Muzik Tallav

ShqipSong.com is a revolutionary streaming music service. With a catalog in the thousands (and growing by the day), our motto is simple – play what you want, when you want.

Best of all, ShqipSong.com is unlimited and free on Pc, mobile, tablet. You can listen to the latest Balkan hits, classics and regional music. Whether it's the artists you love, the latest hits, finding old classics, or making new discoveries, you can stream anything you like on ShqipSong.com without the cost of downloads, or the hassle of side-loading pirated music. Our moto Playing what you want, when you want, also means playing it your way! We've got all the features you need to listen to your music on your terms.

*Note: Trying to download music listed at ShqipSong.com is strictly forbidden because you may be penalized by the laws.

  Kenga desc Madhesia desc Ndegjo Këngen desc
tyyp Mbrapa..
- Kosovare Xhoni - Per nje moment _ 2012
- Fadil Keca _Potpuri 2012
- Dj-Kantik FT Rruk1 e Wiski - Pa Ty Sjetoj _2012
- Ardian Bujupi - Rise to the top _2012
- Armend Makica - Tallava Taksim _2012
- Dj Franques feat. Astrit - Only You _2012
- Noga ft. Andin Randobrava - Ket nat _Premier 2012
- Valon Bytyqi - Adrenalina _Album Live 2012
- Anita Ahmeti - Pa adres _2012
- Blerta Gace - Je Ti _2012
- Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija _2012
- Albatrit Muqiqi - Sa Vite _2012
- Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum _2012
- Agnesa Drenovci - Sonte _2012
- Antrax - Na Ta Kallim _2012
- Ester Hoxha ft Stresi - Si ja ben ti pa mua _2012
- Mendim Elezkurtaj - Beqaria _2012
- Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti _Premier 2012
- Estrada shqiptare - Kuq e zi _2012
- Marigona Jelliqi - Love u forever _Premier 2012
- Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e zi _2012
- Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh _2012
- Iliriana Sahiti - Ah Jet _2012
- Lek Plepi ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fame _2012
- 2Ton Feat. Stresi, Anestezion - Skena koh _2012
- Anjeza Branka - Je in _2012
- Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves _Premier 2012
- Adnan Kamberi - Tallava Live _2012
- Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy - Bad Boys in Town _2011
- Da.kiLLa - Jetimi _2011
- Dritton - Pa falje _2011
- Ernim Ibrahimi - Tallava per Mitrovicalit _2011
- Ilirian Beqiri - Sonte zemra me qan _2011
- Lindi ft Valza - Era _2011
- Qendresa Millaku - First Class Girl _2011
- Varrosi - Po u Tregoj _2011
- Ahmeti e Visar Shabani - Dasem e madhe sante fillon _2011
- Albana Azizi - Real Love _2011
- Alberie Hadergjonaj - Vetem ty _2011
- Dr. Flori - Sma ndjen _2011
- Greta Koqi - Pyes veten _2011
- Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar _2011
- Pirro Qako e Vedat Ademi - Buj vetem buj _2011
- Agron Ahmeti - Tallava Live _2011
- Arsim Latifi - Hajde Kalle _2011
- Avdi Gervalla - Avanturiste _2011
- Bastri Bali - Zdu me te Pa _2011
- Mc Qoppa Feat. Bad - Sna Gjon _2011
- Noizy Ft. Eni Koci - Love Me _2011
- Gold AG feat.Hysni Klinaku - Ruaje flamurin _Premier 2011
- Ronni - Eshte Vone _2011
- Ronni - Vuaj _2011
- Shkumbin Ismaili - Cauca e Tetoves _2011
- Shkumbin Ismaili -Ti nuk me kupton _2011
- Denisa Gjezo - Kurr si me par _2011
- Ermal Mamaqi - Vetem beso _2011
- Gold AG - Inxhja _2011
- Himena Ymeri - Kam mall _2011
- ML Ft BiG WoLF e BberaT - Prap tdu _2011
- Olta Boka - Anna _2011
- Seldi - Kno _2011
- Aziz Murati, Beqir Aliu e Adnan Daci - Ilahi _2011
- Naim Quliqi e Eroll Dogani - Festa e Bajramit _ Ilahi 2011
- Zyra e Nusja e Gostivarit - Buqe Buqe _2011
- Cyanide - Forcat Politike _2011
-Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Big Basta - Kodi Sekret _2011
-Ismet Beqiri - Lotet me pikojn _2011
-Ismet Maqkaj - Eja zemer eja _2011
-Rina Abdyli Ft. Flaka Krelani, MC Kresha - Si Bass _2011
-Teuta Bogujevci - Si Llokum e Embel - _Album 2011
2 Ton - Pa dhun _ Premier 2011
2 Ton ft. GT - Surpriza _ 2011
2Kings - Hands Up _2011
2Kings - Mat mirt nqytet _2011
2Kings - Sex edhe Lek _2011
2Kings ft.Kusha - Kualitet Kem Veq Na prod.by Lyric Master _2011
2Ton Feat. Big Bossidy - Hands Up _2011
2Ton Feat. Big Bossidy - Tjerat _Think Creative 2011
2po2 - Authentic _ Album Premier 2011
2po2 - Thuj Mirdita djalit tkeq _ Premier ne VeqHite.Net 2011
2po2 ft Real 1 DJ Blunt Capital T - Hello _ 2011
2po2 ft Unikkatil - Fitore e Sinqert _ 2011
ALBI ft. Grupi Simpatiket - Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)
Ab-Mc Ft Blindi Beats - Sje Kam Kall Zemer _ 2011
AdeLina Ismajli .ft. UraGani - Heyy _ Remix 2011
Adelina Berisha - Sa larg je _2011
Adelina Emini ft. Gentz - Tipsy _ 2011
Adelina Ismaili - Tribalb, MR.PiNK _ 2011
Adelina Ismaili ft. Faudel - I love you more _Premier 2011
Adelina Tahiri - Bad Boy _2011
Adelina Tahiri - Mjaft 2011
Adelina Tahiri - Ti mos u kthe _2011
Adelina Tahiri ft Elgit Doda - Mjaft _2011
Adem Imeri - Shum po vuj _2011
Adem Ramadani - Album 2011
Adem Ramadani - Ti je feja e vertete _ 2011
Adhurim Deari - Te Kerkoj Ne Ender _2011
Adil Ramadani - Jo si ti _ 2011
Adnan Daci - Je e re axhami _ 2011
Adnan Daci - Kanagjegji _2011
Adnan Daci - Nje Her Zemra Falet _ 2011
Adnan Dukaj - Ne Syt e Tu _2011
Adnan Kryeziu e Bukurie Zogaj - Dy kandila _ 2011
Adrian Gaxha - Me ty _2011
Aferdita Demaku - Perseri Fajtor Jam Un _Album 2011
Aferdita Dreshaj - Qyteti hesht _2011
Aferdita Elshani - Shum Her Tu Luta _Album 2011
Aferdita Elshani - Shum her te luta _2011
Afrim Muqiqi - Kthehu Moj Zemer _ 2011
Afrim Muqiqi - Pse Te Jetojm Te Ndar _2011
Afrim Muqiqi dhe Viola - Potpuri _ 2011
Afrim Uka - Prap Dhimbja e Vjeter _2011
Agim Osmani - Kur isha i ri _ 2011
Agim Poshka feat. Alex - Bardhe e zi _2011
Agnesa - Dj Lshoje Play _ 2011
Agron Ahmeti - Dashuria e Humbur _2011
Agron Ahmeti - Tallava _2011
Agron Sylejmani - Lirisht Ik Prej Meje _2011
Ahmet Dranogllava - Afrohu pash syt e Ballit _ 2011
Alban Gashi Ft.Qendrim Kodraliu - Si Nje Yll _ 2011
Alban Gashi - My Love _ Premier 2011
Alban Mehmeti - Telefonom _2011
Alban Mustafa - Eh Sa Zemra Eh Sa Emra _Album 2011
Alban Skenderaj - Ende ka shpres _ Album Premier 2011
Alban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapur _ Premier 2011
Alberie Hadergjonaj - Kur nuk shkon nuk shkon _ 2011
Alberie Hadergjonaj - Music _2011
Albert Pestisha - Konkurrenca _2011
Albulena Uka - Te Dashuroj _ 2011
Albulena Ukaj - Ne sy sun te shikoj _2011
Ali Lestrani - Bashkimi i Trojeve Shqiptare _2011
Alida ft Stine - Lucky girl _ Premier 2011
Amarda Gazi Artushi - Facebook _ Album 2011
Anduena Tahiri - 1000 Lot _2011
Anduena Tahiri - Shi ne syt e mi _2011
Anila Lilaj - Sheqeri i nenes _2011
Anila ft. Dr. Flori - Ca Po Menon _ 2011
Anonimos -Ti Pe Don _ 2011
Anonimos ft. Mad Lion - I Dashuri President _ 2011
Antigona Sejdiu - Kot Fole _2011
Antrax - Stili yt _ 2011
Arben Gashi - Aman Of Aman _2011
Arben Sefedini - Sa mka marr malli _ 2011
Arbnor Muharremi - Tallava _2011
Arbnora Bashota - hajde Me Mu _2011
Arbnora Kleqka - Divorci _2011
Ardi Rexhepi - Nje pik loti _2011
Ardi Rexhepi - Pa fat _ 2011
Ardian Bujupi - This is my Time _2011
Ardiana Kabashi - Kush Je Ti _Album 2011
Ardit Stafa - Syt e tu _2011
Argjentina Ramosaj - Perfekt _ 2011
Arion Gashi - Ti se dite _ 2011
Arjana Leti Ft. Pro Band - Prishtine - Tirane _ 2011
Arta Bajrami - Ma special _Premier 2011
Arta Bajrami Exotic _Album 2011
Arta Osmani - 100 perqind Live _ Premier ne VeqHite.Net 2011
Artan Jusufi - Ma Ban Halla Kosovare _ 2011
Artan Jusufi - Me ke hak _Album 2011
Artiola Toska - Goc Tirone Jom _2011
Artiola Toska ft Meda - Qaj e Qesh _ 2011
Astrit Hoxha - Si ajo Asnja _ 2011
Astrit Mulaj - Album 2011 _pa reklama
Astrit Mulaj - Te Mallkoj _2011
Astrit ft Geni ft Diellza - Banana Split _ 2011
Attdhe - Perjete _2011
Aurela Gace feat. MC Kresha - Cash 2011
Aurela Gaqe - Feel the Passion _ Eurovision 2011
Avdyl Mziu - Drit Per Ty _ 2011
Avdyl Mziu - Live _ Album 2011
Avdyl Mziu - Pse Skendon Bilbili - _ Album 2011
Averita - For You _2011
Azem Lukaj - Live _Album 2011
Aziz Murati - Bjeri Shum Tupanit _2011
Aziz Murati - Mashalla Mashalla _Album 2011
Aziz ft Elvana - Duro zemer _ 2011
B Genius - Un Me Ty _ Premier ne VeqHite.Net 2011
B Genius ft Felon - Ti me Shoqe _ Premier 2011
B-Genius - A ma jep _ 2011
B-Genius - A po Vjen _ 2011
B-Genius - Krejt _2011
B-Genius Feat. Noga - Mos ta nin _ 2011
B-Genius ft. Trina - Dilema _ 2011
B-Kena ft Petro-G - Jeta na Mashtron _ Premier 2011
B2N ft Lyrical Son - Are you ready _ Premier 2011
BURN - Per Dike _ 2011
Baba Trodon Feat Mc Tany - E Embel _ Premier 2011
Babo - Darabuka _2011
Baboo Darabuka and DJ Benity - Love it _2011
Baboo Darabuka ft Dj Benity feat. Astrit Stafa - Summer Jam _ 2011
Bajra Dhe Filja - Dashuria e Gabuar _ 2011
Bajram Gigolli - Per ty _ 2011
Bajram Gigolli - Tallava _Album 2011
Bajrami Gigolli - Mihone _2011
Barbana - Hajna hajna _ 2011
Barooti - IN _2011
Barooti - Zanati Vjeter _ 2011
Barooti Ft. Explode Dhe F-Tim - Ju Po Doni _2011
Barooti ft Gold AG - Nuk Muni _ Premier 2011
Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Ska Pishman _ 2011
Bashkim Spahiu - Ti i Ngjan Asaj _ 2011
Bastri Bali - Pse je Martu _2011
BeatBlleX - Vetem ty _ 2011
Beatrix Ramosaj - Dilema _2011
Beatrix Ramosaj - Dreams Come True _ 2011
Beatrix Ramosaj - Let me love you _ 2011
Bedri Fazliu - Sonte _ 2011
Behare Shala - Jabanxhiu _Album 2011
Bekim Kastrati - Pavarsia _ 2011
Bekim Kastrati - Thuaj _ Album Premier 2011
Bekim Kastrati - Vishe Qun Kemishen _2011
Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi - Moj e Mira _Premier 2011
Bekim Kumanova dhe Elda Berisha - Kengen Mos Ta Ndalim _Album 2011
Bekim Kumanova ft Elda Berisha - Kengen mos ta ndalim _ 2011
Beli - Ani Ani Shko _ 2011
Beli - Her si akull her si zjarr _2011
Belistar feat. TiKi,2-rim - Ata Sy _ 2011
Beni - Nuk ka ne bote si dashuria _Album 2011
Beretta Ne Veri .ft. UraGani - Mitro-VERi _ 2011
Berkan - By the way _ 2011
Bernard Brevinja - Ne Martesen Tende _ 2011
Bertan Asllani - Imkansiz _ 2011
Bertan Asllani - Kujt i thua xhan _ 2011
Bertan Asllani - O Biliyor _2011
Bertan Asllani - Yaramaz _ 2011
Besa - Allways on my mind _ 2011
Besa - Boten do ndryshoja _2011
Besa - Kaloresi I Nates _ 2011
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete _2011
Besart Halimi e Haliband - Ne tren per Prezeren _ Premier 2011
Besarta - Llokum Me Arra _2011
Besim Morina - Nese kam gabu _ 2011
Besim Shabani - Mikesha _2011
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - MjeeGull _ 2011
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - Ti a Un _ 2011
Big Basta - Bounce with the Star _ 2011
Big Basta dhe Angelo _2011
Big Mama - Kucuk prens _2011
Big Tip ft Fatoni - Ty Te Dua _ 2011
Big-D - City Life _ 2011
BilBilat - Maturant _ 2011
Bim Bimma Ft. Dr.Mic - Raw _ 2011
BimBimma - New Demo (Mars 2011)
BimBimma Ft. Lurro - Na Dallojm _ Premier 2011
Bleona Qerreti - Rrushi Kosoves _ 2011
Blerina Matraku - Laja laja _2011
Blerina Matraku - Si guxonte _2011
Blero Ft Etno Engjujt ft Linda Halimi - Qdo nat _2011
Blero e Cekic feat. Astrit Stafa - Dance _Premier 2011
Blero feat Astrit Stafaj - Summer Love _ Premier 2011
Blero feat. Astrit Stafa - Sonte mos qaj _ TOP FEST 8
Blero feat. Snupa - Veq Du me dit _ 2011
Blero ft. Freax - Rock City _ Premier 2011
Blerta Sopaj - Je Si Molla Laqe _ 2011
Blindi Beats - Hip Hop Beat Violin _ 2011
Blindi Beats - Hip Hop Beat _ 2011
Blindi Beats Ft Bujaa - Shok si une _ 2011
Blindi Producion a.k.a Dj Blindi - Free Beat - Hip Hop _ 2011
Blindi VG - Oh Zot Pse _ 2011
Blindi VG - Special for VeqHite.Net _ 2011
Blindi VG Ft. Ab Ex-Hej Hanny _ 2011
Blindi VG Ft. Ak Rappers - Sna Bjen Vlera _ 2011
Blindi VG Ft. Kosovare Hasi - Nje sekret _ 2011
Blindi VG ft Gutti - Numer Njoh _2011
BloodyChuck - Ur Killin Me co-starring MC Kresha DUK _ Premier 2011
Bohemi - Smokeweed _ 2011
Buqja ft. Gazi - Tallava _Album 2011
Burhan Mahmuti - Dy Pika Lot _2011
Burim Aliu - Femer pa zemer _2011
Burim Dhe Bekim Kastrati - Extra Tallava _2011
Burim Hoxha - Djal Ideal _2011
Burim Kastrati - Ne dy zemra si nje shpirt _Premier 2011
Burimi vjollca Shqipja Tini - Ti ske Zemer Potpuri _ 2011
Butrint Rashiti - Qaje _ 2011
Cadi dhe Ardi - Kurr Mos Paq Gezim _ 2011
Capital T - Make a wish _ 2011
Ciljeta Ft Vani - Sonte me dhemb zemra _ Premier 2011
CrystaL Mc Ft. Blindi VG - Pse Te Du _ 2011
Cyanide - Fjala Sinqert _ Premier 2011
Cyber Hand - Nuk Trembem _2011
D u d a ft. Noizy - Ma te miret _ 2011
D-MasTeR - Beats _ 2011
D-MasteR REMIX ft. (Lvin and LyricMaster) - Ato dit _ 2011
D.M.K ft Rebel A.K.A. Unikkatil - Jam Katil _ Full Version 2011
D.u.d.A - I pavdekshum _ Album 2011
D.u.d.A Feat.Noizy - Marrim rrugen _ 2011
D.u.d.a ft Nde-Rim e MonnY - Bojna Show _ Premier 2011
DJ Blindi - Remixs _ 2011
DJ Bllunt ft Real 1 - Classic G _ Album Premier 2011
DJ Dalool Feat. Freax - Po Du _2011
DJ Dyli _ Tallava Live 2011
DJ Jeti - Pse Sem Beson _ Premier 2011
DJ blunt,Real 1 ft TDS - Bang Bang _ Premier 2011
DMC aka BaBLoKi - Kush Jam _2011
DUDA ft B Genius Rruges Tem _ Premier 2011
Da-Ligs - Jena tran _ Premier 2011
Da.KiLLa - ATOM _Album 2011
Da.kiLLa Ft J-Lane - Hi Lady _ Premier 2011
Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi - Qika Mamit _ Premier 2011
DaKey Ft. Mad Lion - Ta Jepi Ni Pallom _ 2011
DaLLe ft 1sT - Jamaica _ 2011
Dafina Dauti - Shko _ 2011
Dafina Dauti - Ti _ 2011
Dafina Rexhepi - Pasha ty _ 2011
Dafina Zeqiri - Dangerously Inlove _ 2011
Dafina Zeqiri - Kur shkove ne gurbet _2011
Dafina Zeqiri - Kush Do Me Ngushlloj _2011
Dafina Zeqiri - My Swag _2011
Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) - Pom Pelqen _ 2011
Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija - Te gjithe se bashku _2011
Dafina Zeqiri ft. Ledri - Po mPelqen _2011 High Quality
Daim Lala ft Buqja - Jam Sheik _Album 2011
Daimi dhe Buqja - Hajde Djal Hajde _ 2011
Dani - Ik Nga Diaspora _Album 2011
Dani - Ik nga diaspora _2011
Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri _ 2011
Dardan Aliu - Ndaq me dit _2011
Deep System ft. Jeta Faqolli - Its time _2011
Demush Malaj - Me Ke Vra Ne Zemer _2011
Desole ( version shqip 2011 )
Destan Shabanaj - Te Embla Ishin Fjalet _Album 2011
Devis Xherahu - Fotografia _2011
Dhurata - Ka Me Te Vra Mallkimi Im _2011
Dhurata Ahmetaj - Nje Nate _2011
Dhurata Ahmetaj ft. PaPi - Hot Summer _2011
Diellza - Kam Diqka Qe Duhet Ta Them _2011
Dinamit Alboombardimi 1 _ Album Premier 2011
Dj Blindi a.k.a Blindi Beats - Meda - Nuk Pranoj _ Remix 2011
Dj Blunt Ft. TeTret - Me Neve _2011
Dj Blunt ft Real 1 - Sexy Love _2011
Dj Blunt ft Real 1 ft Da Ghost - Dit e nat _ Premier 2011
Dj Blunt ft Real 1 ft Lyrical Son and MC Kresha - Shum moti _ Premier 2011
Dj Blunt ft Real 1 ft. Kaos - Mos u nal _ Premier 2011
Dj Blunt ft. Real 1 - SEH DAT _ Premier 2011
Dj Canny - Best of _2011
Dj Canny Ft. Arta Bajrami - Sdua Tjeter _ 2011
Dj Sina _ Remix 2011
Dj Sina _ Remixes 2011
Dj Trimy ( Remix 2011 )
Don Feat. Don Arbas - Loja Mbet e Njejt _2011
Dr Mic - Une Jom Me Ty _ Premier 2011
Dr. Flori feat. Fatima - Tune Tune _2011
Dr.Mic (TDS) - When i Get High,I wana RAP _ 2011
Dr.Nushi - Qyteti Jone _2011
Drenusha Latifi - Aspak _ 2011
Dritero Shaqiri - Ti qaje un te shikoja _2011
DudA Ft. Lil Koli - Ti nuk vdes kurr _2011
DudA ft B-K - Dielli pa rreze _ Premier 2011
Duda - Sa Shtir _ Premier 2011
Duda ft Noizy - Krejt u Pa _ 2011
Duli - Fjalet e zemres _ Album Premier 2011
ETNA - Si meteor _ Premier 2011
ETNA ft. Kosovare Xhoni - Nje here ne jete _2011
ETNA ft. Mali G - Ndaq qiko ndaq _ Premier 2011
Edi - Live _ Album 2011
Edi Furra - Te Kendojm se bashku _Album Live 2011
Edi Furra - Vetem Hare Live (Album 2011)
Edi Krasniqi - Ti Ne Zemren Time _ 2011
Edison Fazlija Live Tallava _ 2011
Edita Sopjani - Girls Like Me _2011
Edita Sopjani - Plus Minus _2011
Edona Bujari - Kaluan Disa Vite _2011
Edona Llalloshi - Zemer Guri _ Kerkes muzikore
Egzona Ademi - Mos me Kerko _2011
Egzona Gjonbalaj - Nuk egziston _2011
Eki - Engjellesh e Bukur _2011
Ela Rose - Lovely Words _ Kerkes muzikore HIT 2011
Elia - E boj une _2011
Elida Bardhi Ft. Soni - Me Mu _2011
Eliza Hoxha - E Dua kete Vend _ 2011
Elvana Gjata - Gjaku im _ 2011
Elvana Gjata - I wanna bring it up _ 2011
Elvana Gjata - Kudo qe jam _ 2011
Elvana Gjata - Kush Jam Une _ 2011
Elvana Gjata - Me ty Top Fest 8 _ 2011
Elvana Gjata - Ti Je _ 2011
Elvana Gjata ft. Flori - Dhe zemra ndal _ Remix 2011
Emir Batllava - Ta besova ty rinin _ Live 2011
Endrit Duraku - Oj Lulie _Live Album 2011
Engji - Falje nuk Ka _ 2011
Eni Koci - Me Ndjek _2011
Eni Koci ft Staz - Nobody else _ 2011
Enis Bytyqi - A thu jam i Keq _2011
Era Rusi - Nje lamtumir _2011
Erik feat. Band - Ti dhe Une _2011
Erjon Beci - Nje tjeter do mbetesh _2011
Ermal Fejzullahu - Oj nafaka jeme _ Premier ne VeqHite.Net 2011
Ermal Fejzullahu - Per Disponimi Tuaj _Album 2011
Ermal Fejzullahu Ft Nora Istrefi - Une e di _ Premier ne VeqHite.Net 2011
Etnon ft Dafina Rexhepi - Flashing light _ 2011
Eurovision Song Contest Duesseldorf _2011
Ex B ft Kusha - Dy Lotet e Fundit _ 2011
Fadil Riza - Se meriton _2011
Fahrie Zogaj - Tallava _Album 2011
Fatlum Zeka - Mekati _ 2011
Fatmir Elezi - Mere shpirtin _2011
Fatmire Mjaku - Ska hajni ne dashuri _ 2011
Fisnik Ristemi - Keng nga Radio Zeri i Ilirides _ 2011
Fisnik Ristemi - Milioneri _ Premier 2011
Fisniket - Vdeksha per ty _TOP FEST 8
Fjolla Morina ft Kris Rock - Hot Hot _ 2011
Flora Gashi - A te kujtohem dashuri _Album 2011
Florent Haliti - Nje dit kur te vdes _ Premier 2011
Florent Osmani - Tradhetare _2011
Flori Mumajesi - Dashuria _ 2011
Flori Mumajesi - Detaja _Album 2011
Flori Mumajesi - Tallava Top Fest 8 _ 2011
Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi - Dashuria _2011
Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga - Tequila _ HQ 2011
Florian beqiri - Kan luftu trimat _ Premier 2011
Floriani vogel - Oj Medine _ Ilahi 2011
Fortesa Sopi - Real Man _ 2011
G-STREET - Kujtimi per ty _ Premier 2011
Gazi Bajrami, Mentori - Super Tallava _ 2011
Gazmend Rama - Anila Moj Anila _Live Album Premier 2011
Gazmend Rama - Dridhe Dridhe _Album 2011
Gena - Aman _2011
Gena - Ne Prehnin e Nanes _ Album 2011
Genc Morina - CNEG _2011
Genta - Guximi _Album 2011
Genta Ismajli - Pa ty _ Premier 2011
Genta Ismajli feat DJ Dalool - Guximi _ Premier 2011
Gezim Berisha - Ne Gurbet _2011
Ghetto - Ajo _2011
GhosT Pymm Ft. Ekremi - Lamtumir _ 2011
Gjyste Vulaj - Vdekrisht te dashuroj _ Premier 2011
Gold AG - Biri im _ 2011
Gold AG - Gjithmon i gjall Enver Zymberi
Gold AG - Jam Musliman _ Premier 2011
Gold AG - Jo Negociata _ 2011
Gold AG - Realiteti _ Album 2011
Gold AG - Shala e Bajgores _ Premier 2011
Gold AG - The Gold Father _ Album 2011
Gold AG Ft. Rovena Stefa - Thirrem _ High Quality 2011
Gold AG feat Flow-D - Nga Lugina ne Qameri _ 2011
Gold AG ft. Iliret - Xhamadani _2011
Gold AG ft. Rovena Stefa - Thirrem _ 2011
Gold Ag feat 2po2 e Andini - Te Falem Ty _ Premier 2011
Gold Master - Ku je _ Premier ne VeqHite.Net 2011
Graciela Pashaj - Te Dy _2011
Gramoz Gervalla - Semundje e Ilaq _2011
Granit Imeri - Intrigante Live _2011
Greta Koci - Milionere e pare _2011
Greta Koci - Qdo hap eshte nje peng _2011
Greta Koci ft Dr Flori - Mos thuaj ska kohe _ 2011
Grupi 403 - Peralla e fundit _2011
Grupi Simpatiket - Shko Ti Shko _2011
Hana Cakuli - Un vendos _ 2011
Hekuran Krasniqi - Princesh _Album 2011
Hekuran Krasniqi e grupi Fama - Qika e mir _ 2011
Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet _ 2011
Hitet e veres ne _ VeqHite.Net
Ilirian Beqiri - Dubi dab _ Premier 2011
Ilirian Beqiri - Me eshte lodhur shpirti _ 2011
Ilirjan Beqiri Lili - Per ty me vlon gjaku _ 2011
Ingrid Gjoni Ft Stine - Relax _ 2011
Irva Stefa - Rock This Party _2011
Irva Stefa - Tregom _2011
JERICHO - Kanga jone _ Premier 2011
Jehona Sopi - Kete vere _ Premier 2011
Jonida Maliqi - Fantastik _2011
Jonida Maliqi - Nje ore me shume _ 2011
Jonida Maliqi - Thesar pa emer _2011
Julian Lekocaj - Me jep jet _2011
KAOS - Le tkallen _ 2011
KAOS - Ska lidhje _ Premier 2011
Kadan Duraj - Per Nje Leter _ Album 2011
Kaltrina Selimi - Hot _ 2011
Kaos - I Like It _ Premier 2011
Kastro Zizo - Super star _2011
Kastro e Mira Janji - Doruntina dhe Kastro i zi _2011
Keida Budini - Larg Teje Do Jem _2011
Kejsi Tola - Me jeto _2011
Kinnez - Krejt e Kalli _ 2011
Kobra a.k.a Helmusi - Leter Jete _ Premier 2011
Kobra aka Helmusi - Freestyle _ 2011
Kole Oroshi - Ah Loke _ 2011
Kole Oroshi - Kiss me Now _2011
Kole Oroshi - Po po Zemer _2011
Korab Jetishi - Hallakaten _2011
Korab Shaqiri - Per ty jetoj _ 2011
Korab Shaqiri - Ska me dy lug _ Premier 2011
Kosovare Hasi - Vera _2011
Kosovare Xhoni - Sa mir vallen ti e lun _2011
Kujtim Prodani - Rebelja _2011
Kumrije Biba - Nga Fati Smundesh Me Ik _2011
Kusha - Pa Ty Bota Ska Kuptim _2011
Kusha - So Sweet _Demo Se Shpejti Full 2011
Kusha ft Lyric Master - Ditet e Shkolles _ 2011
Kusha ft.Lyric Master - Matura _ 2011
Kusha ft.Rap Star ft Lyric Master - Qa Po Bojna Na _ 2011
Labi - Ti ke mbet ne zemren time _ Album Live Premier ne VeqHite.Net 2011
Labinot Rexha NOTI - Knaqu Sonte _2011
Latino Band - Veq ty _ 2011
Legenda Ft. Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen _ 2011
Lendita Selimi - Sot Ose Neser _Album 2011
Lenti - Lumja Nana Qe Te Ka Ty _2011
Leonora Jakupi - Iluzion _ 2011
Leonora Poloska - Engjulli im _ Premier 2011
Leta - Bajna Dasem _Album 2011
Life Soldier ft. Arthur - La Jamaica,Reggae _ 2011
Lil Samee Ft. Big Boy Niti Dhe Genc Prelvukaj - Dush Me Ty _2011
Lil Vlora - Maximus _ 2011
Liman Qerimi - U Largove _ Album 2011
Linda Krivaqa - Ndize baby _2011
Linda Shabani - Avanturat jo si du _ Premier 2011
Linda Shabani - Tallava live _ 2011
Liridon Gashi - Leonora _ Premier 2011
Loco ft Albochino, Don Arbas - So Fly _ 2011
Loco ft Sima - Per Qef _2011
Lori - E Ndjej Mungesen Tende _2011
Lori - Pse _ 2011
Lori ft. Blero - Kthehu Sonte _ 2011
Luiz Ejlli - Iluzion _2011
Luljeta Krasniqi - Sonte Duhet me u Nda _Album 2011
Lyric Master - A Ka Naj Sen _ 2011
Lyric Master - Ajo po Qan _ 2011
Lyric Master - Filloj Misioni _Album 2011
Lyric Master - Fundi i Miqesis _ 2011
Lyric Master - Jo Nuk Shkon _ 2011
Lyric Master ft. Mixeri Dashuria e Par _ 2011
Lyric Master ft.Lil Samee - Te Dua Me Mungon _ 2011
Lyrical Son - Pse tfola u njoftova me ty _ Premier 2011
Lyrical Son e Mc Kresha - Pa Mu _ Pa reklama 2011
Lyrical Son ft Fuga Mc Kresha - Do U
Lyrical Son ft Singullar e Mc Kresha - Kon pe shan me nan 2011
MC KRESHA Lyrical son - Perinatitnjanitjetrit _ Album Premier 2011
MC Kresha ft Dj Flow - Boni zhurm _ Premier 2011
MC Kresha ft Rozana Radi - Jabadabadu _2011
MC Qoppa ft. Arben e Bledi - Emine-m _ 2011
Machiato Band Ft. Labinot Rexha NOTI - Maska _ 2011
Mad Lion - Vul Me Gjak _Album 2011
Mad Lion feat Bardh Latifi - Vul me Gjak _ 2011
Mahmut Ferati - Ti e din ilaqin Tem _ Album 2011
Majlinda Dada - Harroje Iden _ 2011
Maksi ft. Kosovare Xhoni - Maturant _ 2011
Malda Susuri - Jam e huaj _2011
Malesori - Shoqet Xheloze _ 2011
MbReTi Ft. Floriani Vogel - Jetim _ 2011
Mc Kresha - M.A.D.E Kartel (Freestyle) _ Premier 2011
Mc Kresha Feat. Lyrical Son ft Dr. Mic - Hustla _ Premier 2011
Mc Kresha feat SingullaR - Bring it On _ Premier 2011
Mc Kresha ft Lyrical Son - Lui Lui _ Premier 2011
Mc Qoppa - Ghetto Boss _ 2011
Mc Qoppa - How High _2011
Mc Qoppa - Zoni i saj _ 2011
Meda - La ilahe il-Allah _ 2011
Meda - La ilahe il-Allah _ HQ 2011
Meda - Lamtumire _Album 2011
Mensur Kadriu Dhe Ilirian Beqiri - Facebook _2011
Mentor Kurtishi - Mendjemadhsia _ Album 2011
Mera Zymeri - Jackpot 2011
Mera Zymeri - Jackpot _ Album 2011
Meri ft Elia - Dua Sdua _2011
Mili - Urrej qe ste kam _2011
Mimoza Pllana feat. Flow Twista - Sdu me ni _2011
Mimoza Shkodra - Pika ime e nxehte _ 2011
Minator Basha - Kuje sonte ti _ 2011
Miriam Cani ft Alban Skenderaj - Somebody hurts _ 2011
Mirsa Kerceli - Kete nate _ 2011
Motrat Hoxha - Tupanat _Album 2011
Motrat Mustafa - Burrit i Ka Hije Fjala _Album 2011
Motrat Mustafa - Shpirtit Tim (Kushtuar Bashkeshortit)
Muharrem Ahmeti - Ne syt e mi shihet malli _ Premier 2011
Murat Gjoniku ft Xhoi - Shume gabova _ 2011
NR ft. MC Kresha,Lyrical Son - Here We Are _ Premier 2011
NRG Band - Album 2011 _pa reklama
NRG Band - Ashtu sikur dje _2011
NRG Band Feat. Capital T - Veq Asaj _ 2011
Nadi - Intrigante _Live 2011
Nadi - Maturant _ 2011
Nadi - Tjeter Mos Kerko _Album 2011
Naim Hoti Dhe Maria - Gjithmone ne mendje ty te Kam _2011
Naim Ukaj - Potpuri _Album 2011
Naser Berisha - Deti i lodhur _ 2011
Naser Bytyqi - E Kam Me Gjith Mend _2011
Nescho - Qka ka 3 _2011
Nescho ft. 2Kings - Ey Ey (Prod By Lyric Master) _2011
Noga ft Ghetto - Fast _ 2011
Noizy - Mixtape ( Living Your Dream ) _ Album 2011
Noizy Feat. Tuna -Turn My Swag On _2011
Noizy Ft. Eni Koci - So Hot _ 2011
Noizy fT. Shadow , Varrosi - Mos Mrrej Mu _ Premier 2011
Noizy feat Eni Koci - Sonte _ 2011
Noizy ft. Sheila Varrosi Lil Koli - Boll Mo me Pytje _ Full Version 2011
Nootix - Gjithmon Me Ty _ 2011
Nora Ft. Mc Kresha - As ni zo _ Premier 2011
Nusret Kurtishi - Ramazani _2011
Nystret Haxha - Me Shum Stile _Album 2011
Oran-G feat Mentor Kurtishi - Luj Karshi _ 2011
Orginallat - In Da House _2011
Over Star Ft. Arusha Dj.Kusha - Koha e Vjeter _ 2011
Poezi nga Radio Zeri i Ilirides _2011
Poezi per deshmoret e kombit _ 2011
Potpuri Kengesh Me Yjet _Album 2011
Premtimi - Elektrizoje _ 2011
Presioni - Zgedhe Njo _ 2011
Prince Double H - Xhihadi Jem 3 _ Komplet 2011
Proofil ft. Durrki ft. Rema Canolli - Oh Yess _2011
Qendresa Rexhallari - Electrogirl _2011
Qendresa Rexhallari - Me perqafo _2011
Qendrim Kodraliu - Kthehu _ Premier 2011
Qendrim Kodraliu - Prap qdo nat _ Premier 2011
Qendrim Kodraliu - Pse Nuk Me Don _ Premier 2011
Qendrim Kodraliu - Special Per Www.VeqHite.Net _ 2011
Qendrim Kodraliu - Tash harrom _ Premier 2011
Ram Kukaj - Ku Je Sot Ti _Album 2011
Rap Star Ft. 2Kings - Big Boobs (Prod By. Lyric Master) - _ 2011
ReLaX Ft. AireS - Super Girl ( Prod By 2Kings ) _ 2011
ReTic Ft. Join-T - Rruges kur e Sho _2011
Real-K Ft. Hava - Dance With Me _ 2011
Rebel a.k.a.Unikkatil - Dostat e vertet _ High Quality
Redon Makashi feat. Arb - Me Ler Te Fle _2011
Rezarta Shkurta e Vedat Ademi - Dua te iki _ 2011
Rezarta Shkurtaj - Te jesh i mir smjafton _2011
Rifat Berisha - Arom Lirie _Album 2011
Rinor Sahiti _ Album Live 2011
Ronela Hajati ft Skillz - Neles 2011
Ronela Hajati-Nuk te duroj _2011
Rosela Gjylbegu - Sikur te isha ti _2011
Rozana Radi - Kiss me Rozy _ 2011
Rozana Radi - Qokolata _ 2011
Rruk1 ft. Wisski - Darka _ 2011
Ryva Kajtazi - Hajde zemer _ Premier 2011
Ryva Kajtazi - Te kam pran _ 2011
SaBinA Dana ft ErVin Bushati Fale Zemren _2011
Saabii Tash Kur E Kuptova Live _ 2011
Sabina Dana - Motivi Je Ti _2011
Sabit Imeri ft Roy - Ti je e imja _2011
Sabri Fejzullahu - Mergimtari _2011
Sadik Uka - Ty Te Kendoj _Album 2011
Safet Igrishta - O Gurbet _Album Live 2011
Samanta Karavella - Larg _ 2011
Samanta Karavello - Larg _2011
SeLA a.k.a BosZMaN - Qefi, Mllefi _ Premier 2011
Seldi Qalliu Ft. Snupa - Veq Du Me Dit _ 2011
Seven Saraqi - Secret Love _ 2011
Seven Saraqi Ft. Tonic - E Dini _ 2011
Shaqir Cervadiku - E Baj Dasmen Ne Vendin Tim _Album 2011
Shaqir Cervadiku - Kenga kushtuar bashkeshortes _ 2011
Shkumbin Ismaili - Asnje lule smbet nga vera _2011
Shkurte Fejza - Sheqerja _ 2011
Shkurte Gashi - Dashuria _Prod by Flori 2011
Shodran Tolaj - Hape zemren _ Album 2011
Shota Baraliu ft Kastro Zizo - Liar _ 2011
Shpat Kasapi - Sa Me Lendoi _Album 2011
Shpat Kasapi ft Ton Voka - Shum hot _ Premier 2011
Shpat Kasapi ft. Toni - Si diamant _2011
Shpejtim Guri e Kastriot Seferi - Ti ne zemren time _2011
Shpresim Zylbehari - Me mundon _ 2011
Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet _2011
Shqipe Abazi - Jam Vajz Pa Behane _Album Premier 2011
Shqipe Krivanjeva - Djal Se Kupton Qka Esht Dashuria _2011
Shqipe Krivenjeva - Nuse u bona _Album 2011
Shqiprim Sylejmani - Lamtumir _2011
Shyhrete Behluli - Ma te mir me u ba _ Premier 2011
Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Bjondina _ 2011
Sinan Vllasaliu - Pellumb i bardh _ Premier 2011
Skillz - 1 Milion _ Premier 2011
Skillz - Dokna Mir _ Premier 2011
Smail Puraj - Asnjeher _ Album 2011
Soni Malaj - Nen lekuren tende _ 2011
Stine - Besoja _2011
Stine ft Niku (2die4) - Dashuria ime _ 2011
Stine ft Xheroo - Asgje smungon _ 2011
StronGi ft Kook.1 - Apo don s3ks _ Pa cenzur 2011
Stupcat live humor ne Munchen _ 2011
TDS - Dea _ Premier 2011
Teuta Selimi - Ska Shanc _Album 2011
Teuta Selimi e Beni Baksi - Ama ben Hallall _2011
The Mike feat. Linda Halimi - 1 Dhe I Vetmi _ Premier 2011
TiKi - Parajs Ne Erresir _ 2011
TiKi Feat. Do-Gma - Merri krejt _ 2011
TiKi Feat.ACE - Zemra te qelikta _2011
TiKi feat. ETNA, Master GoLD - Ona Ona _2011
TiKi ft. Belistar and Ratima - Dont Stop _2011
Tiki - Ti je kuptim 2011
Tina - Pse Po Ik Prej Meje _2011
Tini - Run this Party _ 2011
Tini - Zemra ime _ Album 2011
Tony Ray feat. Ingrid Gjoni - My heart is crying _ 2011
Top Fest 8 _ Kenget e reja Konkuruese 2011
Tuna - Dyshemeja _ Premier 2011
Tuna - E para dhe e fundit _ 2011
Valbona Gjezo - Te kam pas si hajmali _2011
Valentina Spaho - Ska Me Ne _Album 2011
Valon Gelanca - Zemra ime Live _ 2011
Valon Haliti - Per ju deshmor _ Album Rapsodik 2011
Valton Krasniqi - Dashuri Me Zor _Album 2011
Valton Krasniqi - One Day _ Premier 2011
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No _ 2011
Valza Bajra - Me jep rast _2011
Vani ft Amarda - Arome Indie _2011
Vedat Ademi - Emrin Tim _2011
Veli Sahiti - Trix Ne mbremje ne Ujvar _ 2011
Vellezerit Susuri - Shpirt o Zemer _2011
Vesa Luma - Ti po don _ Premier 2011
Vezire Gashi - Live _ Album 2011
Viola - Te Behem Lot _Album 2011
Visar Axhaj - Nje shikim _ Premier Album 2011
Vllezrit Abazi - Kalojn Vitet si ne Enderr _ Album 2011
Vllezrit Krasniqi - Na Kur Ta Bajna Dasmen _Album Premier 2011
Vlorentin Vladi Tini - Matura _ 2011
XILI - Hajt se bohet mir _ Premier Album 2011
Xeni - Ti ne Zemren Time _Album 2011
Xeni e Ismet Peja - Hajt tja thojme nje keng te bukur _ 2011
Xhavit Avdyli - I zoti Shpis _Live 2011
Xhavit Avdyli - Live _Album 2011
Xhavit Igrishta - Moj Sugarja e Nanes _Album Premier 2011
Xheki - Ta marr zemren _ Premier VeqHite.Net 2011
Xheza Ft Shqipe Abazi - Ne Ket Bot _ 2011
Xhihadi Jem 3 (Part 1) - Prince Double H e JambeatZ _ 2011
Xili - Miliona hilet e tua _ Premier 2011
YLLI - Lamtumir _ Premier 2011
Zajmina Vasjari - Te Ndjej _ 2011
Zanfina Ismaili - Ti pa mu smundesh _ Premier 2011
Zig Zag Orchestra e Anjeza Shahini - Ti dhe un _ 2011

ShqipSong.com is a free web-based music directory of Albanian Music that aims at providing users easy way to listen free MP3 online. Simply enter keywords in the search box, you can get resources of your desired music on web and directly. Music listened to ShqipSong.com are uncopyrighted but if you have any issues with our music or you have any complain you can contact us anytime at: info (at) shqipsong.com. ShqipSong.com makes no warranties, expressed or implied, for the services we provide. ShqipSong.com will not be held responsible for any damages you or your business may suffer from using ShqipSong.com services. ShqipSong.com will not be held responsible for any interruptions, delays, failures, inaccuracies, or typographical errors.