Muzik Tallav

ShqipSong.com is a revolutionary streaming music service. With a catalog in the thousands (and growing by the day), our motto is simple – play what you want, when you want.

Best of all, ShqipSong.com is unlimited and free on Pc, mobile, tablet. You can listen to the latest Balkan hits, classics and regional music. Whether it's the artists you love, the latest hits, finding old classics, or making new discoveries, you can stream anything you like on ShqipSong.com without the cost of downloads, or the hassle of side-loading pirated music. Our moto Playing what you want, when you want, also means playing it your way! We've got all the features you need to listen to your music on your terms.

*Note: Trying to download music listed at ShqipSong.com is strictly forbidden because you may be penalized by the laws.

  Kenga desc Madhesia desc Ndegjo Këngen desc
tyyp Mbrapa..
- Petro G Feat Maksi , TiKi - Pasoja Fatale _ Premier 2010
- Durim Bajraktari - Te pash ashiqare _ Premier 2010
- Rozana Radi e Dani - Valsi i Tradhtise _ 2010
- SeLA a.k.a BosZMaN ft. Tha Answer - Nuk Po Ju _ 2010
- Vesa Luma - Vetem _ 2010
- Armend Jetullahu - Xhejlan _ Premier Album vetem ne VeqHite.Net 2010
- Noizy - My Lady _ 2010
- Tuna - Pse Jo _ Premier 2010
- Ylli - Urreje Urrejtjen _ 2010
- DJ Bungi ft. Jeton Murati - Hajde Baby _ 2010
- Fidannex - Ku i kam shok e mi _ Hit 2010
- Labinot Rexha - Si hero _ Premier 2010
- Taulant Ajvazi - Krejt po Sillet _ 2010
- Eliza Hoxha - Dont Speak _2010
- Hitet argetuese dhe rap te RadioILIRIDA.Net
- Lendita Destani - Dhurate e Shenjte _2010
- Leonora Jakupi - I harruar _ Premier 2010
- CyaNide - 1 Njeri MC _ 2010
- Garazhat e Bardha Ft. MC Kresha - Cha kisha ngjyros _ 2010
- Greta Koci - Koha nuk ndalet _2010
- Ilira Gashi - Tek _2010
- Njomza Kallaba - Je i Vetmi _2010
- Olta Boka - Mbeti nje brenge _2010
- Taulant Ajvazi - Djali qe te do _2010
- Andi Kongo - Shija e Saj _2010
- DMC Ft. Kobra - Story Rap Shqip _ 2010
- Don Pizhi - Ajo E Don Lekun _ 2010
- G-Solider ft Capital T - E Smut _ Premier 2010
- Noizy Ft. A.K And. Shadow - Kush Na Tregon _ 2010
- Pajtim Gashi - Kur te Jesh e merzitur _ 2010
- AGA Sound Ft. Edita Sopjani - Stilin _Premier 2010
- Burim Kastati - Ti dhe shpirti im _2010
- Ciljeta - Te dy qajme te ndare _Premier 2010
- Grupi Simpatiket - Qfar me ndodhi ty e mu _2010
- Linda Halimi Ft. Nora Istrefi And. Big-D - All Mine _Premier 2010
- Sadik Kovani - Studentja Xheloze _2010
- Vedat Ademi - Yjet nuk bien shpesh _2010
- Jussi - Hallo Mama _ 2010
- Monika Salihu - Edhe Une di _ 2010
- Ernim Ibrahimi - Nje vajz tbukur _ Premier ne VeqHite.Net 2010
- Adelina Pireva - E padrejt isha me ty _ Premier 2010
- Gentz - DOSSIER K. _2010
- Rezarta Shkurta - Budallacke e Vogel _2010
- Zajmina Vasjari - 1 me 6 _ Premier 2010
- Lyric Master - Prap Te Them _ 2010
- Gold AG - Nuk Vdes _ Premier 2010
- Jeta Faqolli - Provokimet _ Album 2010
- Rovena Stefa - Bie Debore _ Album 2010
- Sunaj Saraqi - Nene Me Fal _ Premier 2010
- Labi Dhe Afrimi - Live 2010
- Lil Samee - Your Body _ 2010
- Mahmut Maxhuni - Kenge nostalgjike _ Album 2010
- Pandora - Kush mi qan hallet _ 2010
- Shqipe Fazlija - Lem Mam Lem 2010
- Mad Lion ft.Don Edison,DuKaTi - Jasht Lojes _ 2010
- Azra Ibrahimi - Me Veten _2010
- Blindi VG ft. TiKi, Maksi - Livrit per mu 2010
- Juliana Pasha Dhe Luis Ejlli - Sa e shite Zemren _2010
- Kelly - Une jam Ai _2010
- LILI vllau Florjanit - Sa mka marr malli _ 2010
- Tiki - Sa her qe po vi _ Premier 2010
- Samanta Ft. Stine - Kam filluar te Ndjej _ 2010
- Shota Baraliu - Pinky Man _2010
- Yetmir Flex Feat Baba Trodon - Down Down _ 2010
- Ardiana Rama - Baby Boy _2010
- Dafina Zeqiri - If I Aint Got You _ Premier 2010
- Big Basta - NLaborator _ Album 2010
- Kobra a.k.a Helmusi - Per Njerzt E Mi _ 2010
- Mergim Gojani Gimi - Ndahet Zemra _ Live 2010
- Adnan Kryeziu - As kafe as llafe _ Album 2010
- Bleona Qereti - Big Big Girl _ 2010
- Bujar Cimili Burraj - Nuk Mundem _ 2010
- Da Ghost,E-Rock - Kape _ Premier 2010
- NooTiX ft. Besarta Krasniqi - Nuk e Di _ 2010
- Presioni - Sikur Na ( T.B.A ) _ 2010
- Sami Yusuf - Healing _ 2010
- Stresi - Tik Tak _ 2010
- Teuta Kurti - Mos Pi Mo _2010
- Valton feat Flori e Ervin Gonxhi - Jemi nr 1 _ 2010
- AB-MC ft BuJaa - Skenderbeu i Kosoves - Ramush Haradinaj 2010
- Bela Ft. Vagabondi - Parlamenti _ 2010
- Besa Kokedhima Dhe Jehona Sopi - Nuk jam Ajo _ 2010
- Bim Bimma - Zani i Skamjes _ Premier 2010
- Lyric Master - Darka _ Album 2010
- Mandi Nishtulles - Qou Rexho _ Premier 2010
- Muharrem Ahmeti - Te dua te dashuroj _ 2010
- Noizy Ft. Varrosi And. Sheila - Boll Mo Me Pytje _ 2010
- Tingulli 3nt feat.Flori - Mos ta nin _ Premier 2010
- 2po2 - 2High Records _ Album 2010
- 2po2 - Ti po thu _ Premier by Mendy 2010
- 2po2 ft Immortel - Don mu ba si une 2010
- 2po2 ft. Tuna e Dafina Zeqiri -Vibe _ 2010
- 33 keng per maturant
- 90 Hite Tallava 2010 - CD2 - VeqMp3.Com
- A.B.I.A - Meshira _ Premier 2010
- Adelina Berisha - Kompliment _ 2010
- Adelina Berisha - Party People 2010
- Adelina Emini - As Ti as Une _2010
- Adelina Ismaili - Urdher I Ri Illyric
- Adelina Tahiri - Lemza 2010
- Adem Ramadani - Qysh na dul ky bedat LIVE _ 2010
- Adil Ramadani - Deri ne fund 2010
- Adil Ramadani - Ishte ndjenje
- Adnan Daci - Bolle kam prit 2010
- Adnan Daci - O Bilbil Qe Kendon Ne Pranver _2010
- Adnan Kryeziu - I vrare per liri _2010
- Adnan Kryeziu dhe Bukurije Zogaj - Per dasmen tuaj _ Album 2010
- Adrian Gaxha - Brenduar _Album 2010
- Adrian Gaxha - Ti nuk je Ajo _4 Keng 2010
- Adriatik Asllani - Matilda _2010
- Aferdita Demaku - E vetmuar jam _ Album 2010
- Aferdita Dreshaj - Just Kiss Me _Album 2010
- Aferdita Elshani - Cili gaboi _ Album 2010
- Afrim Muqiqi - Me tranove Krejt _ Album Live 2010
- Agron Macula - A Te Du 2010 - Pa reklama
- Agron Macula - Leylim ley 2010
- Agroni dhe Lali - Ani po vjen nusja _Album 2010
- Ahmet Drnogllava - Bukuroshe kokshe ti _ 2010
- Ahmet Drnogllava - Lotin mos e fsheh _ Premier 2010
- Ahmet Drnogllava - Martesa Jote _ Premier ne VeqHite.Net 2010
- Alban Skenderaj - Si me pare _ Premier 2010
- Albatrit Muqiqi - Kot Mundohesh _ 2010
- Antrax - Oj Lulija jon _ 2010
- Antrax - Po du _ 2010
- Anxhelina Hadergjonaj - Kopje pa kuptim _ 2010
- Arbrie Hadergjonaj - Puthjen Time _2010
- Ardiana Rama - Baby Boy _ 2010
- Argjentina - Shpirt i Mbytur 2010
- Armendi - Me Thuaj _2010
- Arsim Avdyli - Live _2010
- Arsim Avdyli dhe Kosovare gashi - Kom Mall _2010
- Arsim Kosova - Jasha jasha _Album 2010
- Arta Bajrami - Nese ty _ Premier 2010
- Artan Jusufi - Kris dashnia pa kujtu _Album 2010
- Artan Jusufi - Nje puthje gratis _ 2010
- Artani - Hajde Hajde Loqko _2010
- Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje _ 2009
- Astrit Mulaj - Qikat _ 2010
- Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter 2010
- Aurora - Qielli
- Aziz Murati - As me te mir as me te keq _ Album 2010
- Aziz Murati - Hajde Zemer _Album 2010
- Aziz Murati dhe Xhezair Elezi - Hajde qik sonte per dark 2010
- B-Genius - Po Te Pres 2010
- Baba Trodon.feat. GjakoMan - Ska Mat Fort _ 2010
- Baboo Darabuka dhe DJ.BeniTy - 3 in 1 _ 2010
- Bajram Dushanova - Live Tallva _ Album 2009
- Bajram Gigolli - Nusja Perballe _ Album 2010
- Barooti ft Gold Ag - One _ 2010
- Bashkimi Kombetar - _ Album 2010
- Bastri Bali - Buzet si qershi _ 2010
- Bastri Bali Rreth e rreth i rash Kosoves 2010
- Bazzuka Feat Milot - Ato Dite _2010
- Beki - Kendoj per jarana 2010
- Bekim Kastrati - Kujto dashurin time _ Album 2010
- Bekim Kastrati - Synush o Synush Pa reklama 2010
- Bekim Kastrati _ Album Premer Live 2010
- Bekim Kumanova - Taksim 2010
- Bekim Kumanova - Tallava per shoqeri _ Album 2010
- Bela - Dua te thyej _ Premier 2010
- Belistar ft. Ratima - Gjithqka _2010
- Berati - Dola npenxhere _2010
- Bertan Asllani - Pranoje _2010
- Bertan Asllani Ft. Big-D - Shum Low _ 2010
- Besart Halimi - Ti nuk Me ndjen 2010
- Besim Morina - Martesa Pa Dashuri _ Album 2010
- Besjan Gashi - Lere kompjuterin _ 2010
- Big Basta - Big Basta _ 2010
- Big Basta - Welcome to AL _ 2010
- Big Basta feat Grand Thugz - Un e dua barin _ 2010
- Bleona Qereti - Lets out 2010
- Blerina Osaj - 24-7 _ 2010
- Blero - Nuk mundem pa ty _ Premier 2010
- Blero - Tara _Album 2010
- Blero - You and me _Version Anglishte Premier 2010
- Blertina Shabani - Po du me kcy _2010
- Blindi VG - Femen Me Vlere 2010
- Blindi VG Ft. On Ex-Broken Love 2010
- Blindi VG-My Albanian GirL 2010
- Bloonz - R.I.P. Kaqa _2010
- Bloonz ft. Cassper - Dashnija jon _2010
- Bohemi Ft. Abi (OTR) - Me pelqen Menyra _ 2010
- Br1sk e Bullet - E bojm _ 2010
- BuRRaJ Ft. Fresh - 2010
- Buqe Rama - Po luajne vallen qikat e mira _ Album 2010
- Burim Kastrati - Maturant _2010
- Burim Aliu dhe Shqipe Krivenjeva - Fundi Im _Album 2010
- Burim Demiri - Tradhtare _2010
- Burim Gashi - Un me ty _2010
- CapitaL-T - U Bo Von _ 2010
- Capital T Come Around 2010
- Capital T - Ma e mira _ 2010
- Ciljeta - Next Episode (Se te Dua Ty) _ 2010
- D.M.K Ft. Dredha and Ada - Rruget Qe Sndryshojn _ 2010
- DJ.Blunt e Real 1 Feat Big D - Classic Remix Offical 2010
- DaGhost - Majt Djatht Remix 2010
- Dafina Rexhepi feat. Etnon - Ti mi then kufinjte _ 2010
- Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicius _ 2010
- Dafina Zeqiri - Quni i mamas _ Premier 2010
- Dafina Zeqiri Rock This Club Premier 2010
- Daim Lala - Nje kujtim zemren ma kalli _ Album 2010
- Daligs - Lets Crunk _ 2009
- Dani - Me Kenget e Zemres _Album 2010
- Dani - Pse oj zemer _2010
- Dani Live ne Zvicerr per 2 vjetorin e pavarsise ( 2010)
- DeFakt - Per her te par 2010
- Defrim Behluli - Per Ty _2010
- Dhurata Ahmetaj - Narcizoid _2010
- Dhurata Ahmetaj - Veq Ty te Dua _ 2010
- Diellza Ferizi - Superstar _ 2010
- Dj Blindi - Put Your Hands Up In The Air House 2010
- Dj Blindi - Remixs _Album 2010
- Dj Blindi vs 2PO2 Ft.Capital-T - Qaj _ Remix 2010
- Dj Blindi vs 2Ton ft 50cent - Xhavit Avdyli - Te Pres _ Remix 2010
- Dj Blindi vs Zaimina Vasjari - Me Sy Te Penduar Remix _ 2010
- Dj Blunt ft Noizy Real1 - Rruges tu shku _ 2010
- Dj Cimi Ft. Toni - Hanny
- Dueti Sinani - Caki e Lili _ Album 2010
- ETNA - Falma Zemren Ti _2010
- ETNA - ON Top 2010
- ETNA - Stilin OK 2010
- ETNA Ft. TiKi - Ama Qiken _ 2010
- ETNA Ft. X1 - Shoqes Tane _ 2010
- ETNA ft. Da.kiLLa - 2 Kunatat 2010
- ETNA ft. Da.kiLLa - 2 Kunatat _2010
- ETNA ft. J-Lane - Jam a sjam _ Kosova Fest 2010
- Edi Krasniqi _ Album Live 2010 Pa Reklama
- Edona Llalloshi - Romanca _ Premier 2010
- Egzon Krasniqi Ft. Legenda - Nr. 1 _ 2010
- Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010
- Egzona Gerguri dhe Lalushi - Ti ani shko _2010
- Egzoni ft. Os.Man ft. Suela - Ejani ju _2010
- Egzoni i Vogel - All-llah All-llah - _Album 2010
- Eki - Dridhe Belin _2010
- Eliza Hoxha - Homazh per Prishtinen _ 2009
- Elvana Gjata - A ke Ti Zemer _ Premier 2010
- Elvana Gjata Ft. Fugaa - Mamani Nejen _ Premier 2010
- Endrit Duraku - Ke Mem Lyp
- Ermal Fejzullahu - Ti dua syte 2010
- Eroll Murati - Xhejlan 2010
- Esad Ademi - Vetem Ty _ Album 2010
- Fahrije Zogaj - Ball per ball _ Album 2010
- Fatjeta Dhe Dani - Lotet e Mallit _ 2010
- Fatmir Ismaili - Dashurin ta pata Falur _ Album 2010
- Fatmire Mjaku - Per ju dasmor _ Album Premier 2010
- Fidani vogel Top Tallava _ 2010
- Fidannex - Live tallava per VeqHite.Net _ 2010
- Fidannex Mihane - 2010
- Filloreta - Engjelli Ishe Ti _Top Fest 7
- Fisniket - Bakllava (Album 2010)
- Fitim Etemi- Nusja me duvak 2010
- Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar _ Album 2010
- Flori - Next
- GLG - Shum I Smut _2010
- GT Ft. Tonic and Yllka - Superstar _ 2010
- Gazi dhe Shyhrete Behluli - Live ne Dasem _Album 2010
- Gazmend Rama - Gazi - 4 kenge nga _ Albumi 2010
- Gazmend Rama - Xhentelmen _ Album 2010
- Genta Ismajli - Accident _ Premier 2010
- Genta Ismajli - Femrat Shqiptare _ Live 2010
- Genta Ismajli - Idolize Me
- Genta Ismajli - Nr. 1 _ 2010
- Genta Ismajli - Shkune Tune _ 2010
- Genta Ismajli Ft. Cuneyt Cakym - Sexy _ 2010
- Gerta - Dashuri e Pare _ 2010
- GhosT Pymm ft. Lir oo - Ti Ke Qen 2010
- Gili - Fol per mua _ Album 2010
- Gjuli - Jo Nuk Te Dua _2010
- Gjyste Vulaj - Je 1-sh _ Album 2010
- Gjyste Vulaj - _ Live Ulqin 2010
- Gold AG - Fakulteti _ 2010
- Gold AG - Malli 2010
- Gold AG - Me Krye ne hi _ 2010
- Gold AG - Qameria _2010
- Gold AG - Zorraxhia 2010
- Gold AG Realiteti _ 2010
- Gramoz Gervalla - Jeta Si Jeta _ 2010
- Granit Ahmeti - Dikur _ 2010
- Granit Ahmeti Ft. Alban Mehmeti - 2 Per 1
- Gresa Behluli - Te kerkoj _ Premier ne VeqHite.Net 2010
- Greta Koci - Bam Bam Bam _ Album 2010
- Gzim Hajdini - Edhe nje mengjes 2010
- Halime Mani - Kuptoje Jeten
- Hasan Qetaj - Luan e Shkelzen Haradinaj _2010
- Hazbi Therra - Floriani Vogel - Tallava 2010
- Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho _ 2009
- Hekuran Krasniqi Ft. Legenda - Fiesta _ Premier 2010
- Hekuran Krasniqi ft Gentz - I wanna fly _ 2010
- Hitet verore - Beach Party _ 2010
- Ida -Takim i gabuar _ 2010
- Iliret - Mixha Mursel _ 2010
- Ingrit Gjoni - Me fal _ Premier 2010

ShqipSong.com is a free web-based music directory of Albanian Music that aims at providing users easy way to listen free MP3 online. Simply enter keywords in the search box, you can get resources of your desired music on web and directly. Music listened to ShqipSong.com are uncopyrighted but if you have any issues with our music or you have any complain you can contact us anytime at: info (at) shqipsong.com. ShqipSong.com makes no warranties, expressed or implied, for the services we provide. ShqipSong.com will not be held responsible for any damages you or your business may suffer from using ShqipSong.com services. ShqipSong.com will not be held responsible for any interruptions, delays, failures, inaccuracies, or typographical errors.