Muzik Tallav

ShqipSong.com is a revolutionary streaming music service. With a catalog in the thousands (and growing by the day), our motto is simple – play what you want, when you want.

Best of all, ShqipSong.com is unlimited and free on Pc, mobile, tablet. You can listen to the latest Balkan hits, classics and regional music. Whether it's the artists you love, the latest hits, finding old classics, or making new discoveries, you can stream anything you like on ShqipSong.com without the cost of downloads, or the hassle of side-loading pirated music. Our moto Playing what you want, when you want, also means playing it your way! We've got all the features you need to listen to your music on your terms.

*Note: Trying to download music listed at ShqipSong.com is strictly forbidden because you may be penalized by the laws.

  Kenga desc Madhesia desc Ndegjo Këngen desc
tyyp Mbrapa..
- Adriana Asllani - Ti me fresko _2013
- Adriatik Asllani - Na vjen dita edhe neve _2013
- Agron Ahmeti - Rruges me gure _Live 2013
- Balistat - Veti Shqipet _2013
- Bashkim Spahiu - Mori qike me syte e zi _2013
- Bashkim Spahiu - Qika qika _2013
- Beli, Lumja, Klodi - Nuk me duhet parja _2013
- Burak Grupi Fama - Djale pa behane _2013
- Burak Grupi Fama - Kara biberim _2013
- Fidaim Aliu - Dashuria e re _2013
- Gazmend Kelmendi - Dot Vuaj _2013
- Hysi - Zoti Shpis _2013
- Kujtim Aliu - Krejt me ren _2013
- Lenti - Perendimi _2013
- Mahmut Ferati - Kujtoje _2013
- Mihrie Braha dhe Shemi - Bjondin me syt e zi _2013
- Nikoll Nikprelaj - Hej Hej _2013
- Shkurte Gashi - Ata Sy _2013
- Shpat Kasapi - Qik e mire _2013
- Shyhrete Behluli - 2 Tupana _2013
- Valbona Spahiu dhe Bekim Kumanova - E drejta del ne shesh _2013
- Vellezrit Mziu - Nuk eshte per ty _2013
- Adnan Kamberi - Te Du Sa te du _2013
- Aziz Murati - Para Valles _2013
- Bajram Asllani - Potpuri _2013
- Blerim Osmani - Koha Erdhi _2013
- Blerim Vorfaj - Dashuri pa siguri _2013
- Dani Abazi - Hajde Moj Dashni _2013
- Drita Musliu - Ylli Jem _2013
- Driton Jakupi - Gurbeti _2013
- Elona Leka - Kot e ke me mua _2013
- Enes Seferi - Po kalon edhe kjo nat _2013
- Flora Gashi - Pasunia _2013
- Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakt _2013
- Xheki - Gjarrper _2013
- Afrim Muciqi dhe Ymer Bajrami - Thrret Ademi Zahir o vlla _2013
- Burim Aliu - Xixa Xixa _2013
- D u d a Ft. The Mike - Pajtimi gjaqeve _2013
- Doruntina Qamili - Padrejtes _2013
- Gjyle Qollaku - Isha e para _2013
- Gzim Gashi - Trigger _2013
- Ledina Celo - Me ndez _2013
- Lindi - Shkruje ne Zemer _2013
- Mensur Iseni - Kush je ti _2013
- Nazim Beqiri - Loti Me Pikon _2013
- Noga Ft. Spirit - Nuk e kom tleht _2013
- Remzie Osmani - Hajde te Vallzojna _2013
- Remzie Osmani - O Bylbyl qe Fluturon _2013
- Sami Kryeziu - Kete Gabim _2013
- Te Bukurat e Malsis _Album 2013
- Valbona Spahiu - Dije te miren _2013
- Valbona Spahiu - Me dy shkronja _2013
- Valbona Spahiu - Motra ime binjake _2013
- Valbona Spahiu dhe Bashkim Spahiu - Jam pishman _2013
- Valentina Dedvukaj Spaho - Dua ta shoh Shqiperine e madhe _2013
- Viki Ft. Maria Dhe Amanda - Gajdexhiu Potpuri _2013
- Vjollca Buqaj - Djali Dades _2013
- Vllezerit Mziu - Dashuria _2013
- Xheki - Qysh me ta fal _2013
- Xili - Shkruje ne leter _2013
- Ylber Idrizi - Ky Gyrbet _2013
- Zena Aliu - Kjo dashnija ma e ran se rakija _2013
- Antigona Sejdiu - Boll more djal me kto rrena _2013
- Arbrie Haderxhonaj - Tani _2013
- Ardian Nura - A me ke pas zemer _2013
- Bashkim Spahiu - Kthim mbrapa ska _2013
- Bek Nikiqi - Fol _2013
- Bek Nikiqi - Po te pres _2013
- Bekim Kumanova dhe Valbona Spahiu - E drejta del ne shesh _2013
- Bukurie Zogaj - Ska pishman _2013
- Emine Toska - Dashuria _2013
- Faton Rugova dhe Linda Shabani - Ah dashni ah dashni _2013
- Flora Gashi - Kenge per Nenat Shqiptare _Live 2013
- Majlina Kryeziu - Mashalla _2013
- Nysret Haxha - Malli _2013
- Bajram Jakaj - Potpuri _2013
- Beli dhe Klodi - Ku me mbet dashnia _2013
- Bondi - Harroje pik _2013
- Cartani - 1 SMS _2013
- Driton Jakupi - Dikur me ke than _2013
- Fatlume Popovci - Sekret _2013
- Fexhi - Cmendem per ty _2013
- Fidan Ahmeti - Vetem qaj _2013
- Flora Gashi dhe Valon Berisha - Potpuri _2013
- Florim Nuhaj - Te prita _2013
- Klodi - Kur te pash _2013
- Lendita Selimi - Kush ta blejti _2013
- Maria Lajqaj, Viki Lugjuraj dhe Amanda Ujkaj - Te Bukurat e Malsise _2013
- Nysret Haxha - Malli _2013
- Pro Band - Shoqe _2013
- Shenur Shabani - Sille at mindil _2013
- Faton Berisha - Diskutime _Album 2013
- Fidan Ahmeti - Vetem qaj _2013
- Gold AG - Bohet mire _2013
- Gold Ag - Urime shqipri _Album 2013
- Hala Osmanollaj - Mos i pavsha _2013
- Kaqusha Ismaili - E njejta zemer _2013
- Labinot Rexha dhe Ali Dula - Sofra _2013
- Librond Musliu - Kthehu _2013
- Liridon Gashi - O shpirt _2013
- Rami Ahmeti - Fraeri mahalles _2013
- Sinan Vllasaliu - Nje marreveshje _2013
- Vellezerit Mziu - Dola te percolla _2013
- Xona - Sa ni koment _2013
- Antigona Sejdiu - Je Ma e Mira _2013
- Ardijatik Asllani - Potpuri _2013
- Astrit Bejta dhe Kreshniket - Goc e vogel _2013
- Aziz Murati - Sexhadja e nenes _ILAHI 2013
- Burim Aliu - Me fal se isha i ri _2013
- Fatlume Popovci - Bini tupanit _2013
- Keli - Ylli Jetes Time _2013
- Kole Oroshi - Djal me vepra _2013
- Kole Oroshi - Jam Nje Djal i Ri _2013
- Labinot Rexha (Noti), Shqipja, Stiveni, Xheki - Potpuri _2013
- Labinot Rexha dhe Maciatto Band - Hjeke masken _2013
- Lyrical Son MC Kresha,Nuke - Clique _2013
- Lyrical Son ft. ErgeNR,MC Kresha - Made you look _2013
- Mima - Shum gabove _2013
- Naxhie Bytyqi - 100 Vjet Na Paten Nda _Album 2013
- Nikolle Nikprelaj - Atmosfera _2013
- Robb Daddy Ft. Xhinxha - We party _2013
- Sadbere Zeqiri - Bashkim Kombetar _2013
- Selim Arifi dhe Blerim Vorfaj - Shoku im _2013
- Shpat Kasapi - Adelina _2013
- Valle Dasmore _2013
- Viola - Lesho Lidhjen _2013
- Viola Ylli Demaj - Moj e mira kablushkuqe _2013
- Vjollca Selimi - Dashuro _2013
- Xhide Morina - Askujt mos i beso _2013
- Xili - U gezu zemra e nanes _2013
- Aferdita Hamiti - Selimi dhe Salim Arifi - Mori qik moj bukuri _2012
- Bekim Zogaj - Hajmali _2013
- Burim Hoxha - Jetoje per ty _2012
- Dr.Mic (TDS) - Pussy Boy _2012
- Ema Ft. Jona - Vetem 1 _2012
- Florent Haliti - Shpirti im _2012
- Genti ft Sait - Ndjenja e Pare _2013
- Kusha ft Maestro Edisoni - Te kam pas si hajmali _LIVE 2013
- Mahmut Ferati - Rrak e tak po trokas _2013
- Nexhat Jaha dhe Vaxi Zeqiri - Bjondin a Zeshkane _2012
- Sokol Fejza - Kismeti dhe paret _2012
- Valon Berisha - Bjeri shkurt _2012
- Vellezerit Mziu - Mallkoj diten _2012
- Adnan Daci - Kanagjegji _2012
- Agim Ajrullahu Ft. Art Band - Vaj si qenka ba dynjaja _2012
- Bad Sight ft Ram Kukaj - Ska Dashuri _2012
- Blina Azemaj - Jeta eshte e bukur _2012
- Enver Kolgeci - Rrezja djellit _2012
- Gena - Raki e Lot _Album 2013
- Gjin Dona - Zef ndoc ndreca _2012
- Mimoza Nelaj - Funksioner _2012
- Nerxhivane Provoliu - Shum kime vujt _2012
- Salim Arifi - Lujma belin _2012
- Shqipdona Behluli - Eja pran meje _2012
- Shqipja, Vjollca, Lendita - Potpuri _2012
- Shyqyri Alushi - Neper fusha, nder kodrina _2012
- Vaxi Zeqiri - Me besoni _2012
- Vjollca Selimi - Hyn ne valle _2012
- Xiko - Nuk jam i njejti _2012
- Albina Kelmendi - Sa te dua _2012
- Aziz Murati - Shpirti jem _2012
- Dani - Valle Istrumentale _2012
- Fatlume Popovoci - Veq nje her _2012
- Lali Kadriu - Ska problem _2012
- Lulzim Rashiti - Ti oj nene _Album 2012
- Shqipe Krivanjeva - Jo nuk hahet me dy lug _2012
- Shqipe Krivanjeva - Nuk kam koh _2012
- Bimi - Jeta ne gurbet _2012
- Dj Suat Feat. Naser Berisha - 14 VJET _2013
- Keli - Live _2012
- Ledi Vokshi - Shamija e Shqiptarit _2012
- Mirlinda Krasniqi - Te amo _2012
- Sadik Beqiri - Kaluan shum dit _2012
- Shqipe Krivenjeva, Lindita Selimi, Vjollca Selimi - Kalle Vllau Jone _Album 2013
- Sylejman Zogaj - Kalle nje cigare _Album 2012
- Ymer Kryeziu dhe Afrim Jaha - Valle _2012
- Arben Bytyqi ft. Fadil Bytyqi - Ty Kosov Te Njeh Historia _2012
- Bekim Zogaj - Maturant _2012
- Shpresim Zylbehari - Me premto _2012
- Amari Vogel - Mahsuni vogel _2012
- Anila Mimani - E imja dashuri _2012
- Anila Mimani - Ti je larg _2012
- Blero ft Niki - Loving You _2012
- Burak Grupi FAMA - Live _2012
- Cozman - AgonAmiga - SkiviSkillz - We Doin This _2013
- Florian Beqiri - E dua muziken _2012
- Gjergjani Brothers - Mos harro lulije _2012
- Kujtim Akiku - Tradhetare ke qellu _2012
- Mensur Kadriu Floriani dhe Ilirian Beqiri - Atmosfera _Album 2012
- Merita Halili - Moj fellenxe moj mitare _2012
- Merita Halili - O Tirona jon _Album 2012
- Nuredin Fetahu - Dasma _2012
- Red Bloody - Ditari i Dashuris _2012
- Vedat Gashi - Interes _2012
- Xhemail Osmani - Pa Lamtumire _2012
- Ylber Aliu - Xhemile _2012
- Bushi - Gabon _2012
- Daim dhe Buqe Lala - Maximum _2012
- Ertila Koka - Fluturo e lire _2012
- Gjergj Hila - O Shqipni _2012
- Granit Pacolli - Vajze nga diaspora _2012
- Luan Krasniqi - Tregom _2012
- Meda - 28 nentori _2012
- Mentor Kurtishi - Lotet e nanes _2012
- Xhela - Live _2012
- Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare e lirise _2012
- Ismet Bexheti - Kurr Kosova nuk vonohet _2013
- Rifat Berisha - 100 vjet ne pavarsi _Album 2012
- Safet Igrishta - Xhamadani Vija Vija _2012
- Valon Azizi - Te fala Parisit _2012
- Albina Xhons Ft. Marsel Shans (Selita) - Per ty ekzistoj _2012
- B52 Ft. Presioni, Rozi - Get out my way _2012
- Dafina Rexhepi - Tash _2012
- Egzon Bajraliu - Valle dasmash _2012
- Gold AG Ft. Remzie Osmani - Flamur ne zemer _2012
- Inva Mula - Dhurate per ditelindje _2012
- Kobra a.k.a Helmusi - Pse _2012
- Lori - Nuk mundem _2012
- Remzie Osmani - Me u Bashku Trojet Shqipetare _2012
- Sinan Vllasaliu dhe Gili - U plakem _2012
- Adrian Gaxha ft Floriani ft Ronnie Skenderaj - Xhamadani Vija Vija _2012
- Arbnora Rexhepi - Gezuar Shqiperi _2012
- Bekim Kastrati - Pse pom provokon _2012
- Lori - Shqiperia nena ime _Premier 2012
- Mensur Iseni - Te ndjej me zemer _2012
- Nexhat Osmani - Pavarsia _2012
- Noga Ft. Mc Kresha dhe Singullar - Bmw plako _2012
- Revolt, Samanta Karavella, Erioni, Xhoi, Unix - Per Ty Shqiperi _2012
- Safet Rizaj - Ah zemer _2012
- Safet Rizaj - Katile _2012
- Valmir Mjaki - Sjam me i perparshmi _2012
-100 Vjet Shtet _Album 2012
-ETNA - Zani Shqiponjes (100 vjet shtet) _2012
-Ganimete Asllani - Isa Boletini _2013
-Halili dhe Naimi - Fryni Era _2012
-Lindon Camaj - Kuq e Zi _2012
-Mihrije Braha ft Labinot Rexha - Noti - Inati _2012
-Pirro Cako - Ashensor _2012
-Shemi Iliret - Rini thuaja kenges _2012
038 Clicka - Na Xhelozojn _2012
1-Ky - Ajo Osht Harro _2012
1-Ky - Hero _2012
2 TON ft Dhurata Dora - Ska limit _2012
2KINGS - E kom problem _2012
2Kings - Je Ti _2012
2Kings - Koha e Re _2012
2Kings - Kusulkuqja u rrit _2012
2Kings Ft. Neschoo - Se Di _2012
2PO2 Ft. Flori - Gjith Jeten _Premier 2012
2TON - Muzikes _Premier 2012
2TON - Secili _2012
2TON ft. Ghetto - Yeah _2012
2Ton - Mirsevjen _2012
2Ton - Na dy _2012
2Ton - Qefin ta bojn _2012
2Ton - Ska Rendsi _2012
2Ton Feat. Stresi, Anestezion - Skena koh _2012
2Ton Ft Blindi Beats - Ska Rendsi _2012
4US - Dul Lulia Te Bunari _Album 2012
8KG Ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove _2012
AB-MC Ft. BuJaa - Veq ty _2012
AGA Sound - Lej Ata _2012
AGA Sound Ft. Avdush Krosa - La Ilahe Ilallah _2012
AZ ft. Albana Mesuli - Sa Shum _2012
AZ ft. Shpat Kasapi - Mos Thuj _2012
AdY Ft. Hekuran Krasniqi - Un e ti _2012
Adelina Berisha - Ti je Ai _2012
Adelina Berisha - Whats your name _Album 2012
Adelina Emini - Behu burr _2012
Adelina Ismajli - Ku ma ke _Premier 2012
Adelina Ismajli - Skenderbe _2012
Adelina Tahiri ft Elgit Doda - Kujtim _2012
Adelina Tahiri ft Fiton Jusa - Trilioner _2012
Adem Ramadani - Se Bashku per Ju _Album Premier 2012
Adem Ramadani dhe Nazmi Sulejmani - Tfala Parisit _2012
Adil Ramadani - Ti je ajo _2012
Adnan Daci - Kalldermit po me shkon si shah _2012
Adnan Daci - Kenge synetie _2012
Adnan Daci - Mos me qo te fala _2012
Adnan Daci - Spatem Faj - _Album 2012
Adnan Daci _Album 2012
Adnan Kamberi - Tallava Live _2012
Adnan Kamberi _Album 2012
Adnan Kryeziu - Bjeri shkurt _2012
Adnan Leka - Eja Sonte _2012
Adonnis ft Liriddon ft Agona Zeneli - Malli per ty _2012
Adrian Gaxha - Ngjyra E Kuqe (feat. Florian) _Quality 2012
Adrian Gaxha dhe Floriani - Ngjyra e kuqe _Premier 2012
Adriatik Asllani - Mu Afro _2012
Aferdita Demaku - Apaurin _2012
Aferdita Demaku - Dashnor Pa Dashuri _Album 2012
Aferdita Demaku - Eja po te Pres _2012
Aferdita Demaku - Hajmedet qka koka kan _2012
Aferdita Demaku - Mos bo thirrje Anonime _ Premier 2012
Aferdita Demaku - Qele Zemren _2012
Aferdita Dreshaj - Komplikim _2012
Aferdita Elshani - Live _Album 2012
Aferdita Elshani - Lulja me tupan e me def _Album 2012
Aferdita Elshani - Nafaka jote _2012
Aferdita Hamiti Selimi - Isha rruges tuj kalu _Live 2012
Aferdita Hamiti Selimi - LIVE _2012
Afrim Haliti - Sa Me Mungon _2012
Afrim Muqiqi - Dikur u deshtem _2012
Afrim Muqiqi - Mitrovica tok shqiptare _Album pa reklama 2012
Afrim Muqiqi - Tallava _2012
Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi - Lulie Potpuri _Premier 2012
Afrim Muqiqi dhe Yjet - Perjet _2012
Afrim Uka - Me Dy Fjal _2012
Afrim Uka - Ne Zemer Te Kam _2012
Afrim Uka - Po Martohesh _2012
Afrimi dhe Dani - Hajde me u knaq _2012
Afrimi dhe Labi - Kenga ben Atmosfer _2012
Agim Halimi dhe Fadil Fetahu - Live _Album 2012
Agim Haxholli - Alo _2012
Agimi dhe Elmia - Brahim Uka _2012
Agnesa Drenovci - Sonte _2012
Agron Ahmeti - Atmosfera _2012
Agron Ahmeti - Na Ndan _2012
Agush Idrizi - Vazhdo jeten me nje tjeter _2012
Ahmet Drnogllava - Lypjanase _2012
Alban Blaku - Harroje _2012
Alban Mehmeti - Po te pres _Album 2012
Alban Mustafa - E sa zemra e sa emra _Album 2012
Albana Azizi - E fundit ne kufi _2012
Albana Mesuli - Kjo jet me ngjyra ngjyra _2012
Albana Mesuli - Pse _2012
Albana Osmani ft. Mentor Haziri - I cmendur per ty _2012
Albatrit Muqiqi - Sa Vite _2012
Albatrit Muqiqi - Te tjera _2012
Albi Budini - Techno Lover _2012
Albin Budini - Ilirian _2012
Albina Gjura - Jam pa ty _2012
Albina Xhons - You Drive Me Crazy _2012
Albo Eagle - Jom jetim _2012
Albulena Uka - Sa Per Muhabet _2012
Albulena Ukaj - Me besoni _2012
Albulena Ukaj - Ne sy sun te shikoj _2012
Albulena Ukaj ft. Blerim Ramadani - Ki Mem Lyp _2012
Alena - Jump up _2012
Ali dhe Luan Zogiani - Drenica Ime _2012
Ali dhe Luan Zogiani - Le ta merr vesh e gjithe bota _2012
Alia e Fatmiri me Luanin - Ibrahim Tepelena _2012
Alisia ft Flori Mumajesi - Na ti mi govori _Bullgarisht 2012
Alma Abdiu - Genjeshtari im _2012
Altin Ranxha Ft. Mimo - Manushaqja e Beharit _2012
Amarda - Ne nje bote tjeter _2012
Amarda - Valium _2012
Amarda Arkaxhiu - Ne nje bote tjeter _2012
Andin Randobrava - E imja nuk je _2012
Andos Ft. DJ Dalool - Ti Je Ajo _2012
Andrea Vesho - Mos Harroni Shqiperine _2012
Anduena Tahiri - Pse _2012
Anduena Tahiri Ena - Live _Album 2012
Andy Feat. Ardian Bujupi - Make You Mine _2012
Ani Moj Kosove _Album Special 2012
Anila Hoxha Gjermeni - Malli pertej detit _2012
Anila Lilaj - Bota Rrotullohet _2012
Anila Lilaj - Bota Rrotullohet _Album 2012
Anila Lilaj - Rastesia _2012
Anita Ahmeti - Pa adres _2012
Anjeza Branka - Je in _2012
Anjeza Branka - Te kam xhan _2012
Anonimos ft. Besino - Krejt Po Dojn _2012
Antigona Sejdiu - Jam Vajz Un Per Ty _2012
Antigona Sejdiu - Veq ta dish _2012
Antrax - Na Ta Kallim _2012
Aragona Band - Ajo _2012
Aragona Band - Vajza Anonime _2012
Aragona Band ft Rozana Radi - Teper jemi dashte _2012
Arben Zendeli - Hajde Hajde _2012
Arbes Ft. AG - Pa Ty _Love 2012
Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik _2012
Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri _2012
Arbnor Berisha - Potpuri Me Def _2012
Arbnor Berisha - Xhane xhane _2012
Arbnore Balaj - A ke zemer per dashni _2012
Arbnore Balaj Llugaxhiu - Nen Lokja _2012
Arbnore dhe Arlinda Balaj - Te Deshta Ty _Premier 2012
Ardi Ft. Gjira - Pse kjo zemer po mdhemb _2012
Ardian Bujupi - Exotic _2012
Ardian Bujupi - Im Feeling Good _2012
Ardian Bujupi - Rise to the top _2012
Ardian Bujupi - Starlight _2012
Ardian Ft. R2 - Ma Crazy _2012
Ardian Kryeziu - Bukuroshe nana te paska Rrit _2012
Ardian Limanmera - Bjeri djal tupanit _Album 2012
Ardian Limanmera - Hajredin Pasha _Live 2012
Ardiana Kabashi - Live _Album 2012
Ardika - Ti Je e Imja _2012
Argjentina Ramosaj - Si Shiu _2012
Arjan Korkaj - Me ka rene ne pjese belaja _2012
Arjan Korkaj - U rrite, u martove _2012
Arjeta Sejdiu - Tjeter kan sdu me gjet _2012
Armend Makica - Tallava Per Afrim Shiroken _2012
Armend Makica - Tallava Taksim _2012
Armend Makica - Zemren time te Mjer _2012
Armend Maloku - Duket Ashiqare _2012
Arta Balaj - Nuk shkon _2012
Arta Balaj - Talk to me now _2012
Artan Jusufi - Mesazhi _Album 2012
Artan Kola - Shqiperi o nena ime _2012
Artan Kola - Veq ti ke zemer _2012
Artan Kola dhe Nazife Bunjaku - Per njeri tjetrin _2012
Artir Gjikokaj - Per her te par dashnin fillova _2012
Arton Zogaj - Dashuri pa fat _2012
Arton Zogaj - Linda _2012
Arton Zogaj - Ti je _2012
Astrit Bejta - Potpuri _2012
Astrit Gruda - Sdua Tjeter _Album 2012
Astrit Halitaj - Tekila Vava _2012
Astrit Mulaj - Bac u kry _Premier 2012
Astrit Mulaj - Kthehu jetes _2012
Astrit Mulaj ft Kole Oroshi - Maturant _2012
Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere _2012
Astrit ft Eki - Nexhat Osmani - Sdua tjeter _Premier 2012
Astriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter _Quality 2012
Astro ft. Yetmir - Mas Asaj _2012
Atdhe Mushkolaj - Ti je _2012
Aurela Gace - Boom boom boom _Premier 2012
Aurela Gace - Ja Ke Nge _2012
Aurela Gace - Paraprakisht _Album 2012
Aurela Gace - Tranzit _Premier 2012
Aurora - Mihane _2012
Avdyl Mziu - Live _Album 2012
Avdyl Mziu - Ne Sy Do Ta Them _2012
Avdyl Mziu - Shpirti Jem _2102
Azem Ahmeti - Syt e tu _Album 2012
Azem Haziri - Amanet _Live 2012
Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera _Album 2012
Aziz Murati - LIVE _2012
Aziz Murati - Mashalla lule _Album 2012
Aziz Murati - Mashallah lule mashallah _Live 2012
Aziz Murati - Potpuri live _2012
Aziz Murati ft Elona Leka - Me Rrahin 7 zemra _2012
Aziz Murati ft. 8KG - Loti sesht tharr _2012
B-Genius - Ti shkove _Premier 2012
B-Master - Me Fal _2012
B2N - A Te Kujtohem Un _2012
B2N - I Miss You _2012
B2N - Ku Je _2012
B2N - Me e Mira _2012
B2N - Mos Me Harro _2012
B2N - Ndjej Per Ty _2012
B2N - Pa Ty Nuk Ka Ajer _2012
B2N - Shum Larg _2012
B2N - Te Kam Xhan _2012
B2N - Weezy _2012
B2N Florida - Gezuar 100 Vjetorin _2012
B2N Ft. Marseli - Nan per ty kam shum Mall _2012
BB POQI - Me qello _2012
Babastars - Babastars _2012
Baboo Darabuka Dj Benity Mihane _2012
Baboo Darabuka Ft. DJ Benity - Lele _2012
Baboo Darabuka Ft. DJ Benity - Shqiptaria _2012
Baboo Darabuka dhe Dj Benity - 3 in 1 _Album 2012
Baboo Darabuka,DJ. Benity ft. Big D - Hot Girl _2012
Bad Sight ft Egzon - Po Shkon _2012
Bajram Asllani - Keng Dasmash _Album 2012
Bajram Asllani - Po Du Veq Me Te Pa _2012
Bajram Dobra - Hot ndjehem _2012
Bajram Dobra - Lutem _Live 2012
Bajram Dobra dhe Lulzim Sadiku - Kenga e Kosoves _2012
Bajram Gigolli - Keng Dasmash _Album 2012
Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall _Premier 2012
Bajrush Doda - Oj Serbi Moj Shtriga Plake _2012
Barbana Dini - Hajna Hajna _2012
Bardha - Te Pelqen Futbolli _2012
Bardha Dernogllava - Hajt moj zemer _2012
Bardha Dernogllava - Krejt po sillet _2012
Bardhi Plaku - Melankoli _Album 2012
Bardhi Plaku Ft. Zoni Celmeta - Party dont Stop _Summer Hit 2012
Barooti - 15 Korrik _2012
Barooti - Direkt _2012
Barooti - Fast Flow _2012
Barooti - HipHop Art _2012
Barooti - I Rruges _2012
Barooti - Kush o ma _2012
Barooti - Neve Na Njohin _2012
Barooti - Story _2012
Barooti - The RapFather _2012
Barooti Ft. Explode, Mimooza - Mah Gangsta _2012
Barooti ft. Explode - Prej Zeros _2012
Barooti ft. Presioni, Gold AG Explode - E bojm llug _2012
Barooti ft.Explode - Krejt bashk (Per 28 Nentor) _2012
Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Syni Jem _ Premier Album 2012
Bashkim Haliti - Shkon Djali Sokakut _Live 2012
Bashkim Haliti - Sot po behesh nuse _Live 2012
Bashkim Kryeziu - Keng per deshmorin Hazir Kryeziu _2012
Bashkim Spahiu - A ma ban hallall _2012
Bashkim Spahiu - A me ban hallall _Album 2012
Bashkim Spahiu - Hajmalia _2012
Bashkim Spahiu - Live _2012
Bashkim Spahiu - Syni Jem _2012
Bashkimi Kombetar _Album 2012
Beatrix Ramosaj - Dreams Come True _2012
Behare Shala - Jabanxhia _Album 2012
Bek Nikci - Per Flamur _2012
Bek Nikqi - Pasunik e Fukara _2012
Bek Nikqi - Veq Nje Mbret Te Ka Kismet _2012
Bekim Bilalli - Sa kujtime _2012
Bekim Bilalli - Sot Ose Kur _2012
Bekim Kastrati - Beqaria _2012
Bekim Kastrati - Kanagjegji _Premier 2012
Bekim Kastrati - Potpuri _2012
Bekim Kastrati - Sa e bukur qe me je _Album 2012
Bekim Kastrati - Tallava _2012
Bekim Kastrati - Turbo Tallava _2012
Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami - Live _Album 2012
Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Moj e mira _2012
Bekim Kumanova - Qik Me Dallavere _Album 2012
Bekim Tetova - Jam dashuru ne ty _2012
Bekim Vishaj - Knon Bilbili _2012
Bekim Vishaj - Lavdi deshmoreve _2012
Bella Diamanti - Nese Shihmi Prap _2012
Beni - Xhane Xhane _Album 2012
Beni Baksi Shemi Iliret - Sa e sa vite _2012
Benita Pula - Gurbetli _2012
Benita Pula - Vishe qun kemishen _2012
Beqir Telaku - Je e Vetmja _2012
Berat Shala - Live _Album 2012
Berato ft. Barooti - So Fallc _2012
Bertan Asllani - Belki De _2012
Besa - Fishekzjarre _2012
Besa Krasniqi - My Hero _2012
Besarta Krasniqi - Te lutem Harrom _2012
Besiana Veselaj - Fustani i bardh _2012
Besiana Veselaj - Potpuri _2012
Besiana Veselaj - Zemer _2012
Besim Krasniqi - Live _2012
Besjana Dhe Valon Krenzi - Hajde ne dasem lujm e Knojm _2012
Besjani - Ku Ta Gjej Nje Zemer _2012
Besnik Berisha - Hot Girl _2012
Besnik Zeqiri - Mire e keq _2012
Besnik Zeqiri - Ti Mendon Se Jam i Lumtur _2012
Besnik Zeqiri - Vjen kysmeti _2012
Bess-R ft.Maksi - Shpirti binjak _2012
Betim ft Fisniket - Adela _Premier 2012
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - AvenTur _2012
Big Basta - Sot Jam Vone _2012
Big Boss Ft. Big Basta - Original _2012
Big Bossidy - Everybody looks _Premier 2012
Big Mama - Magjishem _Premier 2012
Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash _ Album 2012
Bilbilat e Prizerenit - Keng Arshikije _Album 2012
BimBimma feat. VLN - Jush _2012
Bimi - Nese te them ty te dua _Album 2012
Blasta - Un edhe Ganja _2012
Blerim Gashi - Pa arsye _2012
Blerim Gashi - Ti do te pendohesh _2012
Blero - Ajo apo ti _Premier 2012
Blero Ft. Dhurata Ahmetaj, Adrian Gaxha, Floriani - Ngjyra e kyqe _Remix 2012
Blero ft Bojan - The Walls _2012
Blero ft Lea - Nr 1 _Low quality 2012
Blerta Gace - Je Ti _2012
Blerta Sopaj - Potpuri _2012
Bondi - Oren dymbedhjet _2012
Bondi - Sonte po Shkelqen _Album 2012
Bora Fera - Nuk Jam Vetem _2012
Brothers Ft. Edi - Flamuri _2012
Bruna ft Marseli dhe Dafi - I love you baby _2012
Bujar Emerllahu - Leter per nenen _Album 2012
Bujar Gashi - Leshoje ne ler _2012
Bujar Qamili - Potpuri Popullore _Live 2012
Bujar Qamili - Xhamadani vija vija _2012
Bujari i vogel - O ju shokt e mi _2012
Burak Fama - Live _Album 2012
Burak Fama - Un Pishman _2012
Burak Grupi Fama - Live _Album 2012
Burak Grupi Fama - Vampire _2012
Burak Vehapi - Kthema Zot _2012
Burhan Qerimi - Falma ti ate dashuri _2012
Burim Aliu - Hyn ne Valle _Album 2012
Burim Kastrati - Lozonjare _2012
Burim Kastrati - Pavarsia _2012
Burim dhe Bekim Kastrati - Tallava _2012
Butrint Rashiti - Afrohu _2012
Capital T - Ditlindja _2012
Capital T - KAPO _Album Premier 2012
Capital T - Karma _2012
Capital T - Sonte (feat. Flori Mumajesi) _2012
Capital T ft 2po2 - As gucci as Louis _Premier 2012
Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale _2012
Cyanide - Idiokraci _Album Premier 2012
Cyanide Ft. Vesa Smolica - Deri Kur _2012
Cyanide ft Unikkatil - Veq edhe niher _old song HQ
D u d A - Leter nga fansi _Premier 2012
D u d A - Te Humba _2012
D u d A Feat B Genius Pse Pushova _Premier 2012
D.M.C Ft. Barooti, Kobra, Gold Ag - Nuk i ndrrojm Qellimet _2012
D.u.d.A - Freestyle _2012
D.u.d.A Ft. B-Genius, OverLord - Shpija e Hip Hopit _2012
D.u.d.A ft B-Genius - Na Ishte Nje Here _Premier 2012
DIA feat DJ Dalool - Ven _2012
DIA ft Dj Dalool ft Mark Hardy - Ta buena la cosa _2012
DJ Alger-T - Haide _2012
DJ Cerry Ft. Alandy - Tuba _2012
DJ Dalool ft Faton Macula - This summer _2012
DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now _2012
DMC a.k.a Babloki Ft. Kobra - Gjakun tem se ter as Dielli _2012
Da Ghost feat. E-Rock - R.A.W. _2012
Dafina Dauti - Pse _2012
Dafina Dauti - Pse po ik prej meje _2012
Dafina Hamitaga - Ty te kam Simpati _2012
Dafina Rexhpi ft KAOS - Party Bullshit _Premier 2012
Dafina Zeqiri - Dadush _Live Gezuar 2012 Klan Kosova
Dafina Zeqiri - Just me _Album Premier 2012
Dafina Zeqiri - Supernova _Premier 2012
Dafina Zeqiri - Ti mendon _Premier 2012
Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet _2012
Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Tonight _2012
Dafina Zeqiri ft.Faton Macula - Me Mungon _2012
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi - Kojshija _2012
Daim Lala e Buqe Rama - One million _Album Premier 2012
Dani - Loqka Jem _2012
Dani - Shkupjane _2012
Dani - Thuj po ose jo _Album 2012
Dani, Zanfina dhe Visari - Rinora 4 _2012
Dardan Jashari - O Thuje Thuje _2012
Dardani - Hajde Me Vallzu _2012
Dardani - Mekatare _2012
Dasma Gjakovare _Live Komplet 2012
Daut Burrniku - Me trego _Album 2012
Dava Gjergji - Prin flamri ne Shqiptari _2012
Deebo Ft. Festton - Ti ishe ajo _2012
Deni Malaj Ft. Danger - Folem Nje Her _2012
Denisa Laska - Me fal ti zemer _2012
Dhurata - Pse Nuk Erdhe _2012
Dhurata Ahmetaj - Stars Down _2012
Dhurata Ahmetaj Ft. Blero - Me genje _2012
Dhurata Dora - Like Dat _2012
Dhurata Dora ft Don Arbas - Get Down _2012
Diellza Ferizi - Superstar _2012
Dilja - Pa ty sjom gjall _2012
Dj Buligang _Album 2012
Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli - Guximi _Remix 2012
Dj Fisoo ft. Melja - Kap heke _Remix 2012
Dj Franques feat. Astrit - Only You _2012
Dj-Kantik FT Rruk1 e Wiski - Pa Ty Sjetoj _2012
Djemte e Mallakastres - Mallakaster nene te kemi _2012
Do-Gma feat. TiKi,Maksi - Mos u pafshim _Premier 2012
Do-Gma feat.Maksi,Festim Beats - Qdo Kujtim _2012
Don P Feat 2po2 dhe Lyrical Son - Me Qef ( Dream City ) _Premier 2012
Donika Bujupi - Ju Dua _2012
Dorina Plaku - Ne zemer _2012
Doruntina Qamili dhe Egzoni Vogel - As po as Jo _2012
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e zi _2012
Dr Mic - NFund Vet Meta _2012
Dr. Flori ft Fatima - Pasion _Top fest 9
Dr.Flori Ft. Ronnie Skenderaj - Ca na Ke _Remix 2012
Dr.Mic (Tds) - Remember Me (Remake Jay-z -Blue Print2 ) _2012
Dr.Mic - Bohet Mir (True Story) (Sido Remake)_2012
Drenusha Latifi - Future love _2012
Drita Musliu _Potpuri 2012
Dritero Shaqiri - Dite e mir shihet ne Mengjes _2012
Dritero dhe Dani - Rrak Tak _2012
Driton Ft. Jeton Berisha - Ajo Don Boss _2012
Dritton - Me Gjithe Shpirt _2012
Dritton - Pa Fjal _2012
Dugi - Ekuacion _2012
Duli - Live _2012
Duli - Vendi Jon i Vjeter _Album me kualitet 2012
Duli - Vendi jon i vjeter _Album 2012
EGLAND ft Ergys Shahu - Per ty cmendem _2012
EL Alijj - Histori Gurbetqari _2012
EM-T - Koha sthehet mo _2012
ETNA - Si nkohen e vjeter _2012
ETNA Feat. TiKi, Mizzi - Zemer thys _2012
ETNA Ft. Adi - Te Ti Dominoj _2012
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Un Po Dal _Album 2012
Edi Krasniqi - Kisha bese ne dashuri _2012
Edi dhe Fatos Furra - Kolazh _2012
Edi dhe Fatos Furra - Mblidhen lulet ne nje dovlet _2012
Edi dhe Fatos Furra - Moj dashnore _2012
Edi dhe Fatos Furra - Sillet moti per se mbari _2012
Edona Llalloshi - E vertet _2012
Edona Llaloshi _Album live 2012
Egzon Beqiraj - Tradhetia _2012
Egzon Shkololli - Sa mka marr malli met pa _2012
Egzona Ademi - Set fire to the Rain _2012
Egzona Ademi - Take a bow _2012
Egzona Dedaj - Darka _2012
Egzona Gerguri - Oj Lulie Pllumbi i Bardh _2012
Egzona Gjonbalaj - Nje Dashuri _2012
Ejup Rexha - A dot kthehen femija _2012
Ekrem Rama - Pishman Ki Me i Ra _Album 2012
Elfete Sherifi - Celesi i Dashurise _2012
Eli Fara - Vetem sonte _2012
Eli Malaj Ft. Agim Gerguri - Zemra nuk pret _2012
Elida Bardhi Ft. Soni - Me mua _2012
Elidon Celaj - Rrjedh ne kenge e ligjerime _2012
Elita 5 - Degjo _2012
Eliza - Nuk u Lendova _2012
Eliza Hoxha - E ardhmja jemi ne _2012
Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti _Premier 2012
Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh _2012
Elizabeta Marku - Me nje femi mka gzu Zoti _2012
Elmedin Saliu - Ka Mbaru _2012
Elmedin Saliu - Ndoshta Neser Te Haroj _2012
Elmedin Saliu - Vjen dita edhe per mu _2012
Elona - Mua me takon _2012
Elona Leka - Kjo zemer nje her Fal _2012
Elona Selimi - Ndarja Jone _2012
Elvana Gjata - Gjaku im _2012
Elvana Gjata - Kush Jam Une (iTunes Version) _2012
Elvana Sadriu - Besoj per ne _2012
Elvana Sadriu - Shko pa koment _2012
Emin Aliu - Shkruaje ne leter _2012
Emin Aliu - Shqiperine e dua _2012
Enca - Kjo Vere _2012
Enes Seferi - Gajdexhiu _Live 2012
Eni Koci - Ty te kam _2012
Eni ft Noizy - Je Gjithcka _Quality 2012
Enis Bytyqi - Athu Jam i Keq _Album 2012
Enizz ft Ardit Bici - Dy Zemra (Prod by Lyric Master) _2012
Enkelejda Qesku - Femer si une ske me gjet _2012
Enver Batllava - Mirsad Gashit _2012
Enver Kuki - Tropical _2012
Era Istrefi - Swim Good _2012
Ergys Shahu - Mos i Beso _2012
Erik Ft. Band - Me ndiq ne faj _2012
Erik Lloshi - Ajo eshte Ajo _2012
Erinda Neziri - Premtim i Heshtur _2012
Eriona Veseli - Moda _2012
Erkan Kumanova - Kjo buka Gurbetit _2012
Erkan Musliu - Krejt kofshin fal _2012
Ermal Fejzullahu - Intigrante _2012
Ermal Fejzullahu ft Gena - Ajo _Premier 2012
Ermal Kore - Simboli i bashkimit _2012
Ermal Mamaqi ft Dr Flori - Ku Ka Si Tirona _2012
Ernim Ibrahimi E imja je _2012
Ernim Ibrahimi Ft. Arap Jashari - Gilavava _2012
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy _2012
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Un pse te dua _2012
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Yll ti je _2012
Erolli - Po Luhet Vallja _2012
Ertila Koka - Moreno _2012
Ervin Gonxhi Ft. Pakufijt - My fantasy _2012
Esad Ademi - Me zore me nuk shkon _2012
Ester Hoxha ft Stresi - Si ja ben ti pa mua _2012
Estrada shqiptare - Kuq e zi _2012
Etnon - 7 Chapters _Album premier 2012
Etnon Feat. Noizy - It dont Stop _2012
Etnon feat Kaos - Disponim ne shishe _Premier 2012
Etnon feat Presioni ft Dj Blunt - Chronicle _2012
Eugena Aliu - Nje here dashurojm _2012
Eugent Bushpepai - Udhetari Top Fest 9 _2012
Eurovision Song Contest _2012
Evi Reci - Zhdukem Ngadale _ 2012
Ex-B Ft. Kusha - Fund pa Fillim _2012
Explode - Pse ike _2012
Explode - Ti Je _2012
Explode ft. Barooti - Mos Ju Besoni _2012
Extra Tallava _Album 2012
F-Sang Ft. Mr Sela - Krejt NRregull _2012
Fabi - Nuk ke qare sot pa dal _2012
Fadil Fetahu - Ata Sy _2012
Fadil Fetahu - Emine Emine _2012
Fadil Fetahu - Qka ka hasmi _2012
Fadil Fetahu - U knaqem U knaqem _2012
Fadil Fetahu - Xhejlan _Album 2012
Fadil Keca _Potpuri 2012
Fadil Riza - Dy jave pushim _2012
Fadil Riza - Qare Ska _2012
Fadil Riza - Se meriton _2012
Faik Rama - Mos mendo se je veq ti _Album 2012
Fanushe Ahmetaj - E mira e Dugagjinit _Premier nga Radio Ilirida 2012
Faruk Visoka ft Dj Nori - Sunshine _2012
Fatbardha Mustafa - E verber jam _2012
Fatbardha Mustafa - Live _Album 2012
Fatbardha Mustafa dhe Elmirand Kryeziu - Falja pranohet _2012
Fatbardha Mustafa dhe Gr. Akord - Live _2012
Fatime Hasani - Tkam Pritur _2012
Fatime Kosumi - Lutem _2012
Fatmir Hoxha - Kenge ta paharruara _Album 2012
Fatmir Ismaili - Live _Album 2012
Fatmir Krasniqi - Ata Sy _Live 2012
Fatmir Krasniqi - Potpuri _2012
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu _2012
Fatmir Krasniqi - Xhejlan _Live 2012
Fatmir Sula - Rrjedhin lot e mi _2012
Fatmire Mjaku - E Fundit _2012
Fatmire Mjaku - Mi more te gjitha _2012
Faton Rugova - Gurbeti _2012
Faton Rugova - Hajde shkojna _2012
Fatos Kryeziu - Dashuri ne mekat _2012
Feduard Zikolli - Ma Mir Me Ty e Fukara _2012
Feduart Zikolli - Bizbismeni _2012
Felon Records - Qika e ministrit _2012
Ferizi dhe Alia - Mora Avdesin _2012
Ferizi dhe Alis - Selim Begi _2012
Festivali i kenges 50 - Nata 1 dhe 2 _Premier ne VeqHite 2012
Fidaim Gashi - Live _Album 2012
Fidaim Gashi - Mori Qik Moj Bukuri _Live 2012
Fidam Aliu - Oj Shehide _Album 2012
Fidan Prelezi - Nuk po mundem ti ndal Lotet 2012
Fidan Prelezi - Jet moj jet _ Album 2012
Fidani Vogel - Sikur ti ska tjeter Femer _2012
Fikret Bislimi - Live _Album 2012
Fikret Dauti - Nese Pendohesh _2012
Fikret Dauti - Ruje zemren time _2012
Fikret Kosova - Oj Nafaka Jeme _2012
Fikrije Morina - Kenge Dasmash _2012
Filja - Shko _2012
Filloreta Hoxha - Ne Shikim Te Par _2012
Fisnik Ristemi - Ale Lej Tallava _2012
Fisnik Ristemi - Qika qika _2012
Fisnik Ristemi - Rrak tak _2012
Fisnik Ristemi - Xhelozon _2012
Fisnik Ristemi - Zulce Begu _2012
Fitim Etemi - Sta bej Hallall _2012
Fitim Ramaj - Dream for you _2012
Fitim Tahiri - Dashuria e Par _2012
Fitim Tahiri - E di
Fitim Tahiri - Me Mungon _2012
Fitim Tahiri ft Bloody - Nclub _2012
Fitim Tahiri ft Rapman - Dashuria e par _2012
Fitore Dugolli - Rri Me Mua _2012
Fitore Sheshivari - E di _2012
Fjolla ft Loco - Boy _2012
Flakarta Qorri - Flamuri Kombetar _2012
Flamur Terziu - E pa bes _2012
Flora - Pishman Ki Me i Ra _2012
Flora Gashi - Jena modernizu _2012
Flora Gashi - Sy jeshili _Album pa reklama 2012
Flori - Me Zemer _Me kualitet 2012
Flori - Me zemer _2012
Flori Ft. Ylli Baka - Marina _Premier 2012
Flori Mumajesi - Live _2012
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija _2012
Florim Kryeziu - U Largove _2012
Florimi - Gurbet i shkrete _2012
Freax Feat. F-Kay - Freaky _2012
Freax ft Bullet - Summer Jam _2012
GERI - As po As jo _2012
Ganimete Abazi - Hija E Askujt _2012
Ganimete Abazi - Po te Vjen Inat _2012
Ganimete dhe Ceni - Nena ime _2012
Gazmend Adili e Fatmire Mjaku - Turbo _2012
Gazmend Hyda _Ilahi 2012
Gazmend Hyseni - Sa Here _2012
Gazmend Kelmendi - Potpuri _Live 2012
Gazmend Kosova - Me prit te dera _2012
Gazmend Mehmeti - E di qe ka me mire _2012
Gazmend Osmani - O bilbil pash zonin Tond _2012
Gazmend Rama - Tallava Me Refleks _Album me kualitet 2012
Gazmend Rama - Tallava me Refelks _Album 2012
Gazmend Rama - Unaza Gishtit 2012 _Premier 2012
Gena - Endrra ime _2012
Gena - Me ke vrare _2012
Gena - Potpuri _Premier 2012
Gena - Qdo Njeri Ka Nje Te Fsheht _Album 2012
Genc Ho-Jah - My Love _2012
Genta Ismajli - Poison _2012
Genta Ismajli - Ska me shqipen tone _Live ne Klan KS
Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain _Premier 2012
Genta Ismajli ft.DJ Blunt ft Real 1 - Ole Ole _Premier 2012
Gentrit Sfishta - Vazhdo Ti Me Fore Tua _2012
Getoar Selimi - NPrishtine _High Quality 2012
Gezim Berisha - E verteta _2012
Gezim Kaso - Kuq e zi per cameri _2012
Gezim Salaj - Kadife, moj kadife _2012
Gezim Zefi Ft. Tani - 100 Vjet Pavaresi _2012
Gezuar me Vellezrit Haliti _Keng rapsodike 2012
Ghetto - Chillin _2012
Ghetto - Ghetto Love _2012
Ghetto Ft. Astro - Baby _2012
Ghetto Ft. F-Sang - Mos ta Nin _2012
Ghetto ft. Da.kiLLa - Smujn me na nda _2012
Ghetto ft. Yetmir - Let me love u _2012
GhosTPymm Ft. Dardan Aliu - Bukuroshe _Premier 2012
GhosTPymm ft. Dardan Aliu - Abnormal _2012
Gili - Haku i nanes _Premier 2012
Gili - I Bukur i Pabes _2012
Gili - Potpuri _2012
Gili - Potpuri _Premier 2012
Gizza ft.Mr.K - Matura _2012
Gjeto Ft. Marko Luca - Bab e Bir _2012
Gjide Morina - Sa net pa gjum _2012
Gjira - Baby _2012
Gjira - Mami spo me Len _2012
Gjira - Muzike Demonstrata _2012
Gjira - Qka po don me te knu Zemer _2012
Gjira Ft. Ardi - Boom qik e Qak _2012
Gjira ft. Ardi - Fati ne Fatekeqsi (Per Asmira Reka)
Gjyste Vulaj - Du met fol o djal _2012
Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena _2012
Gjyste Vulaj - Zoti Srrehet _Album 2012
Gloria - Me mire te digjem _2012
Gold AG - Besa bes _Premier 2012
Gold AG - Bonu Vetvetja _Premier 2012
Gold AG - Cili _Premier 2012
Gold AG - Diss 4 all bitchez _2012
Gold AG - F-ck you _Pa cenzur 2012
Gold AG - Kosova Republik _Premier 2012
Gold AG - Kthena apet _2012
Gold AG - Lahi Brahimaj _2012
Gold AG - Presheva e Gjilani _Premier 2012
Gold AG - Ska si na _Premier 2012
Gold AG - Ty o Gostivar _Premier 2012
Gold AG - Urime Shqipni _2012
Gold AG Ft. Ismet Bexheti - Komandant _2012
Gold AG Ft. Nora Muqaj - Mendoj _2012
Gold AG feat Nora Muqaj - Me ty _2012
Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves _Premier 2012
Gold AG feat.Shkumbin Ismaili - Lamtumir _2012
Gold AG ft Hysni Klinaku - Shqiptar me zemer _2012
Gold AG ft Klepto - Nuk ka hiq _2012
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri _Premier 2012
Gold AG ft Zaimina - Forever _Premier 2012
Gold Ag - Bonu vetvetja _Album premier 2012
Gold Ag - Therret Prizreni mori Shkoder _2012
Gold Master - I Merzitur _2012
Gold Master - I Merzitur _Premier 2012
Gold Master ft Alban Gashi - Qastet e Shkolles _2012
Goni - Party _2012
Gramoz Gervalla - Nje Lot Ra Sot _2012
Gramoz Gervalla - Fol _2012
Gramoz Gervalla - Shpirti Jem _Hit i kerkuar
Gramoz Tomorri - Baba Tomorri _2012
Grand Master - Humbi Gjithqka _2012
Granit Ahmeti - Diva jem _2012
Granit Imeri - Qka bej per ty _2012
Granit Imeri dhe Orient - Mos u Largo _Live 2012
Gresa Behluli - Pa justifikim _2012
Greta Zani - Potpuri _Album 2012
Grupi FAMA - Per ty Kendoj _Album 2012
Grupi Simpatiket - Ti Shum Pom Pelqen _2012
Gubbi - Jom Jamaican _2012
Hajde nuse reja jeme _Album 2012
Hajra Ft. Flloko - Dua Ta Them Te Dua _2012
Hajro Ceka - O Me Ty o Pa Ty _2012
Hajro Ft. Flloko - Pse Gabove _2012
Hala Osmanollaj - Sa e Mir Je Ti _2012
Halil Bilalli - Sot e 100 vjet _2012
Halil Bilalli - Tradhtare _2012
Halili dhe Isa - Halil Hamza dhe Mbledh Davleti _2012
Halime Mani - Ska me falje _2012
Halit Gashi - Gani Uka _2012
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi _2012
Hamez Llapqeva - Do te pendohesh _Premier 2012
Hamez Llapqeva - Keq pa ty _2012
Hamid Sadiku - Mall per Prinderit _ILahi 2012
Hamz Llapqeva - Komandant Tamuli _2012
Haxhi Gashi - Nata fundit _2012
Haxhi Prenga - Dispanzeri _2012
Hazbi Therra - Cassino _2012
Heki - Live _2012
Hekuran Krasniqi - Ishe nje _2012
Hekuran Krasniqi - Jam i yti _2012
Hekuran Krasniqi - Live _Album 2012
Hekuran Krasniqi - Moza Moza _2012
Hekuran Krasniqi - Vetem e lash Nanen _2012
Hekuran Krasniqi Ft. Lindi, Klani Shqiptar - Sa mir te rrin Fustani _2012
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmorit _2012
Hetem Matoshi - Se Lshojm Mitrovicen _2012
Himni i 100 Vjetorit - Ne nje flamur te pandare _2012
Hite verore _Album 2012
Hitet Sezonale 2012 (Selektuar Dhe Mixuar Nga DJ OLI) _2012
Hysi - Luj Me Mu _Album 2012
Hysni Klinaku - Te dashuroj _2012
Hysni Zeqiri - Pran saj _2012
IC - Spo Ma Nin _2012
Ibrahim Adili - Ike dhe shkove _2012
Ibrahim Tatlises - Iki Ask _2012
Ilahi per ju vellezer Musliman - Ilahi te zgjedhura nga VeqHite.Net_Album 2012
Ilda - Qdo nate _2012
Ilir Shaqiri - Artist i Merituar _Album 2012
Ilir Tironsi - Valle _2012
Iliret - Moj Kosove _Album 2012
Iliret - Trupi pa shpirt _Premier 2012
Ilirian Beqiri - Hajde mashalla _2012
Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum _2012
Iliriana Sahiti - 100 Vjet kur ti mbush nena _2012
Iliriana Sahiti - Ah Jet _2012
Iliriana Sahiti - Fjalet e tua _Premier 2012
Iliriana Sahiti - Jeta plot ngjyra _Premier 2012
Iliriani dhe Floriani - Ku ka tallava _2012
Iljazi - Ti se kupton _2012
Ingrid Gjoni - Harronim te dy _2012
Ingrid Gjoni - Me Duaj _2012
Intervista ekskluzive e Unikkatilit per Prive Klan Kosova _2012
Intervista me kengetarin Salim Arifi ne Radio Ilirida _2012
Isa dhe Naimi - Elif Ahir dhe 30 Ditet e Rramazanit _2012
Isa dhe Rragmani - Rame Bllaca _2012
Ismet Bexheti - Moj Fisnike _Album 2012
Ismet Bexheti - Vash Shqiptare _2012
Ismet Demaj - Martesa Jon _2012
Ismet Maqkaj - Hajde Nuse _2012
JERICHO - Nentor i ftohte _2012
Jashar Hoxha - Me Kan Then _2012
Jehona Sadriaj - Dasem e Madhe _2012
Jehona Sadriaj - Marshalla po bojn per Ty _2012
Jehona Sopi - Une do ti laj kemishat tua _2012
Jetmir Hyseni - Dashuri Pa Limit _2012
Jeton Goliqi - Shko Shko _2012
Julka - Per mua je dashuri _2012
Jurgen Kacani - Nje here thone te trashegohesh _2012
K-STYLE - I know you like it _2012
K-Style - Thuje _2012
K-Style - Une e ti _2012
KAS dhe Festina Mejzini - Feel Better _2012
KOBRA aka HELMUSI - Fatin e kom me vete _2012
Kaltrina Molliqaj - Askush nuk eshte si ti _2012
Kaltrina Molliqaj - Feel the music _2012
Kaltrina Selimi - Gjithmone me ty _2012
Kaltrina Selimi Ft. Yllka Kuqi - Me Fejsbuk po Luftoj _2012
Kaltrina Selimi _Album 2012
Kaos - Jom kon djal i mir _Premier 2012
Kastriot Seferi - Dashuria humbur _2012
Kastro Zizo Ft. Young Zerka - Pa lule _2012
Keli - Live _Album 2012
Keli - Smuj me tjeter _2012
Keli _Album 2012
Kemajl Bega (Kema) - Live _ Album 2012
Keng Dasmash _Album 2012
Keng Folklorike _Album Pa Reklama 2012
Keng per maturantet _VeqHite.Net
Kenga Magjike 2012 _Java 1 dhe 2
Kieda Budini - Sa u deshem _2012
Kieda ft Stine - Kieda Show _2012
Klajdi Haruni - Lozonjare _2012
Klajdi Haruni - Mamica _2012
Klajdi ft Flori - Lutem une sot _Premier 2012
Klani Shqiptar - Une veq ata pe Du _2012
Klodi - Ma Mir Vrajem _2012
Klodian Kodra ft. Sekondari - Shen Valentini _2012
KoBra Feat. Dredha - Eger _2012
KoBra a.k.a Helmusi - Tok e SHqiponjav _2012
Kobra a.k.a Helmusi - Qka Ndodh _2012
Kobra ft Barooti - Ragga Man _2012
Kol Oroshi - Si Ti i Gjej 1000 _Album 2012
Kole Oroshi - Si ti 1000 i gjej _2012
Kollazh - Ty te dua _Album Premier 2012
Komplikimi _Album 2012
Korab Jetishi - Boll e mir _Album Live 2012
Korab Jetishi dhe Xeni - Ne vrullin e rinis _Premier 2012
Korab Shaqiri - Nje Zambak _2012
Korab Shaqiri - Ritakimi _Premier 2012
Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi - Cimilim _2012
Kosovare Xhoni - Gzohu Nane _Keng dasmash 2012
Kosovare Xhoni - Kalle shoqni kalle _2012
Kosovare Xhoni - On Fire _2012
Kosovare Xhoni - Per nje moment _ 2012
Kosovare Xhoni - Unfaithful _2012
Kosovare Xhoni ft Maksi - Malli per ty _2012
Ku Ma Ke _Album 2012
Kujtim Aliu - Mirupafshim _2012
Kumrije Biba - Live _Album 2012
Kusha - Dashuri e Fshehur _2012
Kusha - Mos Vet Pse _2012
Kusha - Shtrati i Braktisur _Premier 2012
Kusha - Si Jeton pa mua _Premier 2012
Kushtrim Dobra - Familja (Prod.By Lyric Master) _2012
Kushtrim Hoxha Hana Cakuli - Kopshti _2012
Labi - Xixa xixa _Premier 2012
Labi ft Flori - Ste mbaj inat _Premier 2012
Labinot Beqiri - 1000 vjet _2012
Labinot Beqiri - Dafina moj _2012
Labinot Beqiri - Te Bunari _2012
Labinot Rexha - Shaci _2012
Labinot Shala - Sa Larg te kam _2012
Labinot Tahiri (Labi) - _Live 2012
Labinot Tahiri - Dashni e Pare _2012
Labinot Tahiri - Fotografia _Premier Album 2012
Labinot Tahiri - Live _Album Kualitet 2012
Labinot dhe Naser Beqiri - Live _Album 2012
Lali - Pa Ty _2012
Lali Kadriu - Hajde Nuse _2012
Lalushi - Mushu me Mend _2012
LammG ft. Astro - Jeta um Mallkoj (Pjesa 3) _2012
Lani - Te kerkoj _2012
Lea - Te pres _2012
Lek Plepi ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fame _2012
Lendita Destani - Dhurat e Shejt _2012
Lendrit Krasniqi - A Thu Ka Pranver Per Mu _Album 2012
Lenti - Bukuroshe _2012
Lenti - Moj Dashnore _2012
Leonard Alija - Se mua sme gjen _2012
Leoo ft LanTTi ft. No TeWw - Te kerkoj _2012
Leta - Shkemb i dashurise _2012
Leta - Tallava Live _Album 2012
Leta _Album 2012
Leutrim Gervalla - Sa te Shoh _2012
Lili - Si te ta them _2012
Linda Ft. Era, Toni, Heki - Shekulli jone _2012
Linda Halimi - A Mans World (Rare Cut) _2012
Linda Halimi - At Last _Live 2012
Linda Halimi - Dont Ever Leave Me _2012
Linda Halimi - Larte me ty _2012
Linda Halimi - Ndihme _2012
Linda Halimi - Promises _2012
Linda Halimi - Vetem syte e tu _2012
Linda Halimi Feat. Boyan - Closer _2012
Linda Shabani - A don zemren time _2012
Linda Shabani - Dasma _2012
Linda Shabani - Ndarja _Premier 2012
Linda Shabani - Shprehu _2012
Linda Shabani - Ti je mesuar _Premier 2012
Linda Shabani - Zemer vajto ti _Live 2012
Lindi - Rruga jone e ndare _2012
Lindi Ft. Eki, Heki - Fustani me vija _2012
Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika _2012
Lindon Camaj - Miss i Shqiptaris _2012
Liri - Qohu Rexho _Live 2012
Liria Dedvukaj - Nuk dua ta di _2012
Liria Dedvukaj - Sme meriton _2012
Liridon Gashi - Dasma e Gurbetqarit _2012
Liridon Gashi - Ti Je Ne Zemer _2012
Liridon Sadriu - Syte e tu _2012
Liridona Qarri - Dashnia nuk eshte Hajgare _2012
Liridona Qarri - Hajde Nuse _2012
Liridona Spahiu - Mos Harro _2012
Liroo - Simpatia _2012
Liroo - Simpatia _Album 2012
Loco - Engjull _2012
Loco - I pa thyshem _2013
Loco - Merri krejt me veti _2012
Loco feat Profa - Termet _2012
Loco ft Profa ft. DonArbas - ARBASICK _2012
Lori - Esht e vertet _Premier 2012
Lori - Nusja jone _Premier 2012
Lori - Per ty jetoj _Premier 2012
Love Me - Threedots Albania _Album 2012
Luan Qallaku LUKI - Do te jesh e Imja _2012
Luciano feat. Albert Tirana - Llokum _2012
Lujoyed - Dance _2012
Lule Bajra - Kisha dasht _2012
Lulja - Ilaq per lote _2012
Lulja e Kismetit -Potpuri kengesh _Album 2012
Luljeta Krasniqi - Zemra Qe Tradhtohet _2012
Lumi B - Talkin the hardest _2012
Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder _2012
Lumnie Ramadani - Dy minuta _2012
Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet _Premier 2012
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris _2012
Luta - Tallava _2012
Lutem Per Ty _Album 2012
Lyric Master - Ajo Osht Vetem _2013
Lyric Master - Femen Pa Ndjenja _Premier 2012
Lyric Master - I Merzitur Jam _Premier 2012
Lyric Master - Si Te Harroj _Premier 2012
Lyric Master - Ti Pse Ke Shku _2012
Lyric Master ft Kusha - Summer Without You _Premier 2012
Lyric Master ft.2Ton - Ose PO Ose JO _2012
Lyric Master ft.Kusha - Vera Pa Ty _Premier 2012
Lyric Master ft.Mixeri - Tung Tash _Premier 2012
Lyrical Son - Qellimi _2012
Lyrical Son ft ErgeNR - La Pintamilja _2012
Lyrical Son ft Rascom - Fire _Premier 2012
Lyrical Son ft. Iliret - Oj Kosov _Premier 2012
M-Sela Ft. F-sang - Me kan e Ki _2012
MC KRESHA - Air Force 1 _Album Premier 2012
MC KRESHA - Cok Guzel _2012
MC Kresha - INTRO (AF1) _2012
MC Kresha Ft. Lyrical Son - Nuk ini gangsta VS Untouchable _2012
MC Kresha ft. Lyrical Son - Not U _Remix 2012
MC Qoppa - Dashnise _2012
MC.Tanni - Kom Ndryshu _2012
MC.Tanni ft Lirim -Ku je _2012
Machiato Band ft Sinan Vllasaliu - Ditelindja e saj _2012
Mad Lion Feat. Alba Gino - Serbia nuk Kalon _2012
Mahmut Ferati - Shqiperi te uron Tetova _Premier 2012
Mahmut Ferati - Sille sille boten kejt _Album premier 2012
Mahmut Ferati - Vetem Nje Nate _2012
Majlinda Dada - Zemra e huaj _2012
Majlinda Kryeziu - Nena me ngushellon _2012
Maksi - Hasta La Vista Baby _Premier 2012
Maksi - Maksi is back _2012
Malesor Prenkocaj - Ne dasmen e shokut _2012
Malsori - Shoqet Gjeloze _2012
Malsori _Album Live 2012
Mandi Nishtulla - Jasha Adelajda _2012
Maria Lajqaj - Na jena na _2012
Maria Lajqaj - Vendlindjes sime _2012
Maria Lajqaj - Xhamadani Vija vija _2012
Marigona Jelliqi - Love u forever _Premier 2012
Mark Marku - Per Ty _2012
Mark Marku - Ti _2012
Masar Hoti - Sy zeza ime _Album 2012
Maya - Vlora _2012
Mc Qoppa Ft. Kaltrina Delija - 100 vjetori _2012
Me Rendsi Me Kan Shqiptar _Album 2012
Me rapsodin shqiptare _Album Pa Reklama 2012
Meda - Dua te puth me Publik _2012
Meda - Fajtor Jam _Kualitet 2012
Meda - Fajtor jam _Premier ne VeqHite 2012
Meda - O Marak _Album Premier 2012
Meda Ft. Labinot Tahiri dhe Afrim Muqiqi - Tallava Live _2012
Meda Sinani Seldi - Kuq e Zi _Premier 2012
Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen _2012
Mehmet Zhjeqi - Shpirtit Tim _2012
Mendim Elezkurtaj - Beqaria _2012
Mensur Kadriu - All-Llahu Na Krijoj _2012
Mensur Kadriu - Amari i Vogel _2012
Mensur Kadriu - Atmosfera _Album Premier 2012
Mentor Haziri - Vetem nje here _2012
Mentor Kurtishi - Like _Album Premier 2012
Mentor Kurtishi - Skom me te Lon _Premier 2012
Mentor Kurtishi Ft. 8KG - Me Harro _2012
Mentor Kurtishi Xheza - Shqiperin e dua _2012
Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke _Premier 2012
Mera Zymeri - Ora e Historise _2012
Mera Zymeri - We like it _2012
Mergim Gojani - Je Perfekte _2012
Mergim Mjeku - Thirrem _2012
Mezdeke - Hak lil eyem _Hit i vjeter turqisht
Mhill Krasniqi - 3 Kenge _2012
Mihrie Braha - Veq ty te dua _Premier 2012
Mihrie Lestrani - Vazhdoje Jeten _2012
Mihrie Prapashtica - Lujma Belin Lujma _2012
Mihrije Braha - Mitrovica Ime _2012
Mihrije Lestrani - Kam ngrit Flamurin _Album 2012
Mili - Up in the Air _2012
Milot Tahiri - Kur te jesh e Zemerua _2012
Mima - E deshta per jet _Album 2012
Mima - Thehet Gota _2012
Mimoza Dauti - Ti _2012
Mimoza Mustafa ft Shkumbin Kryeziu - Trenat pa binar _2012
Mimoza Nelaj - Ke mem lyp e ske mem gjet _2012
Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti _2012
Mira Janji - Di se qfare dua _2012
Miranda Hashani - Qeraxhiu _2012
Mirsa - Kete Nate _Premier 2012
Mirsa Kerqeli - Clubi nAir _2012
Mirsa Kerqeli ft.Kastriot Grajqevci - Le te qeshin syt e tu _2012
Mirsad Sadiku - Njezet vjet _2012
Mleqani - Ty Kosove _2012
Mmg Babloki - Daki Bambino _Pa cenzur 2012
Mondi Gjegja - Lype nusen 100 vjet _2012
Motrat Bushi - Kthehu zemer _Pa reklama 2012
Motrat Bushi - Nga momenti qe te Pash _2012
Motrat Bushi - Nje nje je per Mua _2012
Motrat Bushi - Veq Nje Jet _2012
Rap HIP-HOP Best of _ VeqHite.Net 2011
Stine - Sdi te falesh _ 2012
Teuta Selimi - Live _ Album 2012
cAstriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter _Quality 2012
eniZz ft.Kusha - Per To Lotoj _2012

ShqipSong.com is a free web-based music directory of Albanian Music that aims at providing users easy way to listen free MP3 online. Simply enter keywords in the search box, you can get resources of your desired music on web and directly. Music listened to ShqipSong.com are uncopyrighted but if you have any issues with our music or you have any complain you can contact us anytime at: info (at) shqipsong.com. ShqipSong.com makes no warranties, expressed or implied, for the services we provide. ShqipSong.com will not be held responsible for any damages you or your business may suffer from using ShqipSong.com services. ShqipSong.com will not be held responsible for any interruptions, delays, failures, inaccuracies, or typographical errors.