Muzik Tallav

ShqipSong.com is a revolutionary streaming music service. With a catalog in the thousands (and growing by the day), our motto is simple – play what you want, when you want.

Best of all, ShqipSong.com is unlimited and free on Pc, mobile, tablet. You can listen to the latest Balkan hits, classics and regional music. Whether it's the artists you love, the latest hits, finding old classics, or making new discoveries, you can stream anything you like on ShqipSong.com without the cost of downloads, or the hassle of side-loading pirated music. Our moto Playing what you want, when you want, also means playing it your way! We've got all the features you need to listen to your music on your terms.

*Note: Trying to download music listed at ShqipSong.com is strictly forbidden because you may be penalized by the laws.

  Kenga desc Madhesia desc Ndegjo Këngen desc
tyyp Mbrapa..
- Baboo Darabuka dhe DJ Benity - Virus _2014
- Dr.Mic - Pergjithmon _2013
- Eni Koci ft. Staz - My Papi _2014
- Faton Rugova ft Linda Shabani - A ma jep fjalen _2014
- Gramoz Gervalla - Ti me prek ne zemer _2014
- ILIRET ft Mc Gima ft Readi - Shum po mpelqen _2014
- Mc Qoppa ft Mendeari - Xhemile xhemile _2014
- Resmije Kida - Malli me ka marr _2014
- Sabri Fejzullahu Ft. Shyhrete Behluli - Nje here gabova _2014
- Shqipe Abazi - Qka mke than _2014
- Stine Ft 2 Ton - My Baby _2014
- Meda - Dashnia eshte kismet _2014
- Meda - Hej Shoke _2014
- Sabri Fejzullahu - Fantazia _2014
- Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu Mario MC - Mos mgjuaj _2014
- Bujari Vogel - Lorena Lorena _2014
- Burim dhe Bekim Kastrati - Tallava _2014
- Motrat Bujari - Sonte Kendohet _2014
- NRG band - Mendoj per ty _2014
- Seldi - Zemer e di _2014
- Shpresa Veselaj - Genjeshtar _2014
- Valbona Spahiu,Xheni dhe Dibranet - Kalle valbona kalle _2014
- Viola - Te Dua Edhe Pik _2014
- Vjollca Haxhiu - Hej Dj _2014
- Aziz Murati - Lotet e mia _2014
- Burim Aliu - Shuj Zemer _2014
- Gazi ft. Isuf Berisha - Te bashkojme trojet _2014
- Leutrim Gervalla - Sish ba nami _2014
- Meda ft. Sinani , Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 2 _2014
- Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 3 _2014
- Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri _2014
- Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje Zemer Ti _2014
- Xhuli ft Gena - Po Fantazoj _2013
- Albulena Ukaj - Injorant _2013
- Mensur Kadriu - Nata e Kanes _2013
- Mentor Kurtishi - Emri yt _2013
- Rovena Stefa - E morre per letra _2013
- Teuta Selimi - Seshte dashnija _2013
- Ermal Fejzullahu - Djali i Kosoves _2013
- Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une _2013
- Meda - O mehlem _2013
- Valbona Spahiu - Je shum afer _2013
- Daim Lala - Prishtinalikja _2013
- Gold AG - I moqmi _2013
- Shkelzen Jetishi - O Dukat _2013
- Shyhrete Behluli - Dasma e Dajes _2013
- Xheki - Tolerante _2013
- Daim Lala - Pasha ty _2013
- Sabina Dana - Mangav Mangav _2013
- Sefe Duraj - Mejrem _2013
- Artiola ft Poni - Fol Shqip _2013
- Gold AG ft. Remi - Malli i ndarjes _2013
- Noizy - Kur Shprehem _2013
- Nora Istrefi - I jemi je _2013
- Presioni ft. Phenom - Flaka _2013
- Sefe Duraj Ft. Ryva Kajtazi - Me thuaj po _2013
- Sergio - Without U _2013
- Gjira - A po ta don _2013
- Lea Metolli - Mos u kthe _2013
- Beatrix Ramosaj - Pa ty _2013
- Capital T - Go Hard _2013
- Lind Islami - Me shume se fjale _2013
- Xhela - Si Raki me ke Pi _2013
- BABASTARS - BOUSSA _2013
- GJIKO - Trendelin _2013
- Meda - Je Martu _Premier 2013
- Mentor Kurtishi - Moj dashnia jeme _2013
- Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal _2013
- Sabri Fejzullahu - Goditje ne zemer _2013
- Shkumbin Ismaili - Lutem _2013
- Granit Ahmeti - Shpirt I shitur _2013
- Mihrije Prapashtica - Vajzes _2013
- Shkelzen Jetishi - O Dukat _2013
- Vali Kuqi - Arsye Skam _2013
- B-Genius - Zotit kerkoj falje _2013
- Lumi B - President _2013
- Lyric Master - Secret Love _2013
- Noizy ft. OverLord, NiiL-B - 3 Fletshat _2013
- Presioni - QINGRRAO _2013
- Vagabondi - Vaga Style _2013
- BloodyChuck, Buta, Ago - OH OJ _2013
- Gold AG ft. Beatrix Ramosaj - Ne vendin e vjeter _2013
- Mg-Peja ft.TonniBeats - Un e Ti _2013
- Vaxi ft. Afrim Aliu ft. Hajredin Gjeta - Te fala _2013
- Visar Kalludra - Asaj _2013
- ANDOS - Ma e mira ne bot _2013
- Adnan Daci - Sa te deshta ty _2013
- Bashkim Spahiu ft. Buca - Ajshe _2013
- Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte _2013
- Jetmir ft. Dafina Dauti - Ende te dua _2013
- Kanita - No One Can Stop Me Now _2013
- Keli - Bema hallall zemer _2013
- Barooti - Nzemer _2013
- BimBimma - Kto Rrug _2013
- D.u.d.a ft Noizy - Babi do te kthehet _2013
- Maksi feat. TiKi - Shikimi i saj _2013
- Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per Nenen _2013
- Zanfina Ismaili - Ma ngat _2013
- 1-Ky - Me Vendos _2013
- Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin _2013
- Dani - Nje shprese _2013
- Dule Malindi - Flokegjata tre pellembe _2013
- Ernim Ibrahimi ft. Ardita Haliti - Lorena _2013
- Fikret Dauti - Live _2013
- Habil Akiku - Se meriton as me tlotu _2013
- Labinot Rexha - Kenga e Veles _2013
- Mensur Kadriu - Gurbeti _2013
- 2TON - Jetoje Jeten _2013
- Big T ft. Phenom - New York to California _2013
- Kobra a.k.a Helmusi - Po thu a _2013
- Lyric Master - Je ti _2013
- Malesori - Vec lodhesh _2013
- Elinel - Dashni _2013
- Explode - Sikur une _2013
- Kanita - Endrra Ime _2013
- Seldi Qalliu - Weli Weli _2013
- Adelina Tahiri - Heart on Fire _2013
- Kaos - Gezuar Perhajr _2013
- Nora Muqaj - Lamtumire nuk ka per ty _2013
- Ylli Demaj - Jepi Gaz _2013
- Alban Mehmeti - Pa dashnoren time _Live 2013
- Albana Azizi - Kalle Sonte _2013
- Buja ft. Kobra - Ti qoj gjinen _2013
- Gjiko dhe EP - NBoten Tjeter _2013
- Mihrije Braha - Hajde Neser _2013
- Ronela Hajati - Mos ma lesho _2013
- Soni Malaj ft. Aldo - Jeto _2013
- Stine ft. Diti G - Te Ndahem _2013
- Alida - Dridhesh Sillesh _2013
- Gold AG - Dhembje e Dashni _2013
- Grupi Aurora - Jetimi _2013
- Hala Osmanollaj - Sonte dojm me kall _2013
- Kusha - Always in my mind _2013
- Buja ft. Dren Vz, Klepto - Testom _2013
- Edona Llalloshi ft. Miloti - Spontanisht _2013
- Ghetto Geasy - E Nxonme _2013
- Gold Master Ft. Petro-G ft Mc Doni - Ska si ti Zemer _2013
- Hekuran Krasniqi - Lamtumire _2013
- MC Kresha - Ndisko _2013
- Teuta Thaqi - E veshtire eshte ndarja _2013
- Xili - Kalle Kalle _2013
- Darla ft. Noizy - Ti Sme Ndal _2013
- Cyanide - TBA ft. Buja _2013
- Dafina Zeqiri - Hajde Ma Knej _2013
- Enca - E Ke Rradhen Ti _2013
- Alban Mehmeti - Live _2013
- Buja - DissRespect _2013
- Dr.Mic - Nata Jote _2013
- Kenga Magjike - Java e dyte _2013
- Noizy - Real Talk _2013
- Era Istrefi - Mani per money _2013
- Ghetto Geasy - E nxone _2013
- Kenga Magjike - Java e par _2013
- Motrat Duhani ft. Jetoni Vogel - Si bombon _2013
- Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakte _2013
- Vellezerit Mziu - Nxon jom kon _2013
- Adelina Berisha - Party Hard _2013
- B2N Ft. Marin - Un, Ti, Ne _2013
- Buta - AudioDrog _2013
- Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime _2013
- D.u.d.A Ft Niil B, Ibi,ZeeRoMan,Overlord - GanGLa _2013
- Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat _2013
- Ertila Koka ft. 2TON - Beb _2013
- Vesa Luma - I ndaluar _2013
- Dhurata ft. Presioni - Ama Veq Pak _2013
- 2po2 - Kom ra Ndashni _2013
- Agron Aliu - Kujtimet _2013
- Dafina Dauti ft. 2Ton - Spo ma nin _2013
- Ermal Mamaqi - Mos harro te vish _2013
- Dafina Zeqiri - Time Out _2013
- Gold AG - Mos u shty _2013
- Arta Osmani - Nuk jam ne dispozicion _2013
- Buta - Mellow _2013
- Dr. Mic - Sa dit sa net _2013
- Enca - Dua Te Jesh Ti _2013
- Kosovare Hasi - A me do _2013
- Seven Saraqi - Work _2013
- Bekim Zogaj - Balad _2013
- Ingrid Gjoni - Impossible _2013
- Lyric Master - Sa ma larg _2013
- Xhensila Murtezaj ft Elgit Doda - Liar _2013
- 2Ton - Nese _2013
- Meda Ft Vjollca Haxhiu ft Gold AG - Tkam fiksim _Remix 2013
- Alban Skenderaj ft. Dr. Mic - Mrekullia e 8 _2013
- Artan Bakija ft. Shkelzen Doli, Vesa Smolica, Ruzhdi Sadiku - Vendit Tim _ 2013
- Eni Koci - Tek Ty _2013
- Ghetto Geasy - Ma i madhi nven 2 _2013
- Risa - Sonte _ 2013
- Sevi ft. Jetoni i vogel - Ekstremist _ 2013
- Capital T - Sushi _2013
- Gold AG - Nuk ma nin _2013
- Hite Verore _ Album 2013
- Kaos - X _Album 2013
- Shkelzen Doli - Violine Shqiptare _Album 2013
- TDS - Hello _Album 2013
- Tash knojm tallava _Album 2013
- Taulant Bajraliu - Sofra _2013
- Valle Dasmash _Album 2013
- Edita Sopjani - Ora e Ndarjes _2013
- 1-Ky ft. Nescho - Kapma Doren _2013
- Arif Murati - Kur i mbusha 20 vjet _Live 2013
- Elinel - Dont give a fuck _2013
- Fatmir Shahini - Taksixhiu, erdhi nusja _2013
- Ismet Aloshi - Kthema Zot _2013
- Kaos - Une Sjom Ai _2013
- Leke Toma - Buzeqesh goca _2013
- Lyrical Son - Zimasamshevy _Album Premier 2013
- Paro - Nuse moj tu befte nena _2013
- Ruzhdi Durmishi - Extra Tallava _2013
- Sheila - Super Fiksim _2013
- Tim Gostivari - Xhelozia si zeheri _2013
- Leonora Jakupi - Se ndaloj _2013
- Xhafer Ahmetaj - Hileqare _2013
- Argeton Dervishi dhe Rabie Rika - Potpuri _2013
- Bimi ft. Mera Zymeri, Mc Lummy - Shihet ashiqare _2013
- Buta ft. Jeton - Problem _2013
- Dridhe Trupin Tallava 6 _Album 2013
- Eli-G ft. Marseli - Sa si une dashuron _2013
- Muharremi Ft. Miri, Emim - Magdalena _2013
- Sabian ft. Anastasia - Nje sekonde _2013
- Sami Yusuf - Silent Words _2013
- Shpend Limani - O Muhamed _Album 2013
- Snupa ft Blero - Million Dolla Baby _2013
- Syzana Jashanica - Le tfilloi sezona _Album 2013
- Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren _2013
- Kaos Feat. 2Po2 - Faleminderit _2013
- Kreshnik Abdullahu - Gezimi i Bajramit _2013
- Aferdita Demaku ft. Vullnet Zhuniqi - Si moter e vella _2013
- Bledis - My Special _2013
- Fatmir Daja - Zjarr _2013
- Kaos - Afer Meje (feat. Dhurata Dora) _2013
- Labinot Tahiri LABI - Kur i mbusha 20 vjet _Live 2013
- Mahmut Ferati dhe Shyhret Behluli - Rob i Dashuris _2013
- Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kenge Dasmash _Album Live 2013
- Shkelzen Azemi - Si te jetoj une _Album Live 2013
- TDS - Killa _2013
- Bashkim Spahiu - Princeshat _Album 2013
- Bujar Durmishi - Bllof _2013
- Dritan Ajdini - Shqiperi nuri _2013
- Erind Xhaferri - Vallen hedh gjithe Shqiperia _2013
- Fisnik Elezaj - Ty ste kam _2013
- Gezim Salaj ft. Alma Velaj - Lot e mall _2013
- Kaos - Ska Lidhje _2013
- Luziana ft. Edmond Muho - Shpirtin kam tek ti _2013
- Agnesa - Hey DJ _2013
- Albana - Te dua ashtu si je _2013
- Anjeza Branka - Papi _2013
- Anjeza Ndoj dhe Vida Kunora - Shege e bukur _2013
- Atdhetare Iseni - Te prita _2013
- Daniele Meo ft. Revolt Klan - Adesso Balla _2013
- Eli Fara dhe Grupi Mangavatu - Hallakatem _2013
- Elona Leka - Zemer po vonohesh _2013
- Fatmir Sufa ft. DeSanto - Cak Pak Hopa Hopa _2013
- Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Oj lulie _2013
- Florian Beqiri - Oj Medine _Ilahi 2013
- Gentian Ramosaj - Vera e Dashurise _2013
- Kaos - Gezuar Perhajr _2013
- Keli - U Kenaqem _Album 2013
- Mergim Gojani (Gimi) - Hajde Shote _2013
- Paro ft. Adriana Koreta - Amanet Bije _2013
- Shpend Limani dhe Harun Ismaili - Namazi _Ilahi 2013
- Zyber Avdiu dhe Grupi Ard - Kolazh _2013
- Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines _2013
- Aurela Gace - Dua _2013
- Bitonia Burimi dhe Armendi - Live _Album 2013
- Dhurata - Live _Album 2013
- Elinel - Jungle _2013
- Fahri Gashi - Skam malle per ty _Album 2013
- Fazli Ramadani - Te deshta _2013
- Kaltrina Selimi - Zemer _2013
- Keli - U Knaqum _2013
- Neki Emra - Engjell Dukesh Ti _2013
- Sedat Rama - Iphoni _Album 2013
- B2N and Marin - Un, Ti, Ne _2013
- Nora Istrefi - Me zo tnalt _2013
- Alban Skenderaj - Refuzoj _Remix 2013
- Daim Lala - Ani Ani _2013
- Gena - Kolazh _2013
- Grizzo ft. Jessica Polo - Gone Away _2013
- Indrit Kodra - Ti me thuaj _2013
- Jolanda Dhamo - Deluzion _2013
- Altin Ft. Ina Sulku, Meti - Dashuria _2013
- Ardit Ft.Enca - Real Love _2013
- Gold AG - Me Fal o Allah _2013
- PONI - Xhan xhan _2013
- Adem Ramadani - Allah Allah Ja Allah _2013
- Aferdita Demaku - Dite e veqant _2013
- Alban Skenderaj ft. DJ Dalool - Peng _2013
- Antigona Hoxha - Erdhen kerret _Album 2013
- Dani - Live _Album 2013
- Fidan Hajrizi - Sa shum te kam dasht _Album 2013
- Gazi - Mashallah Mashallah _Album 2013
- Genta - Si ty nuk ka _Club Edit 2013
- Genta Ismajli - Si Ty Nuk Ka _2013
- Lyric Master ft. Mr.K - Per ty ska diell _2013
- Red Bloody - I Braktisur _2013
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi _2013
- Teuta Selimi - E pa shprese _2013
- Adelina Emini - Ai Moment _2013
- Anjeza Ndoj - Moj e mira qe shkon per uje _2013
- Ardjan Jaku - Cika, cika _2013
- Bajram Gigolli - Tallava _Album Premier 2013
- Bardh Spahja - Sot asht dit e enjte _2013
- Ben Gocaj - Potpuri Shkodrane _2013
- Besa - Folie _2013
- Besmir Spahiu - Digju shpirti im _Album Live 2013
- Blerina Braka ft. Shpat Kasapi - Zogu ti _2013
- Buraku Grupi Fama - Falma _2013
- Devis Xherahu ft. Vaske Curri - Nuk e meriton _2013
- Duda - Buka e Gurbetit _2013
- Eli Malaj - Lodhu kot _2013
- Erdh Milioneri E Kalli Katunin _Album 2013
- Etnon feat Kaltrina Selimi - Pike ne jete _2013
- Flora Gashi - Lulia me limona _Album 2013
- Istiana Ft. Dj Erian, Sincero - Euphoria _2013
- Klepto - EKI _2013
- Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl _2013
- Mehdi Berisha - Ty te pata zemer _Album 2013
- Mihrije Braha ft Dj Cimi ft Lora - Krejt le ta dijn _2013
- Motrat Hoxha - Dajret e Prizrenit _Album 2013
- Perlat Sheqeri ft. Lili - Pa ty sjetoj _2013
- Sala Bekteshi - Sonte luhet vallja _Album 2013
- Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi _2013
- Valmir Begolli - Dashuria Xhelozia _2013
- Vesa Luma ft. Big Basta - Nuk Do Flejme _2013
- Xela - Kur ti luan me ndjenja _Live 2013
-Bashkim Spahiu - Mbeti e kalume _2013
-Edlira Biba - Iluzion _2013
-Extra Tallava _Album 2013
-Fatmir Morina - Live _Album 2013
-LETA - Hajde te dada _Album 2013
-Lea Metolli feat Etnon - Ne vena _2013
-Mensur Kadriu - Jetimi _2013
-Nazife dhe Merita Bunjaku - Ne Dardani Bin Tupanat _Album 2013
-Noizy ft. Nolian - Dit e Nat _2013
-Poni ft 2Step - Dalee _Premier 2013
-Sabri Fejzullahu - E jeta shkon _Album 2013
-Sinan Hoxha dhe Seldi - Ah Brune _2013
-Stresi - Elton Deliu _2013
1- Ky ft. Nescho - Vetit ja ke bo _2013
1-KY - Nese _2013
1-KY - Rruges per nShpi _2013
1-Ky - Bota e Vogel _2013
1-Ky Feat. Lushii (ZonaTerrit) - Diqka Tjeter _2013
1-Ky ft. Noga - Pi du krejt _2013
2 TON - Pervjetori _2013
2Ton - Fer _2013
2Ton - Krenohu _2013
2Ton - Ku Rrin _2013
2Ton - Missing Me _Premier 2013
2po2 Ft. Bruno - Prej rruges _2013
8KG Ft. Mensur Kadriu - Ne Martesen Tende _2013
ADX - Princesha jem _2013
ARDI Feat. Gjira - Rockstar _2013
AZ feat.Berkan - Happy End _2013
Adelina Berisha - Tjera Ska _2013
Adelina Spahija - Nga jeta ime te largoj _2013
Adelina Spahija - Ti vazhdo _2013
Adelina Tahiri - Sje i Pari _2013
Adelina Tahiri - Ik te Ajo _2013
Adelina Tahiri - Oh Dashuri _2013
Adem Ramadani - A ka tabu zot per mu _Album 2013
Adnan Daci - Dashnia vertet _2013
Adnan Daci dhe Majlinda Kryeziu - Mashallah mashallah _2013
Adnan Kamberi - Te Du Sa te du _2013
Adnan Kamberi - Te du shum te du _Album 2013
Adnan Kamberi - Vajza a djal njesoj jan _2013
Adnan Kryeziu - Zemer Akull _2013
Adrian Gaxha Ft. Floriani - Kjo Zemer _2013
Adrian ft. Floriani - Kjo Zemer _High quality 2013
Adriana Asllani - Ti me fresko _2013
Adriatik Asllani - Beqare _2013
Adriatik Asllani - Na vjen dita edhe neve _2013
Aferdita Demaku - Babe e Nane _Premier 2013
Aferdita Demaku - Dite e veqant _2013
Aferdita Demaku - Hajde Nuse _Premier 2013
Aferdita Demaku - Me nuk vuaj _2013
Aferdita Demaku - Nusja e madhe une qellova _2013
Aferdita Demaku - Sfida ime _2013
Aferdita Demaku - Sfida ime _Album 2013
Aferdita Demaku Ft. Beqir Telaku - Valet e Jetes _2013
Aferdita Dreshaj ft LUMI B - Super Star _2013
Aferdita Elshani - Pse spo me len rehat _2013
Aferdita Pepkola - Bie shi per ty mendoj _2013
Afrim Muciqi dhe Ymer Bajrami - Thrret Ademi Zahir o vlla _2013
Agim Molla - Allahu _Live 2013
Agron Ahmeti - Ama Doren _2013
Agron Ahmeti - Dil te kroni cuco _Album 2013
Agron Ahmeti - Rruges me gure _Live 2013
Agron Ahmeti - Tallava _Live 2013
Agron Macula - Mas nje kohe _2013
Agron Sylejmani (Gonni) - Mavi Mavi _2013
Ah Gurbet _Album 2013
Akv Prishtina - Ky bashkim po vjen prej zotit _2013
Alban Arifi - Dance Oriental _2013
Alban Mehmeti - Ball per balle _2013
Alban Mehmeti - Maturant _2013
Alban Mehmeti - Mos fol keq _2013
Alban Mehmeti Ft. Astrit, Eki - Ama Buzen _2013
Alban Mehmeti dhe Shqipri Kelmendi - Potpuri _2013
Alban Skenderaj - Nese thua Po _2013
Alban Skenderaj - Non so resistere _2013
Alban Skenderaj - Panorama Futuro _2013
Alban Ukaj - Perjetava _2013
Albana Mesuli - Kodi i Lumturise _2013
Albana Mesuli - Me ty pa ty _2013
Albatrit Muqiqi - Edhe Pak _2013
Albatrit Muqiqi - Endrra _2013
Alberia, Ylli Demaj dhe Yllka Kuqi - Ju e bani atmosferen _2013
Alberie Hadergjonaj - Asnjehere _2013
Alberie Hadergjonaj ft. Ylli Demaj - Nje Trendafil _2013
Albert Ibrahimi - Kam nje djale ne Gjermani _2013
Albin Budini - Ilirian _2013
Albulena Ukaj - Nuk jam ajo _2013
Aleksander Tuka - Diell qe me ngroh _2013
Alfred Mersini - Cupat jan per marshalla _2013
Alit Ahmedi - Nene Shkreta _Album 2013
Allegro Band - Alarmi _2013
Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon _2013
Alma Daci - Per ty lulja e fundit _2013
Alma Saramati - Dita Jote _2013
Alma Velaj - Cna u rrit nje lule _2013
Alti - Kerce me mua _2013
Amri Hasanlliu - Shpirt i lire _2013
Anakonda Ft. Anila - I like you girl _2013
Andin Randobrava - Carrito _2013
Andin Randobrava - Karrito _2013
Andin Randobrava - Zemra Jem _2013
Andos - Lufte e humbur _2013
Anduena Tahiri - Heshtjen tende se kuptoj _2013
Anduena Tahiri - I kam krejt _2013
Anduena Tahiri - Ishe i martuar _2013
Anduena Tahiri - Ishte Martu _Album 2013
Anduena Tahiri - Je burr i asaj _2013
Anduena Tahiri - Ke status tjeter _2013
Anjeza Branka Ft. Muharrem Ahmeti - Lamtumire _2013
Anjeza Branka Ft. Rati - Te kam kur te du _2013
Anjeza Ndoj - Kolazh _2013
Anjeza Shahini - Dashuria e bjeshkeve te namura _2013
Anjeza Shahini - Fjalet e qiriut _2013
Antigona Bajrami - Sa Shum Fjale _2013
Antigona Goca - Buzqeshja Jote _2013
Antigona Hoxha - Syri keq na paska pare _2013
Antigona Oxha - Potpuri _2013
Antigona Sejdiu - Boll Tkam Prite _2013
Antigona Sejdiu - Boll more djal me kto rrena _2013
Antigona Sejdiu - Eke lan dashnin _2013
Antigona Sejdiu - Je Ma e Mira _2013
Antigona Sejdiu - Kete zemren time _2013
Antigona Sejdiu - Krejt po sillet _2013
Antigona Sejdiu - Luj me dor _2013
Antigona Sejdiu - Me harrove _2013
Antigona Sejdiu - Nese Sonte _Album 2013
Anton Keraj - Dashuri Moj Dashuri _Album 2013
Anton Keraj - Ty te denon zoti _2013
Antre - Jete qeni _2013
Anxhela Agolli - Ku Je _2013
Anxhela Tafani dhe Xhieldo Hyseni - Mall _2013
Anxhelo Miho - Krijese e nates _2013
Aragona Band - Na ishte njeher _2013
Arben Gashi - Jo moj zemer jo _2013
Arben Gjeloshi - Potpuri Gjakovare _2013
Arber Gjota - Live _Album 2013
Arbrie Haderxhonaj - Tani _2013
Ardian Bujupi Ft. Tony T - Want U Now _2013
Ardian Feat. Rezon Hoxha - Good Music _2013
Ardian Ft. DJ Dalool - Penthouse _2013
Ardian Limanmera dhe Ork. Bohema - Gezuar me kenge popullore _Album 2013
Ardian Nura - A me ke pas zemer _2013
Ardian Trebicka - Tango e trendafilave _2013
Ardijatik Asllani - Potpuri _2013
Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare _2013
Ardit Ft. Joanna - Thjesht loje _2013
Ardjan Jaku - Hajde sonte _2013
Ardjan Jaku - Sa e rende tradhetia _2013
Ardjana Kabashi - A je yll a je han _2013
Arianit Bellopoja - Ne enderr _2013
Arif Murati - Ardita _2013
Arif Murati - Live _Album 2013
Arif Murati - Po vjen nusja jon _2013
Arif Murati - Ti je Shpresa e Jetes time _2013
Arilda Hoxha - Asnjehere _2013
Arjan Korkaj - Me jep doren per unaze _2013
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse _2013
Arjeta Vllasa - I Padrejte _Live 2013
Armend Makica - Tallava _2013
Armend Makica - Te ka mendi shpirt _2013
Armend Miftari - Shum te desha _2013
Arsim Lushtaku - E dua muziken _2013
Arsim Lushtaku - Hajde knojna _Album Live 2013
Arsim Lushtaku - Mavi Mavi _Album Live 2013
Arsim Lushtaku - Per Ty _2013
Arsim Lushtaku - Per Ty _Album Live 2013
Art Abazi - Nje sekond pa ty _2013
Arta Bajrami - Femer Tipike _2013
Arta Lala - Give you my love _2013
Arta Osmani - Live _Album 2013
Artan Jusufi - Amanet _2013
Artan Jusufi - Ishe engjel dole dreq _2013
Artan Kola Ft. Nazife Bunjaku - Ke mbet ne zemrn time _2013
Artesa Retkoceri - Nuk Po Ma Nin _2013
Arti - Nje sekond pa ty _2013
Artir Gjikokaj - Te shitoft zana moj xhevahire _2013
Arton Zogaj - Te Kujtoj _2013
Astrit Bejta - Live _Album 2013
Astrit Bejta - Zoti shpis _2013
Astrit Bejta dhe Kreshniket - Goc e vogel _2013
Astrit Lekaj - Nuk harrohet _2013
Astrit Mulaj - Daj daj _2013
Astrit Mulaj - Djemt ne gurbet _2013
Astrit Mulaj - Nje jetim _2013
Astrit Mulaj - Sa mka marr malli _2013
Astrit Zikolli - Kush u ba sebeb kush na ndau _2013
At Dit _Album 2013
Aurela Gace - Shpirt i Shpirtit Tim _2013
Aurora - Fore _2013
Avdi Deliu - Mbushna Gotat _2013
Avdyl Mziu - Perhar Dasma Zoti i Shpis _Album Live 2013
Aziz Murati - Live _Album 2013
Aziz Murati - Para Valles _2013
Aziz Murati - Sexhadja e nenes _ILAHI 2013
Aziz Murati dhe Gazmendet - Vajza diaspores _2013
B Genius Ft. Edita Sopjani, OverLord - Seniorita _2013
B-Genius Ft. Armend Ademi dhe Rascom - Sa ftohte _2013
B.O.B - Stay with me _2013
B2N - Blu _2013
B2N - Engjell _2013
B2N - Te Dua Pa Fund _2013
BABASTARS - Vetem a po me han Raku _2013
Baboo Darabuka Ft. Dj Benity - Oh Ouu _2013
Baboo Darabuka Ft. Dj Benity, Ervin Gonxhi - Midnight _2013
Baboo Darabuka and Dj Benity - Dance with me _2013
Baboo Darabuka ft DJ Benity - Stay with as _2013
Bajram Asllani - Mos me rrini mos me rrin deren kapigjik _2013
Bajram Asllani - Potpuri _2013
Bajram Jakaj - Potpuri _2013
Bajram Selimi - Mir se Erdhe Ramazan _Album 2013
Bajrush Berisha - Ilahi _Permbledhje 2013
Balistat - Veti Shqipet _2013
Banda Butuesi - Sa here vijme _2013
Bardh Mehja dhe Grupi Shoqnia - Potpuri _2013
Bardha Dernogllava - Hajt moj zemer _2013
Bardhe Gega dhe Jaku - Vendit tim _2013
Barooti Ft. Explode - Ska P9e _2013
Barooti ft Explode - Mos ta nin _2013
Barooti ft Gold AG - Ajo Po Don _2013
Barooti ft Klepto - WTF _2013
Bashkim Alshiqi Baki - Nje lule ne maj _2013
Bashkim Marash Krasniqi - Vec bashkimi eshte forca e kombit _2013
Bashkim Spahiu - Amanet _2013
Bashkim Spahiu - Amanet o Amanet _Live 2013
Bashkim Spahiu - E nise jeten me dike tjeter _2013
Bashkim Spahiu - Kthim mbrapa ska _2013
Bashkim Spahiu - Live _2013
Bashkim Spahiu - Mori qike me syte e zi _2013
Bashkim Spahiu - Po Ta Perkujtoj _2013
Bashkim Spahiu - Qika qika _2013
Bashkim Spahiu - Sot a neser _2013
Bashkim Spahiu - Te dashuroj si i cmendur _2013
Bashkim Spahiu - Te kam dashte ma shum se syt e mi _2013
Bashkim Spahiu - Zi e bana zemren time _2013
Bashkim Spahiu- Si Llokum e Ombel _2013
Beatrix Ramosaj - Dilema _2013
Beatrix Ramosaj - Prekem ngadale _2013
Behxhet Zeka - Djali qe te do _2013
Bek Nikiqi - Fol _2013
Bek Nikiqi - Me fjal Te Omla Vet ja Nise _2013
Bek Nikiqi - Po te pres _2013
Bek Nikqi - Potpuri _2013
Beke Nikqi - E ke lyp hajrin ja pafsh _2013
Beke Nikqi - Ku je humb e dashur _2013
Bekim Bilalli - Mallkoj un jeten _2013
Bekim Bilalli - Sot ti je me tjeter _2013
Bekim Kryeziu - Je gjeloze _Album 2013
Bekim Kumanova - Ne Mes Te Nates _2013
Bekim Kumanova Ft. Ylber Aliu dhe Na-G - Hey Zemer _2013
Bekim Kumanova dhe Valbona Spahiu - E drejta del ne shesh _2013
Bekim Rexhepi - Me dy fytyra _2013
Bekim Vishaj - Faqe Kuqe _2013
Bekim Zogaj - Hajmali _2013
Beli dhe Klodi - Fati e kismeti _Album 2013
Beli dhe Klodi - Ku me mbet dashnia _2013
Beli, Lumja, Klodi - Nuk me duhet parja _2013
Beni Baksi - Ska Problem _2013
Benny Blanco Ft. Phenom, Jeton - Hands Up _2013
Bepi dhe Grupi Rinia - Nuk ka jete pa dashuri _Live 2013
Beqarija Ka Lezet _Album 2013
Berat Demiri - Live _Album 2013
Berat Krasniqi - Hajde Hajde _2013
Bertan Asllani - Damla Damla _2013
Bes Kallaku - Qejfi _2013
Besart Halimi - Dhimbje _2013
Besart Halimi - Endrrat _Live 2013
Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri Jugu _Live 2013
Besarta Krasniqi - 1 Milion _2013
Besiana Veselaj - Mos me le _2013
Besiana Veselaj - Potpuri _2013
Besjan Gashi - Ska inat ne dashuri _2013
Besjana Kertusha - Zoti shis mir se te gjeta _2013
Besnik Berisha - Sonte nClub _2013
Besnik Salihi - Emrin tem harroje _2013
Besnik Zeqiri (Besi) - Me kete kang _2013
Big Band Bitonia - Instrumental _2013
Big Bossidy Ft. 2Ton - Yes _2013
Big Mama - Ku mbeti dashuria _2013
BimBimma - Pan2Pam (DissMiss) _2013
BimBimma - Qe pse jom i qart _2013
Bitonia - Bin pampurat _2013
Bitonia - Tallava _2013
Bitonia ft. Ernim Ibrahimi dhe Overlord - Maturant jemi _2013
BlackLion - Faleminderit ALL-LLAH _2013
Blasta - Blasta La Vista _Album 2013
Blasta feat Etnon - Callin _2013
Blasta feat Lyrical Son - Lucky day _2013
Bledar Hoxhaj - O pasha more pasha _2013
Blerim Gashi - Me merr o Zot _2013
Blerim Gashi - Per njeri tjetrin _Album Live 2013
Blerim Gashi - Roli kryesor _2013
Blerim Osmani - Koha Erdhi _2013
Blerim Vorfaj - Dashuri pa siguri _2013
Blerina Osaj - I mbylli syt _2013
Blero - Fiksimi im _2013
Blero - Fiksimi im _Premier Album 2013
Blero - Jeta Ime _Premier 2013
Blero ft. Maria - Nje moment _2013
Blinera Bajraktari - Te kam zemer _2013
Blledi - Ma jep mundesine _2013
Blunt ft Real 1 ft. Duffye - Mos e nal _Premier 2013
Boemet - Kam mbetur ne vetmi _Album 2013
Bojken Lako - Udha e shkronjave _2013
Bondi - Harroje pik _2013
Boom Boom _Album 2013
Bris Musaraj - Ngadhenjim mbi vdekjen _2013
Bruna Ft. Valton Krasniqi - Single Lady _2013
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare _2013
Buca - Lotet _2013
Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty _2013
Bujar Cikaqi dhe Lula Leta - Dashuria e pare _2013
Bujar Qamili - Dadush _2013
Bujar Qamili - Kolazh _2013
Buki - Endrra jetes sime _2013
Bukurie Zogaj - Ska Pishman Ne Dashuri _2013
Bukurie Zogaj - Ska pishman _2013
Buqja Ft. Gazi dhe Linda - Jam e re je i ri _Album 2013
Burak Fama - Live _Album 2013
Burak Grupi Fama - Djale pa behane _2013
Burak Grupi Fama - Kara biberim _2013
Buraku Ft. Grupi FAMA - Kthema Zot _2013
Buraku Grupi FAMA - Live _2013
Buraku Grupi FAMA - Malli per ty _2013
Buraku Grupi Fama - Live _Album 2013
Buraku grupi FAMA - Potpuri _2013
Burim Aliu - Live _Album 2013
Burim Aliu - Me Shiko _2013
Burim Aliu - Me fal se isha i ri _2013
Burim Aliu - Xixa Xixa _2013
Burim Bytyqi - Dhe Sonte Jam Me Ty _Album 2013
Burim Bytyqi - Qka koka dashnija _Album 2013
Burim Mehmeti - Asniher _2013
Buta - Kqyre _2013
Buta - Rune Qafen _2013
Butch Feat. Mc Kresha, Keepman, Lyrical Son - Para _2013
Cani - Sdu me te pa me sy _2013
Capital T - Good Life _Premier 2013
Capital T - Mos Harro _2013
Cartani - 1 SMS _2013
Celesi Muzikor - 26 Prill _2013
Celesi Muzikor 7 - 19 Prill _2013
Cesk Gurra - Ani e kam dasht nje zambak te bardhe _2013
Cha Cha Darabuka Ft. DJ CE1 - Mama Mia _2013
Ciljeta Feat. Noizy - G Love _Se shpejti kenga Full_ _2013
Cima Dreni Hasani Dhe Fiza - Ai Ndash Me Pshtue _2013
Cyanide - BOY _2013
Cyanide - Njeke _2013
Cyanide - Un si Un _Premier 2013
D u d a Ft. The Mike - Pajtimi gjaqeve _2013
D.o.G - Nr. 1 _Album 2013
D.u.d.A - Ngoje Duden _2013
DMC a.k.a. Babloki - Superiori _2013
Da Ghost Feat. FreakyBoyz - Do It _2013
Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele _2013
Dafina Zeqiri - Bloodah _2013
Dafina Zeqiri - Vec Ti _Premier 2013
Dafina Zeqiri - Your Love _2013
Dafina Zeqiri - Your Love _Premier 2013
Dalool and Avaxus Ft. Mc Beka - 2 The Rock (Extended Mix) _2013
Dani - Rruges isha tu kalu _Live 2013
Dani Abazi - Hajde Moj Dashni _2013
Dani dhe Edi Furra - Sofra festive _Live 2013
Dardan Jashari - Ti ike _2013
Dardan Jashari - VIP _2013
Darina Gjebrea - Dul Lulija _2013
Darina Gjebrea - Ti ma dogje zemren time _2013
Dashnia Eshte Bela _Album 2013
Dasma Shqiptare _Album 2013
Defri Dervishi Ft. Xhoi - Dashuro me Zemer _2013
Dessa - Nje lot pikon _2013
Devis Xherahu - Qenke veshur me te bardha _2013
Dhimbja e Fundit _Album 2013
Dhurata Ahmetaj - Prekja Jote _2013
Dhurata Ahmetaj - Une ate e du _2013
Dhurata Dora - Swim Good _Cover 2013
Dhurata a.k.a Dora - I like dat _2013
Dida, Cela dhe Kovaci - Ali Pasha _Album 2013
Didi - Per ty e kam _2013
Diellza Dobroshi - Dejzi _2013
Dilan Reka - Si nje zjarr vjen ti _2013
Dj Blunt dhe Real 1 - Blunt for President _Album 2013
Dj Blunt dhe Real 1 - Blunt for President _Album Quality 2013
Dj Cimi Ft. Gentrit Sfishta - Hey Baby _2013
Dj Cimi Ft. Urimi - Kur ta kujtojsh Prishtinen _2013
Dj Flow ft. Lumi B MC Kresha Lyrical Son - Qele Qadren _2013
Dmc a.k.a Babloki - Pretendojn _2013
Dod Kalaj - Neser paradite _2013
Dona - Jam si embelsire _Album 2013
Doni-B Ft. Gold Master - Qastet me ty _2013
Donjeta dhe Erjona Krasniqi - Shtatori _2013
Dori - Zeshka ime _2013
Doruntina Qamili - Padrejtes _2013
Double-G Army - Fire _2013
Dr Flori ft Tiri - Zemerthyer _2013
Dr.Mic (TDS) - Shum Larg _2013
Dr.Mic (TDS) - Vrases Serik _2013
Dr.Mic - Snalna _2013
Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si Era _2013
Drenusha Latifi - Nate e Vetmuar _2013
Drita Musliu - Ylli Jem _2013
Dritan Jashari - Dibra e Kosova _2013
Driton Jakaj - Qaj o qiell _2013
Driton Jakupi - Dikur me ke than _2013
Driton Jakupi - Gurbeti _2013
Driton Jakupi - Live _Album 2013
Driton Sopa - Afer te kem _2013
Driton Sopa Ft. Andin Randobrava - Kce me mu sonte _2013
DudA ft Noizy - Skuadra jone _Premier 2013
Duda ft. ZeeroMan Rascom OverLord NiiL-B - E bojna Real _2013
Duja dhe STR8 FiYA - Party Mi Banesa _2013
Dule Malindi - Ma ke shtatin si selvi _Album 2013
Duli - Fiksim _2013
Duli - Je Prefekte _Album 2013
Duli - Sekreti _Premier 2013
Duli Xheni Ft Elona Ana Dhe Tina - Keng Per Gurbetqar _2013
Duli, Xheni Feat. Elavan Sadriu - Per disponimin tuaj _Album 2013
EKI - Malsori _2013
ELINEL - Naten Vone _2013
EP - JARINA HULIGAN GANG _Ham Squad 2013
ETNA - Me ndihmen tane _2013
Edi Furra - Qun me pare _Album 2013
Edi Furra - Valle Kosovare, Moj e mira _Live 2013
Edi dhe Rifadija - Pak a shume _2013
Edita Sopjani - Ora e Ndarjes _2013
Edmond Nikolla - Nese ti pyet per mua _2013
Edona Llalloshi - Humbi dashuria _2013
Edona Llalloshi - Le te folin _2013
Edona Llalloshi - Ti kam fale _Premier 2013
Eglantina Toska - 1000 Lezete _2013
Egzon Pireci - Pse te doja _2013
Egzona Hajzeri - Kam nje malle _2013
Egzona Hajzeri - Nuk jam per ty _2013
Egzona Salaj - Kadife _2013
Egzona dhe Valmire Qoti - Po vjen nusja mashalla _2013
Ejup Gimolli - Xhelozia _2013
Elda Berisha - Gurbetqari qe ka mall _2013
Elda Berisha - Roshel _2013
Elfete Sherifi - Live _Album 2013
Eli Dubova - Nje shanse me afro _2013
Eli Fara - Qeraxhi i Grebenese _2013
Eli Fara dhe Olta Boka - Nje serenate per ty _2013
Eli G ft Marseli - Sa si un ti dashuron _2013
Elinel - Back _2013
Elinel - Besoj ne ato qe thom _2013
Elinel - Pray _2013
Elinel - Sirena _2013
Elis Nova - Diell mbi qiell _2013
Elizabeta dhe Vera Marku - Kur jam ken nje vakt i ri _2013
Elona Leka - Kot e ke me mua _2013
Elona Leka - Nuk je fati im _2013
Elvana Gjata - Acoustic Live _2013
Elvana Gjata - Fake _2013
Elvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 _2013
Elvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 _Quality 2013
Elvana Gjata ft 2po2 - Beso _Premier 2013
Elvana Gjata ft 2po2 - Beso _Remix 2013
Elvana Gjata ft Kaos ft P.i.n.t - Fake Rmx _2013
Elvana Sadriu - Ditari _2013
Elvana Sadriu - Live _Album 2013
Emdrit Duraku - Geceler _Album Live 2013
Emiliano Kaja dhe Andi Shehu - Zemren per ty _2013
Emiliano PaKufijt Ft. Stresi - Shoku i Ngusht _2013
Emiliano ft. Stine - Habibi _2013
Emin Aliu - Miliona Sy _2013
Emin Emini - Valle _2013
Emine Toska - Dashuria _2013
Emine Toska - Ni Nat Pa Gjume _2013
Enca - Jepe Tash _2013
Endri dhe Stefi - Shqiperi qe ske pleqeri _2013
Endrit Duraku - Potpuri _Live 2013
Eneda Tarifa - Me Veten _2013
Eneda Tarifa - Zeri Im _2013
Enes - Zemra ty te don _2013
Enes Kruja - Bona _2013
Enes Seferi - Po kalon edhe kjo nat _2013
Enis Bytyqi - 2012 _2013
Enrika Derza - Jam e imja _2013
Entela Zhula - Ditar _2013
Enver Zymberi - Te dua _2013
Era Rusi - Dy lule te bardha _2013
Era Rusi dhe Devis Xherahu - Jorgjica _2013
Eranda Libohova - Ky marak _2013
Ereniki - Sepse te dua _2013
Erik Lloshi Ft. Fatal - Vetem kaq _2013
Erion Beci - Loti eshte margaritar _2013
Erion Sheri - Beqar ju shkoi jeta _2013
Erion Sheri - Parfumi _2013
Erkan Musliu - Te kam hak _2013
Erkan Musliu - Veq per inat _Album 2013
Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5 _2013
Ermal Fejzullahu - Mbes Pa Pes _Premier 2013
Ermal Fejzullahu - Ta Ha Zemren _2013
Ermal Mamaqi - Ditet e mija _2013
Ermal Mamaqi - Dukesh e bukur _2013
Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen _2013
Ermal Pepa - Le te me mungosh _2013
Ermira Babaliu - Destinacion _2013
Ernim Ibrahimi Ft. Ilir Tironsi - Bota Ime _2013
Ernimi Ibrahimi - Po ta them te verteten _2013
Ernimi Ibrahimi - Po ta them te verteten _2o13
Eroll Dogani - Dita e Xhumas _2013
Eroll Genc dhe Dogani - Valle instrumentale _2013
Ersan - Kthema driten ti _Album 2013
Ervin Gonxhi - Espace Profonde _2013
Ervisa - Mos me zgjo _2013
Etnon feat Lea Metolli ft Mc Kresha - Move ur body _Premier 2013
Eugent Bushpepa - Viktime _2013
Eva Golemi - Zare trendafile _2013
Explode - Asnjoni _2013
Explode - I Harrove _2013
Explode - Kadal Dal _2013
Explode - Like Fire _2013
Explode - Rreme Vesh _2013
Explode Ft. Dredha - Kom rima me miljona _2013
Extra Hite _Album 2013
Extra Tallava _Album 2013
F-Kay - Shuj _2013
Fabi - Emocionohem _2013
Fabiola Agalliu - Per ty _2013
Fadil Keca - Live _Album 2013
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash _Live 2013
Fadil Riza - Balad Dashnis _2013
Fadil Riza - Lote e vaj _2013
Fadil Riza - Zemra Ime Te Kerkon _2013
Fahri Gashi - Here si zjarr here akull _2013
Falja Pranohet _Album 2013
Faruk Visoka - Te premtoj _2013
Fatbardha Mustafa (Bardha) - Live _Album 2013
Fatbardha Mustafa Bardha - Gezuar me Baben _2013
Fatbardha Mustafa Bardha - Jetoj _2013
Fatbardha Mustafa Bardha - Tallava _2013
Fatbardha Mustafa Bardha dhe Bekim Kumanova - Tallava _Live 2013
Fatlume Popovci - Bini tupanit _2013
Fatlume Popovci - Sekret _2013
Fatmir Elezi - Trathtare, sa me ka marre malli me te pa _2013
Fatmir Hoxha dhe Drandofile Rama (Filja) - Live _Album 2013
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi _2013
Fatmir Morina - Fiksim _2013
Fatmire Mjaku - Un jetoj per ty veq per ty _2013
Fatmire Mjaku - Une jetoj per ty _2013
Faton Berisha - Diskutime _Album 2013
Faton Rugova dhe Linda Shabani - Ah dashni ah dashni _2013
Fatos Ahmati - Vetem jam _2013
Fatos Hondozi - A me do _Album 2013
Fatos Osmani - E fshehta dashuri _2013
Femi Kumanova - Hajde luj per para _Album 2013
Ferki Shala - Musliman _2013
Festim Avdia - Vetem ty te dua _2013
Festina Mezini dhe Kas - Ndjehem mire _2013
Festivali Kenges 51 _Nata 1
Feston Diaspora _Album 2013
Fexhi - Cmendem per ty _2013
Fidaim Aliu - Dashuria e re _2013
Fidaim Aliu dhe Rami Ahmeti - Dado Dado _2013
Fidan Ahmeti - Vetem qaj _2013
Fidush Aliu - Malli per Baben _2013
Fikret Dauti - Fjala fjale _Album 2013
Fikret Dauti - Turbo Tallava _Live 2013
Fikret Dauti dhe Pandora - Tallava _Live 2013
Fikri Ameti - Jeto me dy zemra _2013
Fiksimi _Album 2013
Filloi Dasma _Album 2013
Filloreta Hoxha - Ne shikim te par _2013
Fisnik Ristemi - Ti po me kall _Album 2013
Fitim Behluli - Kqyri qika _2013
Fjolla Morina - FB _2013
Flamur Arifi - Ata sy _Album 2013
Flamur Arifi - Sikur flutur _2013
Flora Gashi - Kenge per Nenat Shqiptare _Live 2013
Flora Gashi - Pa nenen _Premier 2013
Flora Gashi - Pasunia _2013
Flora Gashi - Te kam shpirt _2013
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Kallma Cigaren _2013
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Potpuri _2013
Florenc Bardhi - Xhoit _2013
Flori - Pa Jete _2013
Flori - Pa Jete _Video Edit 2013
Floriana Imeri - Shko _2013
Florim Nuhaj - Pike ne zemer _Album 2013
Florim Nuhaj - Te prita _2013
Flutra dhe Festime Hasani - Dashurova tjeter _2013
Fotografia - Album _2013
Frederik Ndoci dhe Alisa Baraku - Kacurrelat e tua _2013
GENA - Sa Vuaj Per Ty _Premier 2013
Gani Zeneli - Te Vendi Jone i Vjeter _2013
Gani Zeneli - Te Vendi Jone i Vjeter _3 Kenge 2013
Ganimete Abazi - Shko _2013
Ganimete Abazi Ft. Kole Oroshi - Forca E Fatit _2013
Garazhat e Bardha - Gjuj _2013
Gaza dhe Vjollca Buqaj - Kollazh _2013
Gazmend Kelmendi - Dot Vuaj _2013
Gazmend Rama - Dashuria Shum e Madhe _2013
Gena - Jo smundem _2013
Gena - Luja synin ashiqare _2013
Gena - Raki e Lot _Album 2013
Gena Ft. Flori - Jo vetem fjale _Premier 2013
Gena Ft. Nora - Me mungon _2013
Geni Feat. Dj Afrim Alija - Zemra spo me le rahat _2013
Genta Ismajli - E Kam Provuar _2013
Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX) _2013
Genti ft Sait - Ndjenja e Pare _2013
Gentian Ramosaj - Dashuro me zemer _Album 2013
Gentian Ramosaj - Dua Ta Kem _2013
Gentian Ramosaj - Dy Emra Dy Zemra _2013
Gentian Ramosaj - E embel Bukuroshe _Remix 2013
Gentian Ramosaj - Nata Fundit (Maturant) _2013
Gentian Ramosaj - Nuk Ta Fali _2013
Gentian Ramosaj - Pse Te Dua _2013
Gentian Ramosaj Ft. Dj AlbaTime - Dua Te Kerkoj _2013
Gentjana e Rrok Gjergji - Plak u bafsha po te mora _2013
Ges Syla Ft. 52oni dhe Klodian Kodra - Lelia _2013
Gezim Berisha - Luhet vallja tallava _Album 2013
Gezim Salaj - Ah pleqni _2013
Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardh _2013
Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardhe _2013
Gezim Zefi - E pa bes _2013
Gezim Zefi - Toplana _2013
Gezuar Me Folklor _Album 2013
Gezuar Me Lalushin _Album 2013
Gezuar Me Valamala _Album 2013
Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1 _Album 2013
Gezuar me Baben _Album 2013
Gjeto Luca - Vaj vaj , goce mos qaj _2013
Gjiko - Krejt Ta Ngulin _2013
Gjira - Mos na prish imixhin _2013
Gjira Ft. Gjiko - Psikopat _2013
Gjira dhe Ardi - Pse Nuk e Sheh _2013
Gjon Karrica - Lugati _2013
Gjovani - Dashuria ime e pare _2013
Gjyle Qollaku - Isha e para _2013
Gjyste Vulaj - A Behesh Merak _Album 2013
Gjyste Vulaj - Lotet e Mallit _2013
Gloria - Potpuri _2013
Gold AG - Bohet mire _2013
Gold AG - ElemBelem _Premier 2013
Gold AG - Fck Eulex _Premier 2013
Gold AG - Goldi Ta Kall _Album 2013
Gold AG - Golldi Ta Kall _2013
Gold AG - Harrove _Premier 2013
Gold AG - Jeta koka Sprov _2013
Gold AG - Kingji e terri _Premier 2013
Gold AG - Kush _Premier 2013
Gold AG - Mashtrimi _2013
Gold AG - Mbahu _2013
Gold AG - Ushtar Mergimi _2013
Gold AG Ft. Nysret Muciqi - Shum vjet _2013
Gold AG Ft. Zana Kuqi - Eja dhe sonte ne endrren time _2013
Gold AG ft. Barooti - Me neve nuk ka _2013
Gold AG ft. Beatrix Ramosaj - Sa Vite _Premier 2013
Gold Ag - Urime shqipri _Album 2013
Goldi Halili - Me duaj pergjithmone _2013
Goni - 1000 Zemra _Album 2013
Gonni Dhe Gjela - Aferdita _Album Live 2013
Gramoz Gervalla - Sikur Dit Pranvere _2013
Gramoz Tomorri - Vallja Pogonishte _2013
Granit Ahmeti ft. 2TON - Nje fjale _2013
Granit Pacolli - Vajze nga diaspora _2013
Granit Pacolli Ft. Andin Randobrava - Kjo zemer _2013
Gresa Behluli - E kam emrin kosovar _2013
Gresa Behluli - Luje Qike _Album Live 2013
Gresa Behluli - Xhamadani vija vija _2013
Greta Koci - Cdo hap eshte nje Peng _2013
Greta Lazri - Mos trazo plagen e vjeter _2013
Grifshat ne Rapsodi - Peshk Breshk _2013
Grupi Aurora - Pyetem Mua _2013
Gzim Gashi - Trigger _2013
Gzim Hajdini - Live _Album 2013
Gzim Hajdini - Te Kam Dashte _2013
Gzim Uka - Hajde nuse reja jeme _2013
Hajr Behrami -Te dua perher _2013
Hajrie Derhemi - Potpuri Tiranase _2013
Hajro Ceka - Afrohu Afrohu _2013
Hajro Ceka - Ah bre zemer _2013
Hajzer Gjoshi - Prap mua me kerkon _2013
Hala Osmanollaj - Furrtari _2013
Hala Osmanollaj - Mos i pafsha ata sy _2013
Hala Osmanollaj - Mos i pavsha _2013
Hana Cakuli - Ere Pranverore _2013
Hanumshahe Morina - Live _Album 2013
Hasan Qetaj - Per Ramushin _2013
Haxhi Dauti - Vetmia _2013
Haxhi Zeneli - Du me te thane se un te du _2013
Hekuran Krasniqi - Goce nate _2013
Hekuran Krasniqi - Shko _2013
Hekuran Krasniqi Ft. Arton Cervadiku - Dje dhe Sot _2013
Hekuran Krasniqi Ft. Lamm G Dhe Citi - Maturant _2013
Hevzi Kumanova - Nese je pendu _2013
Hysi - Bojna dasem _Album 2013
Hysi - Mos Qaj _2013
Hysi - Zoti Shpis _2013
Hysni Kelmendi - Nuse Me Fustan _2013
Hysni Klinaku Ft. Arsim Llumnica - Me ka marre Malli _2013
Hysni Klinaku Ft. Morena - Fat _2013
Idriz Binaku - Dasma jone _Album 2013
Ilahi - Jetimi _2013
Ilahi Per Femren _2013
Ilir Hyseni - Live _Album 2013
Ilir Hyseni - Pa ty _2013
Iliret - Oj Kosove _2013
Imran Berisha - Un krejnor ti princes _Album 2013
Indrit Kodra - Nuk aktrova _2013
Ingrid Gjoni - Inshallah _2013
Interesant _Album 2013
Irena Dedvukaj - Se te dua _2013
Irma Libohova - Kur bien fyelli e cifetlia _2013
Irsa Qosja - Enderr _2013
Isa Neziri - Dashuri pa zemer _2013
Ismail YK - Metropol _Album 2013
Ismet Aloshi - Me vlon Gjaku _2013
Ismet Maqkaj - Zemra jem _2013
Ismet Peja Ft. Labinot Rexha - Robi _2013
Ismet Peja Per Bik Ndojen - Nuseron jarja me Ty _2013
Jashar Ft. Idajet Sejdiu - Mbeta ne dhe te huaj _2013
Jena Per Me E Kalle _Album 2013
Jetmir Hyseni - Live _Album 2013
Johnny Ft. Mergim Gojani - Like _2013
Jonila - Si Ateher _2013
Jozefina - Pres _2013
Ju Dy Shoqe Na Dy Shok _Album 2013
Julian Lekocaj Ft. Unix Band - Jeta ime _2013
Justina Aliaj - Ne ekranin e televizorit _2013
Jusuf Ajredini - Letra e pashkruar _2013
Jusuf Bejtullahu - Tung _2013
K-Style - Rah _Remix 2013
Kadenca - 15 vite me ju _Album 2013
Kadisha Sinani - Sikur ti _2013
Kalle Kalle _Album 2013
Kaltrina Selimi - Nuk ta Fal _2013
Kamela Islamaj - Pa limit _2013
Kaos - A po dalim _2013
Kaos - Ngoje Zemren Tem _2013
Kaos Ft. Flori - Lule Lule _2013
Kaqusha Ismaili - E njejta zemer _2013
Kastriot Krasniqi - Kush don le te feston _2013
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova _2013
Kastriot Seferi - Dashuri e humbur _Album 2013
Kastriot Tusha - Per ty atdhe _2013
Katerina - Sot je i asaj _2013
Keli - A ka ilac _2013
Keli - Hajde me Shuplak _Live 2013
Keli - Me shaka ja nis dashnija _Live 2013
Keli - Pa tallava ska sefa _2013
Keli - Ylli Jetes Time _2013
Kieda Budini Ft. Stine - Kieda Show _2013
Klajdi Haruni - Beqar _2013
Klani Shqiptar Eki Ft. Bashkim Spahiu - Asaj _2013
Kledi Bahiti - Jemi Bashke _2013
Klejdi Kalaja - Rendez Vouz _2013
Klepto - Klepto in this bitch _2013
Klepto Cyanide Presioni Jeton B52 - Orginal TBA _2013
Klodi - Kur te pash _2013
Klodi dhe Beli - Jam Merzit _2013
Kobra Feat. KAS - Looking Back _2013
Kobra a.k.a Helmusi - Edhe Sot _2013
Kobra a.k.a Helmusi - Thuja Tjetrit _2013
Kobra a.k.a Helmusi Feat. KAS - Goodbye _2013
Kobra a.k.a Helmusi Ft. Ardi - A Po Dalum _2013
Kole Oroshi - Djal me vepra _2013
Kole Oroshi - Jam Nje Djal i Ri _2013
Kole Oroshi - Sikur modele _2013
Kole Oroshi - Tirana-Prishtina-Shkupi _2013
Kollazh Burimor _Album 2013
Kollazh _Album 2013
Korab Shaqiri - Dashurine ta jap hua _2013
Korab Shaqiri Arber Zeka - Lorina _2013
Kosovare Hasi - Me vjen pas _2013
Kosovare Xhoni Ft. Maksi - Te amo _2013
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Permendoret e Lirise _2013
Kristina Marku - Pema e dashurise _2013
Kujtim Akiku - Tradhtare _2013
Kujtim Aliu - Krejt me ren _2013
Kumrije Mustafa - Sa her po ta baj me dije _2013
Kusha - Drit nuk shoh me sy _2013
Kusha ft Maestro Edisoni - Te kam pas si hajmali _LIVE 2013
Kushtrim Kelani (Kusha) - Po me plas kjo zemer _Live 2013
Labi - O gurbet _2013
Labi ft. Blero ft Young Ghetto - Let kallet bota _2013
Labinot Alshiqi - Ama 1 shej _2013
Labinot Rexha (Noti) - Kalterina _2013
Labinot Rexha (Noti) - Live _2013
Labinot Rexha (Noti) - Live _Album 2013
Labinot Rexha (Noti), Shqipja, Stiveni, Xheki - Potpuri _2013
Labinot Rexha - Ne po maturojm _2013
Labinot Rexha Ft. Ali Dula, Ismet Peja - Sofra Rahovecjane _2013
Labinot Rexha Ft. Bekim Kumanova - Pran telefonit i pa shpres _2013
Labinot Rexha NOTI - Ani zemra jeme _2013
Labinot Rexha dhe Ali Dula - Sofra _2013
Labinot Rexha dhe Maciatto Band - Hjeke masken _2013
Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme _2013
Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas 12ve _2013
Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen _Live 2013
Labinot Tahiri - Labi - E Mallkoj _2013
Labinot Tahiri - Nare Nare _2013
Labinot Tahiri - Si Gjethet ne Pranvere _Premier 2013
Labinot Tahiri LABI - A me ke Shpirt _Premier 2013
Labinot Tahiri LABI - Le te kallet _Album 2013
Labinot Zogaj - Get Down _2013
Labinot Zogaj - Loja ime _2013
Lali Kadriu - Live _Album 2013
Lalushi - Kredia _2013
Lalushi - Kur jam kan nje vakt i ri _2013
Landi - 100 Perqind Te Garantoj _2013
Lani - Mendoj per ty _2013
Laura - Ama mu _2013
Laura Lila - Ik larg _2013
Lazarela - Bjeri Gajdes _2013
Lea Metolli - Ne Vena _Album 2013
Lea Metolli feat Blasta ft Gezim Gashi - On the floor _2013
Ledina Celo - Me ndez _2013
Ledina Celo dhe Pandi Laco - Nje flutur _2013
Ledio Arapaj - Nostalgji _2013
Lendita Selimi - Kush ta blejti _2013
Lenti - Perendimi _2013
Leonard Alija - Nje zemer e thyer _2013
Leonard Alija dhe Orhan Ademi - Rruges per tirane _2013
Leonard Islami - Largesia _Album 2013
Leonita Marjakaj - Me tupan dhe qifteli _2013
Leonora Ft. Leunita Perteshi - Gurbeti _2013
Leonora Hajdari - Koha le te flase _2013
Leonora Poloska - I Need Your Love _2013
Leta - Hajde te dada _2013
Leta - Mbylli Syte _2013
Leta dhe Lulzim Morina - Kenge per deshmorin Sadik Shala _2013
Levels Ft. Big Basta - Rockstar _2013
Librond Musliu - Kthehu _2013
Linda Kulla - Te kam fiksim _2013
Linda Mirena - Tung, Tung _2013
Lindi - Kthehu edhe nje her _2013
Lindi - Shkruje ne Zemer _2013
Lindita Hakaj - Shoqeria e Vjeter _2013
Lindita Purellku - Darsma _2013
Lira Kadriu - Drejt e ne qiell _2013
Liridon Gashi (Doni) - Mos qaj _2013
Liridon Gashi - Martohesh me lot _2013
Liridon Gashi - O shpirt _2013
Lirije Camaj - Matura _2013
Lirije Camaj - Te gjithe Gruden e kam gjini _2013
Lirim Gjonbibaj - Nje gote tek Ura e Mesit _2013
Lora - Te kam dasht _2013
Lora Braha - Ku ke ik _2013
Lori - Kalle Mjeshter _Album 2013
Lori - Kalle mjeshter _2013
Lori, Lendita, Lulja - Sa gezim _Album 2013
Luaj Sonte _Album 2013
Luis Ejlli - Kur vjen pranvera _2013
Lule Mustafa - Live _2013
Lulzim Kryeziu - Orkestrale _2013
Lulzim Lushtaku (Luli) - Ani Ani _Album Live 2013
Lulzim Shehu - Ka dera kur te rash _2013
Lulzim Shehu - Qika Qika _2013
Lulzim Shehu - Vazhdo ti pa mu _2013
Lulzim Shehu - Vazhdo ti pa mu _Album 2013
Lumi B ft. Mc Kresha - Vront _Premier 2013
Lumturije Selmani - Ti je zemra ime _2013
Luta - Per ju dasmore _Album 2013
Luta - Zemer Ty Te Kam _2013
Lynx - Imazhi yt me ndjek pas _2013
Lyric Master - Asaj _Album 2013
Lyric Master - Dashuria e nje personi _Premier 2013
Lyric Master - Dy Lot _Premier 2013
Lyric Master - Erresir _2013
Lyric Master - I Pa Vlefshum _2013
Lyrical Son MC Kresha,Nuke - Clique _2013
Lyrical Son ft Nuke - Mos Shko _2013
Lyrical Son ft. ErgeNR,MC Kresha - Made you look _2013
MC Kresha, Lyrical Son and KAOS - Sa Mire Me Kon Une _2013
Machiato Band - Kenge turke _Live 2013
Machiato Band - Live _2013
Machiato Band - Nenshkruaj _2013
Machiato Band - Sa here qe ty te kam larg _2013
Machiato Band - Xhejlan _2013
Mahmut Ferati - Dasem tmadhe _2013
Mahmut Ferati - Kendojn dy Bylbyla _Live 2013
Mahmut Ferati - Kujtoje _2013
Mahmut Ferati - Live _2013
Mahmut Ferati - Si je _Album 2013
Majlina Kryeziu - Mashalla _2013
Majlinda Kryeziu - 100 Fore _Album 2013
Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur _2013
Malesori - Bashkim Suka _2013
Malesori - Live _Album 2013
Malesori - Shtate vellazni _2013
Maria Duka - I dont wanna cry _2013
Maria Lajqaj - Me tradhetove _2013
Maria Lajqaj, Viki Lugjuraj dhe Amanda Ujkaj - Te Bukurat e Malsise _2013
Marija Lajcaj - Qaj e kendoj _2013
Marije Lajqaj - 2 me 8 _2013
Marije Lajqaj - Qka ka zogi qe po qan _2013
Mariza Ikonomi - Udhet jane te bukura _2013
Marjola Ft. Jurgen Kacani - Do te marr ta kam bere ben _2013
Mark Marku - Ti _2013
Marsel Ademi Ft. Elia dhe Xoxo - Romano Cigano _2013
Marsela Cibukaj - Ndjenje pa kohe _2013
Marseli - Surum per mu _2013
Marseli ft Sergio - Melisja _2013
Marsona - Ne zemer do me gjesh _2013
Masar Hoti - Nata ka magji _2013
Masar Siani dhe Luan Krasniqi - Kenga E Hasan Ages _2013
Masar Sinani - Pse i kam lotet ne sy _Album 2013
Matilda Shushari - Se di _2013
Meda - Edhe Nje Her _Premier 2013
Meda - Hajt se te vjen prej Zotit _Premier 2013
Meda - Llokum _Album 2013
Meda - Per Ju _Album Live 2013
Meda Sinani Sabria Ermali - Potpuri 2 _2013
Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - Tkam Fiksim _Premier 2013
Medat Medi - Gostivari _2013
Mehdi Dumoshi - Live _Album 2013
Mehmet Karakus - Kim Gelir _Album Ilahi 2013
Mejreme Kurti - Nuse te bukur marrim na _2013
Mensur Iseni - Jeto ti pa mua _2013
Mensur Iseni - Kush je ti _2013
Mentor Kurtishi - Balade _Premier 2013
Mentor Kurtishi - Pse _Album 2013
Merita Bunjaku - Malli per nanen _2013
Meriton Kamberi - Mos me leni _Ilahi 2013
Meriton Kamberi - Mos me leni vet _2013
Merks - Spo ma nin _2013
Met - Sa e ke numrin _2013
Meta Dullaj- Kete e dua _2013
Meti - Afrohu te lutem _2013
Meti Maloku dhe Dasmoret - Live _Album 2013
Mexhit Selimaj - Sme Ke Dasht _2013
Mihallaq Andrea - Kolazh _2013
Mihrie Braha dhe Shemi - Bjondin me syt e zi _2013
Mihrije Braha e Plator Abazi - Fama _2013
Mihrije Lestrani - Lulie thllenz e malit _Album 2013
Mili - Up In The Air _2013
Mima - E deshta per jete _2013
Mima - Hajt afrohu edhe pak _2013
Mima - Shum gabove _2013
Mimoza - Tallava _2013
Mimoza Gjoni - Shume e per lume _2013
Mimoza Kryeziu - Shuni gra shuni femije _2013
Mimoza Ndoja - Prane teje _2013
Mimoza Shkodra - Jo mos e kerko _2013
Mimoza Shkodra - Live _Album 2013
Mimoza Shkodra - Me doje ti _2013
Mimoza Shkodra - Per ty _2013
Mimoza Staka - Kolazh _2013
Minire Ramadani - Si Rrush _2013
Mira Janji - Dite e veres _2013
Mira Janji - Nje yll kerkoj _2013
Mira Konci - Mozaik tingujsh _2013
Miranda - Dy lote me pikojne _2013
Miri Kamzes - Bota ime je ti _2013
Miriam Cani - I paprekshem _2013
Miriam Cani - Ti se di perse _2013
Mirlinda Krasniqi - Stay _Cover 2013
Mirsa Ft. KMC - Si Magnet _2013
Mirsa Kerqeli ft Taulant Bajraliu - Ne Syt e tu _2013
Mirvet Shaqiri - Live _Album 2013
Mjellma - Nuk ia vlen _2013
Moj Serbi Ti Dalsh Fare _Album 2013
Moll e Kafshuar _Album 2013
Motrat Bushi - Kalle Kalle _2013
Motrat Bushi - Mos thirr _2013
Motrat Duhani - Potpuri _2013
Motrat Elhame Dhe Kumrije Mustafa - Live _2013
Motrat Elhamja dhe Kumrije Mustafa - 100 vjet me i pas _2013
Motrat Hajzeri - Rruges per Prishtine _2013
Motrat Mustafa - Besova e gabova _Album 2013
Motrat Mustafa - Hallall _2013
Motrat Mustafa - Vajze kosove jam _Album 2013
Motrat Shala - Gurbeti _2013
Motrat Shala - Para syve ti _2013
Muhamet Sejdiu dhe Qumilat - Tallava _2013
Muharrem Ahmeti - Te Jubesc forte mi Amor _2013
Murat Ameti - Luje luje at mindil _Album 2013
Murat Gjoniku - Telefoni _2013
Murat Gjoniku - Xhane xhane _Album 2013
Mursel Murseli - Ti me ke vra _2013
Musli Musliu - Jo Skam zemer met mallku _2013
NEC - Dola _2013
NRG Band - Paty so ka rrihet _2013
NaTTi Ft. Ergys Shahu - Si ty _2013
Nadire Haziri - Vellau jone urime fejesa _Album Live 2013
Naim Qukiqi - A ka qiell zot a ka _2013
Naim Qukiqi - Nene e nuse _2013
Naim Qukiqi - Pendohu _2013
Naser Beqiri - Sonte jam i vetem _2013
Naxhie Bytyqi - 100 Vjet Na Paten Nda _Album 2013
Nazim Beqiri - Loti Me Pikon _2013
Nazim Beqiri - Te kam dasht _2013
Nazmi Beqiri - Te Kam Dasht _2013
Nazmie Morina - Dashurova syte e bukur _2013
Nazmie Prokshi - Aman Sheherza _Album Live 2013
Nazmie Selimi - Waiting _2013
Ne Te 2 _Album 2013
Ne Telefon _Album 2013
Nebih Tahiri (Bushi) - Koke ba per mu Taman _2013
Nebih Tahiri (Bushi) - Pikon Loti _2013
Nebih Tahiri (Bushi) - Pse Bre Zemer _2013
Nebih Tahiri (Bushi) - Sma Don Zemra As Ni Tjeter _2013
Nebih Tahiri Bushi - Live _2013
Neki Emra - Me heshtje mos me deno _2013
Nexhat Osmani - Je e imja _2013
Nexhat Osmani - Po Bejme Lum _2013
Nexhat Osmani - Po bojm lum _2013
Nexhat Osmani - Skerkoj falje _2013
Nexhbedin Gaxherri - Me shiko e me deegjo _Album 2013
Nexhbedin Gaxherri - Nuk pajtohem _Album 2013
NiTi-G - Leter Asaj (Part 2) _Rap Shqip 2013
Nikoleta Vokrri - Hajde vlla _2013
Nikoll Nikprelaj - Dasma Jon _Album 2013
Nikoll Nikprelaj - Hej Hej _2013
Nikoll Nikprelaj - O flamuri kuq e zi _2013
Nikolle Nikprelaj - Andrra e Trieshjanit _2013
Nikolle Nikprelaj - Atmosfera _2013
Nikolle Nikprelaj - Nji miljon _2013
Nikolle Nikprelaj - O flamuri kuq e zi _2013
Nikolle Nikprelaj - Potpuri _2013
Nimet Fetai - Kodi Zemres Time _2013
Nina - Une dhe ti _2013
Nita Bahtiri - Zemer e drynosur _2013
Njazi Salihu - Mendjemadhe _Album 2013
Njomza Hyseni - Live _Album 2013
Njomza Hyseni - Potpuri _Live 2013
Noga - Shiu _2013
Noga Ft. Spirit - Nuk e kom tleht _2013
Noizy - All I Know (Prod. by A-Boom) _2013
Noizy - Back it up _2013
Noizy - Blocka _2013
Noizy - Ghetto _2013
Noizy - Gunz Up _2013
Noizy - Hard _2013
Noizy - No Worries _2013
Noizy - Ole _2013
Noizy Ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes _2013
Noizy ft Duda - Cunat Thojn _2013
Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR _2013
Nora Istrefi - Big Love _2013
Nora Istrefi - Ne te 2 _2013
Nora Istrefi Ft. Vig Poppa - Big Love _2013
Nora Mucaj - Qysh po don _2013
Nora Muqaj - Nat e gjate _2013
Nora ft. Gena - Le Mama _2013
Nora, Genta, Kaltrina dhe Gili - Xixellonja _2013
Nuredin Fetahu - Pse o bab po rrin gurbet _2013
Nuredin Fetahu - Zemer e lenduar _2013
Nysret Haxha - Malli _2013
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Ne e bojm shyhret _Album 2013
Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim _2013
ONAT (TDS) - Another Level _2013
Offchestra - A bon _2013
Offchestra - Kush niset me bo sevda _2013
Olsa Toqi - Emri yt _2013
Olti Marku - Per ty _2013
Onanta Spahiu - Me mungon _2013
Orgesa Zaimi - Dite e re _2013
Osman Imeraj - Mekat _2013
Overlord Ft. Nilli-B dhe DudA - GG1 _2013
PRINCVALENTINO CORLEONE - NR1 _2013
PRO BAND - Te ka lali xhan _Album Live 2013
Pakufijt Ft. 2Ton - Bane ma mire _Premier 2013
Pandora - Deri sa te vdes _2013
Pandora - Ditet me te bukura _2013
Pandora - Kallet Atmosfera _2013
Pandora - Potpuri _Live 2013
Pandora - Ti te un e ke adresen _2013
Pandora - Tufa Tufa _Live 2013
Pandora Ft. Xhavit Dedej - Shijaku _2013
Pellumb Vrinca - Hajde nuse _2013
Pellumb Vrinca - Sa zemra ke _Album 2013
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Hasi Legjendar _Album 2013
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Rapsod _Album 2013
Petro-G ft.Kusha - Loti i Jetimit _2013
Phenom feat Jeton Presioni - We Gettin It _2013
Pjerin Gjondrekaj dhe Grupi Djemte e Veriut - Kolazh _2013
Premtim Mehmeti - Krejt i di _2013
Premtimi - Syno i zi _2013
Prendo Ft. Noa - Dy shoke _2013
Presioni - I Perjetshem feat Phenom _2013
Presioni feat B52 Jeton - Boni Zhurem _2013
Pro Band - Shoqe _2013
Programi Festiv 1 _2013
Raimonda - Dora e nenes _2013
Ram Kukaj - Sdua te sho _2013
Ramadan Krasniqi DANI - Me Sabah _2013
Ramadan Krasniqi DANI - Nusja e tij _2013
Ramadan Krasniqi DANI - O llokum _2013
Rami Ahmeti - Fraeri mahalles _2013
Rami Ahmeti - Live _2013
Rami Ahmeti - Mega Tallava _2013
Rami Ahmeti Ft. Fidaim Aliu - Dado Dado _2013
Rasim Sopi - Lamtumire _2013
Red Bloody - E Vetmuar _2013
Red Bloody Ft. Maksi - Shtratin e Asaj _2013
Remi Jakupi - 5 Mandolina _2013
Remi Jakupi - Party ne mesnate _2013
Remzi Leka - Do te kem per zemer _2013
Remzie Osmani - Hajde te Vallzojna _2013
Remzie Osmani - O Bylbyl qe Fluturon _2013
Remzie Osmani - O byblyl _2013
Remzie Osmani - Sonte bejna darsem _2013
Remzie Osmani - Une jam dada _2013
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise _2013
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise _Album 2013
Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek _2013
Rezarta Smaja - Dorzuar _2013
Ridvan Berisha - Per gurbet _2013
Ridvan Kelmendi - Te kam then moj jake _2013
Rigels Sadikaj - Ti mos me harro _2013
Rilinda Velaj - Dibli dibi _2013
Robb Daddy Ft. Xhinxha - We party _2013
Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakt _2013
Ronela Hajati Ft. Elgit Doda - Mala Gata _2013
Rovena Ibrahimi dhe Grupi Ali Pasha - Motra me vellane _2013
Rovena Stefa - Leylim Ley _2013
Rovena Stefa Ft. Eltoni - Hajde ti _2013
Rovena Stefa ft Elton - Hajde ti _2013
Rudi - 100 shqiptare _2013
Ruzhdi Abazi Ft. Gjyle Qollaku - Vdeksha ne syt e tu _2013
Ryva Kajtazi - Per ty flas _2013
SKIVI feat. FreakyBoyz - E di qe mu mdon _2013
Sabiani - Lotet I Fsheh _2013
Sabina Dana Ft. Bery Nutaj - Une apo Ti _2013
Sabri Fejzullahu - Fotografia _2013
Sabri Fejzullahu - Naten e Mir _2013
Sabri Fejzullahu - Ne Dritaren Tende _Premier 2013
Sabri Fejzullahu - Nje Dashni _2013
Sadbere Zeqiri - Bashkim Kombetar _2013
Sadbere Zeqiri - Halle halle plot _2013
Sadbere Zeqiri - Live _Album 2013
Sadbere Zeqiri - Mos fol keq _2013
Sadik Uka - Mergimtari _Album 2013
Safet Rizaj - Jemi Ndare _Album 2013
Saggi - Bardh E Zi _2013
Saggi - Green Green Fake
Saggi - Grushti Malin
Sahit Dina - Kush te tha per mu se une tjeter du _2013
Sahit Dina - Niset Dasma _2013
Saja Ft. Vali-T dhe Astriti - Cokollata ime _2013
Sajk N Fatal Ft. Lyrical Son - Shqiptart e Pare n Hane _2013
Sala Maloku - Hajde me Shuplake _Album Live 2013
Salejdin Miftari - Shiko veten djal _2013
Salim Arifi - 100 vjet shtet _Premier 2013
Samanta Karavella - Loti i fundit _2013
Samanta Karavello - Fallen _2013
Sami Kryeziu - Kete Gabim _2013
Samuela - Une jam ajo _2013
Saranda Krasniqi - Luj Luj _2013
Sead Asllani - Aman moj aman _2013
Sedat Rama - Kompliment _2013
Sef Duraj - Jo Jo Me Ke Than _2013
Sef Duraj - Nuk u mesove _2013
Sefe Duraj - Hajde ndreqma tripin _2013
Sela - Krejt e din _2013
Seldi Qalliu - Jam bo tap _2013
Selim Arifi dhe Blerim Vorfaj - Shoku im _2013
Selim Paja - Djali yne po djeg shamine _2013
Selvie Osmani - Per ty jetova _2013
Semi - Ma ben hallall _Album 2013
Sergio Ft. Vani - Emanuela _2013
Shaqir Cervadiku - Hymni i Dashurise _2013
Shaqir Cervadiku - Symagjike _Album 2013
Shefqet Rogova - Zemra kurr nuk vdes _2013
Sheila - Vec fillimi _2013
Shejla Haxhiraj - Ne shtepine tone _2013
Shemi Iliret - Qaj Mirvete _2013
Shenur Shabani - Sille at mindil _2013
Sherfi Merdani - Ne duart e tua _2013
Shkelzen Iberhysaj - Treni i lumturise _2013
Shkodrani dhe Besiana - Per ju qane Janari _2013
Shkumbin Ismaili - Mos me akuzo _2013
Shkurte Fejza - Dy Kosova _2013
Shkurte Fejza - Floku prej teje _2013
Shkurte Gashi - Ata Sy _2013
Shkurte Gashi - Hajmalia _2013
Show Meselation - Shqipe llejdi - Gangster Style _2013
Shpat Deda - Pergjithmone _2013
Shpat Kasapi - Adelina _2013
Shpat Kasapi - Casanova _2013
Shpat Kasapi - Qik e mire _2013
Shpend Limani dhe Metina Mustafa - O Muhammed _2013
Shpetim Lama - Goca e taksiratit _2013
Shpetim Veseli - Je Arsyeja e Zemres _2013
Shpresa Gojani - E vendosur jam _2013
Shpresim Veseli - Ska problem _2013
Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet _Album 2013
Shqipe Abazi - Ti ke mbet _2013
Shqipe Krivenjeva - Do ta kallim edhe pik _Album 2013
Shqipe Krivenjeva - Larg teje _2013
Shqipe Krivenjeva - Potpuri _2013
Shqipe Krivenjeva - Qysh met than spodi o djal _2013
Shqiponja Muhaxheri - Ashiqare _Album 2013
Shqiprim Sylejmani - Live _Album 2013
Shyhrete Behluli - 2 Tupana _2013
Shyhrete Behluli - Gezim e Lote _2013
Shyhrete Behluli - Je si rrush _Album Premier 2013
Shyrete Behluli - Lum Ajo Motra Qe Te Ka _2013
Shyrete Osmanollaj - Kajde defit du me hij _2013
Silva Gunbardhi - Unaza _2013
Silva Gunbardhi - Urome baba _2013
Silva Gunbardhi Ft. Mandi dhe Dafi - Te ka Lali Shpirt _Premier 2013
Silvana Dollapi - Kjo dashnija eshte bela _2013
Sinan Hoxha - Gili Gili _2013
Sinan Hoxha - Gili Gili _Album 2013
Sinan Hoxha - Syte blu _2013
Sinan Hoxha Ft. Seldi Qalliu - Kukulla _2013
Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Karajfil i vogel _2013
Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Karajfil i vogel _Premier 2013
Sinan Vllasaliu - Nje marreveshje _2013
Sinan Vllasaliu - O Gurbet _Live 2013
Sinan Vllasaliu - Tatuazh _2013
Sinan Vllasaliu - Tatuazh _Album 2013
Smail Puraj - Party _2013
Smail Puraj - Unikat _Album 2013
Smail Puraj dhe Viola - Potpuri _2013
Smail Puraj ft Viola - Hajde nuse me duvak _Album 2013
Sofra Pejane _Album 2013
Sokol Koci - Me lot ne sy _2013
Soni Malaj - Kenga _2013
Soul Kid ft. Blero - Buza _2013
Stine ft. England - Pa ty nuk sndihem mire _2013
Stresi - Love Story _2013
Stresi - Love Story _Remix 2013
Stupcat - Oj Nane _2013
Suad Shaptafa dhe Grupi Trio-3 - Potpuri dasme _2013
Suada Ft. Arbresha - Need You Now _Cover 2013
Suanita - Gabimi _2013
Suanita - Koktell Haus _2013
Suat Ajdini - Nje kujtim _2013
Sunaj Saraqi - Me ike _2013
Suzana Jashanica - Nuk dashuroj per interes _2013
Syl Drenovci dhe Filloreta Hoxha - Doren mos ma prek _2013
TDS - Hello _2013
TDS - I Dont Give A Fuck _2013
TDS - Intro _2013
TDS - Veq un edhe ti _Premier 2013
Taste 2 - Na jena _2013
Taulant Bajraliu - Kam Mendu _2013
Taulant Bajraliu - Koha nuk te pret _2013
Taulant Bajraliu - Kur u ktheva prej gurbeti _2013
Taulant Bajraliu - Live _2013
Taulant Bajraliu - Oj nafaka jeme _2013
Taulant Bajraliu - Potpuri Popullore _Live 2013
Taulant Bajraliu - Sikur flutur _2013
Taulant Bajraliu - Zemra ime po vajton _2013
Te Bijte e Sefe Mleqanit - Kenge Folklorike _2013
Te Bukurat e Malsis _Album 2013
Teuta Bogujevci - Live _Album 2013
Teuta Gerbovci - Nusja flutur paska dal _2013
Teuta Selimi - Sille sille qiko at mindil _2013
Teuta Shabani - Figher,slowly,burning _2013
Teuta Thaqi - Nusja _2013
The 06 Fellaz (Nec, Binny Smalls, Papi) - Game of Life _2013
Ti je Numer 1 _Album 2013
Ti te un e ki Adresen _Album 2013
Tina - Ti e di _2013
Tingulli Trent - Po Tshoh Permas _Video Edit 2013
Tingulli Trent - Pot sho Permas _2013
Tini - Sa i paske ngja mamit _2013
Ton Voka Ft. Artan Kastrati - Me ty _2013
Top Balada _Album 2013
Trio Albania - Moj dashnore te gjykofte perendia _2013
Tun Prizreni - Kush ka qen katili _2013
Tun Prizreni Ft. Tush Gjakova - 100 vjet pavarsi _2013
Tuna Ft. Cozman - Fenix _Premier 2013
Tuna feat. Cozman - Fenix _2013
Turbo Tallava _Album 2013
Tush Gjakova dhe Tun Prizreni - E bukur me marifet _Live 2013
Unikkatil - U Qova Pi Vorri _Premier 2013
VJ - Big Fat Bass _2013
Vajzat nga Kosova - Hidhet Vallja e pare lulie _Album 2013
Valbona Mema Ft. Ervin Gonxhi - Tirane, Prishtine _2013
Valbona Spahiu - A dushmanat dojn me plas _2013
Valbona Spahiu - Dije te miren _2013
Valbona Spahiu - Edhe kur tmartohesh _2013
Valbona Spahiu - Live_Album 2013
Valbona Spahiu - Me dy shkronja _2013
Valbona Spahiu - Motra ime binjake _2013
Valbona Spahiu - Na ka ardh ni dore _2013
Valbona Spahiu - O more bylbyl _2013
Valbona Spahiu - Pse o syni jem _2013
Valbona Spahiu dhe Bashkim Spahiu - Jam pishman _2013
Valbona Spahiu dhe Bekim Kumanova - E drejta del ne shesh _2013
Valbona Xeka - 1000 jete _2013
Valbona Xeka - Kam Mall _2013
Valbona Xeka - Me fat eshte dashuria _2013
Valdet Gecaj - Ma Ke Dhan Ni Fjal _2013
Valentina Dedvukaj Spaho - Dua ta shoh Shqiperine e madhe _2013
Valentina Dedvukaj Spaho - Hajde sonte _2013
Vali Kuqi - Rruga ime _2013
Valina dhe Bing Bang - Engjull te kam _2013
Valle Dasmash - Donjeta Vol 7 _Album 2013
Valle Dasmash Kosovare _Album 2013
Valle Dasmore _2013
Valmir Delija - Ndoshta ndoshta _Album 2013
Valmir Mjaki - Inati e sheri _2013
Valmir Mjaki - Jam Beqar e Kavaler _2013
Valmir Mjaki - Jem dy shok _2013
Valmir Mjaki - Puthjet e rrejshme _2013
Valon Azizi - 100 Dhimbje mi ke shtu _2013
Valon Azizi - Me Ka Than Baba Per Me Kalle _2013
Valon Azizi - Patron i zemres tende _2013
Valon Azizi - Vjen lulia na maron qaj _2013
Valon Azizi Ft. Mira, Enisi - Dot boj ty kompliment kat sillem _2013
Valon Berisha - Te dua te dua _2013
Valon Gelanca - Live _Album 2013
Valon Gelanca - Tallava _2013
Valon Haliti - Keng Per Masakren e Fshatit Celine _2013
Valon Haliti - Komandanti Sali Qeku _2013
Valton Ft. Yungstarz - No limit _2013
Valton Krasniqi - Chica _2013
Valton Krasniqi - Chica give your love _2013
Valton Krasniqi - Rraketak _2013
Valton feat. Mentor - Ta ha zemren _Premier 2013
Vani - Tallava _2013
Vani - Te dua zemer _Album 2013
Varrosi ft. Noizy - Shqipet Vijn _2013
Vaxi dhe Bleon Zeqiri - Pavarsia _2013
Vedat Ademi - Per ty _2013
Vedat Ademi Ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj _2013
Veli Muqaj Ft. Bad Sight dhe Ram Kukaj - Syt e Zi _2013
Vellezerit Gashi - Dy Shtete Nje Flamur _Album 2013
Vellezerit Gashi - Kenge Per Isa Begun _2013
Vellezerit Gashi - Sna ndan fisi jo as feja _2013
Vellezerit Makica - Mlindi Djali _Live 2013
Vellezerit Mziu - Dola te percolla _2013
Vellezerit Mziu - E krahasova _Album 2013
Vellezerit Mziu dhe Lori - Potpuri _2013
Vellezrit Alimusaj - Kush ka faj _Album 2013
Vellezrit Bajra - Heroi i Kombit Enver Zymberi _Album 2013
Vellezrit Gashi - President Ibrahim Rugova _Album 2013
Vellezrit Mziu - Lume _2013
Vellezrit Mziu - Nuk eshte per ty _2013
Vellezrit Qetaj - Dikur Kullat Kan Qen Shkolla _Album 2013
Vellezrit Qetaj - Kush i Ruan Traditat Tona _Album 2013
Vellezrit Susuri - Kenge per deshmorin Feriz Susuri _2013
Vesa Luma - 24 Ore _2013
Vesa Luma dhe Endri Prifti - Kur xhirohej nje film _2013
Vida Kunora - Djemte e Malsise teme _2013
Vida Kunora - Hiqi llafet _2013
Vida Kunora - Lulja cel nsaksi _2013
Viki Ft. Maria Dhe Amanda - Gajdexhiu Potpuri _2013
Viki Lulgjuraj - Sdua jeten pa ty _2013
Viktor Hila - Nkonak tand mire se ke ardh _2013
Viola - Dikur ishim bashk _2013
Viola - Jeta qenka shum e mire _2013
Viola - Kalle kalle _2013
Viola - Lesho Lidhjen _2013
Viola - Loqk shpirt e zemer _2013
Viola - Shpirt e Zemer _Album 2013
Viola - Ti je qyqan _2013
Viola - Ty Te Dua _2013
Viola - Vet fajin e kam _2013
Viola Ylli Demaj - Moj e mira kablushkuqe _2013
Viola dhe Smail Puraj - Hajde nuse me duvak _2013
Violeta Deda - Jam Shqiptare _2013
Violeta Kukaj - Po vjen nusja _2013
Visar Axhaj - Dasmoret ne valle _2013
Visar Axhaj - Zemer zemer _Album 2013
Visar Peja - Kurbet _2013
Visar Rexhepi - Trendafil _2013
Vjollca Buqaj - Djali Dades _2013
Vjollca Haxhiu - Plas Plas _Album 2013
Vjollca Haxhiu dhe Meda - Nga Dashnia Skem Shpetim _2013
Vjollca Luka - Dhenderr i mekatit _2013
Vjollca Luka - Kenke nuri i bukurise _2013
Vjollca Palushani - Cka ke djale _2013
Vjollca Selimi - Dashuro _2013
Vjollca Selimi - Leonida leonora _2013
Vjollca Selimi, Leonora dhe Leunita Perteshi - Edhe sod edhe neser _2013
Vjosa Emini - Ne kra tshqipes _2013
Vllezerit Mziu - Dashuria _2013
Vllezrit Shala - Keng Per Agron Krasniqin _2013
Vlora Duraku - Eja pran meje _Album 2013
Vullnet Ibraimi - Me Merr _2013
X Factor Albania 2 _Nata Gjysemfinale
Xhafer Ahmetaj - Toka dridhet kur po ec _2013
Xhavit Avdyli - Endrra ime _2013
Xhavit Avdyli - Ku je _2013
Xhavit Avdyli - Mos Provo _2013
Xhavit Avdyli - Potpuri _2013
Xhavit Avdyli - Zemra jem _2013
Xhavit Dedej - Xhymertat _2013
Xhavit Dervisholli - Prap per ty _Album Live 2013
Xhavit Sadiku - Hem vallahi hem bilahi _Album 2013
Xhavit Sadiku - Rruges Duke Ecur _Album 2013
Xhavit dhe Nexhat Vitia - Zemra e Dukagjinit _Album 2013
Xhejn dhe Enxhi Kumrija - Sjemi me ne _2013
Xheki - As Per Deke, As Per Dreke _2013
Xheki - Bonu fer _2013
Xheki - Gjarrper _2013
Xheki - Moll e kafshuar _2013
Xheki - Qysh me ta fal _2013
Xheki - Sikur bombe _Album 2013
Xhela - Kalo mir _2013
Xhela - Kam Nevoj Per Ty _2013
Xhela - Live _2013
Xhela - NTelefon _2013
Xhela dhe Petriti - Tu u knaqe _2013
Xhela ft ImperiAlb - Dua Xhanin _2013
Xhemil Salihu - Vetem Ti Plagen Ma Sheron _Album 2013
Xhemil Saliu - Boll durova moj katile _Album 2013
Xhemil Saliu - Ishe feju me tjeter _2013
Xhemil Saliu - Je gabimi im _2013
Xhensila - Jam me ty _2013
Xhentian Jetishi - Sa te deshta _2013
Xhesika Lela - Ti femrat i ndrron _2013
Xheza dhe USB - Edhe dy zemra _2013
Xheza dhe Ymer Bajrami - Knon bylbyli _2013
Xhezahir Elezi - Tkam dashtur _2013
Xhide Morina - Askujt mos i beso _2013
Xhide Morina - Kompliment _2013
Xhide Morina - Live _Album 2013
Xhide Morina - Si sonte si neser _2013
Xhinxha - I miss him _2013
Xhoana Dajallari dhe Majlinda Spahiu - Me Fal Puthje _2013
Xhoni Ft. Linda - Ti e din _2013
Xhuli - Sot e marim nusen _2013
Xhylnaze Hoxha - Oj Lulija jon _2013
Xhylnaze Hoxha - Si sonte si neser _2013
Xili - Fjalt e botes _2013
Xili - Nuk te besoj _2013
Xili - Shkruje ne leter _2013
Xili - U gezu zemra e nanes _2013
Xona - Sa ni koment _2013
Ylber Aliu - Dy dite mire e nje dite keq _2013
Ylber Aliu - Emri All-llah _2013
Ylber Aliu - Leilim ley _Album 2013
Ylber Aliu - Per shoqni _Album 2013
Ylber Idrizi - Ky Gyrbet _2013
Ylber Idrizi - Sot ose neser _2013
Ylber Idrizi - Zemer e djegur _2013
Ylber Osmani - Digju zemer _Album 2013
Ylber Qaili - Dasma _2013
Ylberi - Une te du shume te du _2013
Yll Limani - A e din ti _2013
Yll Limani - As long as you love me _Cover 2013
Yll Limani - Breathing _Cover 2013
Yll Limani - Little things _Cover 2013
Yll Limani - The A Team _Cover 2013
Yll Limani - Turning tables _Cover 2013
Ylli Baka - Rruget e Fatit _2013
Ylli Baka - Sa e dua shqiperine _2013
Ylli Demaj - Nese sme do _2013
Ylli Demaj - Sa i merzitur jam _2013
Yllnor Kurti - Me fal _2013
Ymer Bajrami - Live _2013
Ymer Bajrami - Turbo tallava _Album 2013
Ymer Bajrami dhe Kristal _Live 2013
Ymerli Krasniqi - Dashuri e kaluar _2013
Ymerli Krasniqi Ft. Valbona Spahiu dhe Baba trodon - Hape zemren _2013
Young Ghetto - Afer Teje _2013
Young Ghetto - Avatar _2013
Young Ghetto ft. Eminos Xona - Goca ime _Premier 2013
Zaim Hasrama - Hajde sonte _2013
Zaimina Vasjari - I Kom _2013
Zanfina Ismaili - Ku je _Premier 2013
Zanfina Ismaili - Problem _2013
Zanfina ft Noizy - Po Sikur _2013
Zef Beka - Do te rroj me mijera vjet _2013
Zef Beka - Fol moj shqipe _2013
Zef Beka - Luj Kosove, Luj Shqipni _2013
Zemri Vejseli - Kot e kan _Album 2013
Zena Aliu - Kjo dashnija ma e ran se rakija _2013
Zena Aliu - Merre hape zemren time _2013
Zena Aliu - Te isha nje poet _2013
Zena Aliu - Ti po luan bisht _2013
Zyber Avdiu - Zemra kerkon zemren _Album 2013
Zzap and Chriss - Are you ready _2013

ShqipSong.com is a free web-based music directory of Albanian Music that aims at providing users easy way to listen free MP3 online. Simply enter keywords in the search box, you can get resources of your desired music on web and directly. Music listened to ShqipSong.com are uncopyrighted but if you have any issues with our music or you have any complain you can contact us anytime at: info (at) shqipsong.com. ShqipSong.com makes no warranties, expressed or implied, for the services we provide. ShqipSong.com will not be held responsible for any damages you or your business may suffer from using ShqipSong.com services. ShqipSong.com will not be held responsible for any interruptions, delays, failures, inaccuracies, or typographical errors.