalove 2014
- LONI ft. Labinot Rexha-NOTI - Femer 2014
- Lyric Master ft Arber Zeka - Mos mthirr 2014
- Mahmut Ferati - Fjal Fjal 2014
- Mc Qoppa ft. Hype - Stars 2014
- NRG Band - Neser ndoshta sjem 2014
- Naser Berisha - Lora 2014
- Neki Emra ft Leonora Jakupi - Cift ty dua te kem 2014
- Ram Kukaj Ft. Rimmortal - Kaqurrelet e tua 2014
- Sabiani ft. Marsel, Petro - HIT HIT 2014
- Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje Luje 2014
- Sabri Fejzullahu - Ti po shkon 2014
- TONI ft. Dafina Dauti - Prit pak 2014
- Valton Krasniqi - Jetim Jam 2014
- Vani ft. Lori, XOXO - Nomin Bojna 2014
- Viola - Bahet mire 2014
- Afrim Muqiqi - Fati i Zi 2014
- Besa ft. Gmd Babydave - Arabia 2014
- Gold Ag - Kosova 2014
- Mahmut Ferati - Fjal Fjal 2014
- Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka 2014
- Besa ft Dr.Mic - Zejemer 2014
- Mentor Kurtishi - E pranoj cdo kusht 2014 (Album)
- Adelina Berisha Blasta - Dicka ma shume 2014
- Aferdita Demaku - Nxeje nxeje 2014
- Aferdita Dreshaj - Mos rri larg 2014
- Albulena Ukaj - Nje llafazan 2014
- Artiola Toska - Kismetit nuk i dihet 2014
- Aziz Murati - Knaqu tu u knaq 2014
- Burim Hoxha - Qelsi I zemres time 2014
- ENCA - A po tpelqen 2014
- GOLD AG - Ma i Qarti 2014
- Gazmend Rama - Shah Mat 2014
- Gazmend Rama - E imja je 2014
- Gena - Me foli 2014
- Gjira ft. Vig Poppa - Qysh me tba per veti 2014
- Gjyste Vulaj - Vec nje her 2014
- Gold AG - Une 2014
- KIDA - O'NAJR 2014
- Kaos - Sheqer 2014
- Labinot Tahiri - LABI - A Dashnore 2014
- Luana ft. Blunt, Real - Luanet 2014
- Luljeta Krasniqi - Zjarr dhe acar 2014
- Mahmut Ferati - Dikur 2014
- Motrat Mustafa - Dashuroj nuk genjej 2014
- Sabina Dana ft. 52oni Klodian Kodra - Jo nuk ka 2014
- Sabri Fejzullahu - Jeta asht qef 2014
- Samanta ft Onat - Ti se din se 2014
- Shaqir Cervadiku - Mbret i jetes 2014
- Shemi (Iliret) ft. Ganimete Abazi - Une jam loti yt 2014
- Shkelzen Jetishi - Embelsire 2014
- Shkelzen Jetishi - Jam dorzu 2014
- Shkendije Muja - Mikrofoni 2014
- Zanfina Ismaili - Every night 2014
- TUNA feat.Ghetto Geasy - MMV 2014
- Elvana Gjata - Puthe 2014
- Mentor Kurtishi - Nje selam 2014
- Aferdita Demaku - Erdhi Rasti - [Album 2014]
- Artiola Toska - Kismetit nuk i dihet 2014
- Gili - Per Bajram 2014
- Gjira - Eci ne terr 2014
- Mahmut Ferati - Dikur - [Album 2014]
- Meda - Princeshe [Album 2014]
- Ermal Mamaqi - Serenata 2014
- Elita 5 - Me fal 2014
- Flori - Tabojamedrita 2014
- Gold AG - Lotet e djalit 2014
- Meda - Bixhozi 2014
- Nexhat Osmani ft. Lindi - Pa Facebook 2014
- Adelina Berisha ft Blasta - Dicka ma shume 2014
- Adrian Gaxha ft. Floriani - Oj ti Qik 2014
- Alban Skenderaj - Urat e jetes 2014
- Bashkim Spahiu - Adresa e vjeter 2014
- Capital T feat. Mc Kresha - Ballin 2014
- Gena - Nuk kam faj 2014
- Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu 2014
- Gjyle Qollaku - Pergjithmon 2014
- Kaltrina Selimi - Te du 2014
- Korab Shaqiri - Welcome to Albania 2014
- LEDI ft. Zyber Avdiu - Vajze me dy kollana 2014
- Leonora Poloska ft B-Boy - Me neve 2014
- Mahmut Ferati - Mergimtari 2014
- Miriam Cani - Shiu im 2014
- Nexhat Osmani - Boll 2014
- Nora Istrefi - Baby Jem 2014
- Remzie Osmani - Edhe nje nate pa ty 2014
- Sabian ft. Marsel - Per ty do vdes 2014
- Shpat Deda - Shkendij 2014
- Tingulli Trent - Jasha 2014
- Tuna ft. Getoar Selimi - Krejt vet 2014
- Vedat Ademi - Ke Harruar 2014
- Zaimina Vasjari - Shum 2014
- Alban Skenderaj - Urat e jetes 2014
- Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi ft Dalool - Feel 2014
- Shyhrete Behluli - Shtepi e vjeter 2014
- Albion Rexhaj ft Hekuran Krasniqi - Atdheut tim 2014
- Arta Osmani - Block e ke 2014
- Bes Kallaku ft Rati - Jeta e funit 2014
- Era Istrefi ft. Mixey - E dehun 2014
- Greta Koqi ft Gbmc - Whats up 2014
- Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani 2014
- Lori - Ndahen njerezia 2014
- Meda - Ai Plumb 2014
- Nora Istrefi - Mos me le 2014
- Remi - Pa status 2014
- Seldi Qalliu - Me duaj si une te dua ty 2014
- Sinan Vllasaliu - Shkaktar 2014
- Xhavit Dervisholli - Garantoj 2014
- Gena - Duhet 2014
- Gold AG - Shqiptar
- Albatrit Muqiqi - Qika Qika 2014
- Anjeza Shahini - Uje ne Shkretetire 2014
- Arta Bajrami - Nuk prish pune 2014
- Bardhok Prebibaj - Dashni e vjeter 2014
- Besa ft 2po2 - Zemren dot nuk ta lexoj 2014
- Ertila Koka - I vetmi qe dua 2014
- Flori - Ke 2014
- Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani 2014
- Kastro Zizo ft. Elinara Shehu - Porno Days 2014
- Klepto feat. NRG BAND - Ca ki qef 2014
- Muharrem Ahmeti - Luj me mu 2014
- Nora Muqaj - Hey 2014
- PANDORA - Mos nenshkruj 2014
- Ryva Kajtazi - Kur dua 2014
- Shkumbin Ismaili - Shqiperi nena ime 2014
- Shkurte Fejza - Heroit Vetim Shala 2014
- Shkurte Gashi - Godet shpirti 2014
- Tuna - Babe 2014
- Xhela - Deshperohem 2014
- Xhela - Pse ike 2014
- Xili - Pse o shpirt mke lan 2014
- Labinot Tahiri - Tungjatjeta jem Shqiptar 2014
- Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi - Bjeri Gajdes Gajdexhi 2014
- Aferdita Demaku - Kthehu 2014
- Besa ft 2po2 - Zemren dot nuk ta lexoj 2014
- DMC ft. Kobra - Langareca 2014
- Eli Malaj - Potpuri 2014
- Haxhi Zeneli - Popullore 2014
- NRG Band - Hajde me mu ni nat 2014
- Remi Jakupi - Kafeneja 2014
- Remi Jakupi dhe Sevdalite - Kah do qe te shkojme 2014
- Skivi feat. Mimoza dhe Shkodra Nora Istrefi - Na 2014
- Ylli demaj - Oj Kosove oj nena ime 2014
- Seven Saraqi Ft Faton Macula - Where Did You Go _2014
-Faton Rugova ft Linda Shabani - A ma jep fjalen _2014
-Gramoz Gervalla - Ti me prek ne zemer _2014
-ILIRET ft Mc Gima ft Readi - Shum po mpelqen _2014
-Mc Qoppa ft Mendeari - Xhemile xhemile _2014
-Resmije Kida - Malli me ka marr _2014
-Sabri Fejzullahu Ft. Shyhrete Behluli - Nje here gabova _2014
-Shqipe Abazi - Qka mke than _2014
-Stine Ft 2 Ton - My Baby _2014
Aziz Murati - Lotet e mia _2014
Baboo Darabuka dhe DJ Benity - Virus _2014
Bujari Vogel - Lorena Lorena _2014
Burim Aliu - Shuj Zemer _2014
Burim dhe Bekim Kastrati - Tallava _2014
Dr.Mic - Pergjithmon _2013
Eni Koci ft. Staz - My Papi _2014
Gazi ft. Isuf Berisha - Te bashkojme trojet _2014
Leutrim Gervalla - Sish ba nami _2014
Meda - Dashnia eshte kismet _2014
Meda - Hej Shoke _2014
Meda ft. Sinani , Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 2 _2014
Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 3 _2014
Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri _2014
Motrat Bujari - Sonte Kendohet _2014
NRG band - Mendoj per ty _2014
Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje Zemer Ti _2014
Sabri Fejzullahu - Fantazia _2014
Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu Mario MC - Mos mgjuaj _2014
Seldi - Zemer e di _2014
Shpresa Veselaj - Genjeshtar _2014
Valbona Spahiu,Xheni dhe Dibranet - Kalle valbona kalle _2014
Viola - Te Dua Edhe Pik _2014
Vjollca Haxhiu - Hej Dj _2014

ShqipSong.com is a free web-based music directory of Albanian Music that aims at providing users easy way to listen free MP3 online. Simply enter keywords in the search box, you can get resources of your desired music on web and directly. Music listened to ShqipSong.com are uncopyrighted but if you have any issues with our music or you have any complain you can contact us anytime at: info (at) shqipsong.com. ShqipSong.com makes no warranties, expressed or implied, for the services we provide. ShqipSong.com will not be held responsible for any damages you or your business may suffer from using ShqipSong.com services. ShqipSong.com will not be held responsible for any interruptions, delays, failures, inaccuracies, or typographical errors.